Z8 - Plagron 100% organic + Mikoriza + 600W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
The end :leafblunt:

zavrsen i ovaj grow ne sa uspijehom koji sam ocekivao ali nisam ni daleko bio da nije mudonja sve oprasio bio bi ovo puno bolje al nema veze idemo dalje naravno sad slijedi pauza da se odmorim i napunim baterije za jesenju sjetvu :)

sativa #1



sativa #2 razlika od jedinice u strukturi vrhova koji su bili identicni indici #2 tvrdi i nabijeni i prva je bila gotova i sigurno je biljka sa kojom cu se poigrat u buducnosti ako nam bude odgovarao rad i sastav ulja od z8



indica #1 od pocetka mi je bila naljepas i rasla je bez ikakvih problema do zadnjeg dana listovi zeleni bez i jedne flekice jedni problem je sto je se toliko oprasila da je to bilo nevjerovatno za gledat a da nepricam o vadjenju sjemena posto je zavrsila u soku





indica #2 sa njom je bio blazi nedostatak kalcija ali jako lijep feno sa tvrdim nabijenim vrhovima i svjezim mirisom koji vuce na limun i mentu



indica #3 to je hermi sa pocetka price kojem sam pocupao desetak bananica koje je izbacio i kasnije je nastavila normalo ali je kasnila za 1 i 2 pred kraj 7 tjedna je ubacila u 5 brzinu i da sam je pustio jos 10 dana bila bi kao i #2 posto su identicne i po rastu i po mirisu ali nisam imao potrebe jer i onako je zavrsila u sokovniku



i za kraj curka koja je zavrsila igrom slucaja mom boxu i pokazala mi sta znaci intezivan miris i koliko se to moze osijetiti jer do sada je sve bila sala u usporedbi sa ovim ali ovo ako bilo kome padne na pamet uzgajat mora imati sigurne uvjete i pristojnu udaljenost od susjeda sva sreca pa moji nemaju pojma sta se to osjecalo u zraku zadnji mjesec :ludaci_lol:
Euforia od Dutch Passion je kao i sve ostale bila oprasena i dobio sam svoj prvi hibrid i jedva cekam da vidim sta ce ispast od euforia/z8



plan mi je bio strpat sve u sok osim euforie ali na kraju sam odlucio ostavit dio indice#2 i sativu#2 pa cu napraviti malo ulja da vidim kako ce nam odgovarati premda nije to ono sto je trebalo biti ali ipak ce se moci vidjet kakav rad ima





eto i to bi bilo to :sad2: hvala svima na pracenju, podrsci i savjetima i vidimo se na jesen u nekoj novoj prici :vb_wave:
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.376
27.699
1.098
Trøndelag
:bale cure mi sline kao sto vidis
congratualtions.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Big L je napisao(la):
E pa ti nemoraš kupovat sjemenke do kraja života hahahah
ma prestrasno to je samo dio od indice #1 pa sad zamisli koliki biznis su napravili sa sjemenkama da uzmu samo euro po sjemenki opet su uzasno puno zaradili

@micurin imas dobro oko ali sativa #2 ne izgleda nesto onako slomljena ali imam osijecaj da se u njoj krije nesto dobro samo ju treba malo ukrotit i bit ce to savrsena mama ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.