z7- Mr.nice,400 W MH vege, 600 W HPS, hydro drip grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
krenuli su brki ;) pomalo
a razmak od node do node jedno 15 cm ili više....bar mi se čini sa slike
a baš volim kad mi post završi s druge strane
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
ma dvije su sativa feno i nema tu sta da radim jako su se izduzile pa su veceras dobile sta su trazile morao sam ih cropat da ih malo zaustavim jer jos je rano da mi se zalijepe pod lampu
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
3 tjedan cvijetanja

sutra bi im trebalo biti 21 dan cvijetanja i sve u svemu nije lose jos uvijek su zive koliko sam im paznje pruzio dobro se i drze...jucer sam odradio laksi lolipop a sutra im slijedi flusanje sa florakleenom i prekid navodnjavanja 30-48 h dok dobro ne ozedne i onda krecem uz standardno gnojenje sa dodavanjem green sensation jer me zanima kako ce se pokazati u hydru









ova je trebala letiti u smece zbog guzve u boxu


al nakon sto sam napravio ovo odlucio sam ju ipak ostaviti


 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Marac jel topiranje slucajno ili namjerno :spcartmanmad:
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
mario339 je napisao(la):
ma dvije su sativa feno i nema tu sta da radim jako su se izduzile pa su veceras dobile sta su trazile morao sam ih cropat da ih malo zaustavim jer jos je rano da mi se zalijepe pod lampu
meni sve izgledaju sativasto ko da oče nebu pod oblake
 
  • Sviđa mi se
Reactions: littleGreen

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
pa nisu tako bile zadnja desna sam bio 100% siguran indica feno nakraju popizdila i ode nema stajanja al nije ni bitno i tako nisam navikao imat normane biljke....morat cu se u buduce malo pozabavit sa treningom da to obuzdam odmah u startu jer ovako gubim previse lumena i na kraju kvalitete zbog lijenosti al covjek se uci dok je ziv i na kraju umre ko budala pa me onda i to ucenje neprivlaci nesto previse :D
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Topiraj rano, da dobiješ bolje grananje. Moja preporuka bi bila 3x topirati. Imaš velik box i možeš imati široke biljke bez problema. Ovako sa visinom gubiš smisao malog broja biljki, jer ti bočne grane ne dobivaju svjetlo.
Vidim da u hydru rastu ko mutave, pa ti neće trebati toliko vremena koliko je meni trebalo sa multi topingom. Doduše, ja nisam imao izbora, morao sam čekati sa cvjetanjem, pa je vege trajala 2 mj :icon_lol: Na žalost, za dnevnik sam bio lijen, pa ne možeš vidjeti kako je to izgledalo, ali vjerovat češ mi na riječ ;)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
jedino multi toping jer radio sam normalni i opet sam imao dva vrha pod lampom a mozda nebi bilo lose razvuc mrezu i dvije biljke jer kao sto si vidio u hydru rastu brutalno tako da mi nebi prestavljalo nikakav problem brzo popunit mrezu jedino me strah kad polude u cvijetanju rastu 5cm na dan da ih nebi mogao ukrotit i da to na kraju nebi bilo to....mislim da cu se poigrat sa multi topinogom to me barem ide topiram cim je dotaknem :D
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
5 tjedan cvjetanja

evo nas i na kraju petog tjedna jos uvijek guraju nije bas da su presretne i da pucaju o zdravja al bitno je da se debljaju i da izdrze jos par tjedana pa ce i tako pod noz :) evo par brzinskih nisam bas nesto bio volje za slikanje uglavnom zadnja desna je zamijenila mjesto sa prvom lijevom





 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
morao sam nesto inprovizirati da se nepolome jer grancice su tanke pa i ovo malo hoce da ih slomi al jos jedno 3 tjedna nek izdrze pa onda nek se lome do mile volje :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.