Z8 - Plagron 100% organic + Mikoriza + 600W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
hebiga tko ce se svega sijetiti :knockknock: ujutro prije nego se ugasi lampa cu ih oprasiti i iskljucit unutarnji ventilator dok se opet neupali lampa cirka 13.5 h mislim da bi bilo dovoljno?

zaboravio sam napisat da sam od nedjelje skinuo pola sata svijetla tako da ovu i slijedecu sedmicu sam na 10.5 h


edit: ima li netko iskustva sa super croppingom u ovoj fazi cvijetanja jedna se je uspila zalijepit za plafon boxa a ni druga nije daleko
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
opali fotku koju..Imaš dovoljno mjesta u boxu da možeš 20 cm od vrha nabaciti neku špagicu i navlačiti svaki dan koliko možeš u kontra strane.Na podu za špagu zaveži neki kamen i pomiči koliko ide..Neka se savijaju koliko je moguće,samo ih nemoj slomiti !?!? uglavnom,one će uvijek usmjeravati vrh u visinu,ali ćeš im dati malo prostora.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
ma mrzim to navlacenje al eto imam dvije pa cu jednu da navlacim a drugu cu super croppat i to brutalno pa da vidim sta ce ispast i tako mi malo fali da je strpam u sokovnik al dat cu joj jos jednu sansu
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
ma znas da nisam ja bas za ucenja al visi box mi se cini mudrija opcija ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
ma ja bi to sve popigal dole kolko god ide pa da vidiš rokendrol onda kad sporedne prerastu glavnu i u visinu i u širinu........

inače se jako suzdržavam od bilo kakvog pametovanja ili djeljenja savjeta, a pogotovo tebi koji imaš više growova u dupetu......... jel vjerujem da ima masa kompetentnijih od mene......ali ovo je bilo jače od mene :p
moje skoromno iskustvo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
ma samo pucaj nemam ni ja neko znanje samo sam imao dosta srece :)

u nedjelju sam odradio lolipop i jutros ih oprasio 3 biljke sa po 2 donje grancice



ovu sam ostavio bilo mi je zao lomit nju cu malo izvijat mislim da ce izgurat




na jednoj sam imao mali manjak kalcija odradio jedno spricanje folijarno pa cu ponovit opet bude li potrebe
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
3 tjedan cvjetanja

evo zavrsavam treci tjedan cvjetanja + koji dan...curke mi izgledaju zdravo pogotovo dvije sa kojima nisam imao nikakvih problema i ako se svide mami kao medicina nastavit cu se igrati sa njima duze vrijeme ( naravno ako uspije oprasivanje)...sto se tice zalijevanja jos uvijek ih zalijevam svaki treci dan sa po 2 L( cesmovaca stavljenja na ozracivanje i grijanje oko 10-12h prije zalijevanja) + 4 ml alga blooma a zagonetnu koja je najvjerovatnije EUFORIA od DP sa 2.5 ml i od vecers ubacujem Green Sensation koji je skup za popizdit pa da vidimo koliko vrijedi, inace ide 1 ml na litru al za prvi put idem sa pola doze pa slijedece dizem na ful sam treba obratiti paznju na EC posto taj 1ml na litru ima EC 0.50 pa sukladno sa tim treba dozirati bloom







slike su u skladu sa ulozenim trudom al kako se budu debljale tako ce i volja rasti..pozz svima i budite mi zdravi :vb_wave:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
4 tjedan cvjetanja


cure su jos uvijek zdrave i zelene ali mi sporo to nesto ide nikako da se naviknem kad god otvorim box a one gotovo iste bit ce red opet zavrtiti Hydro...zalijevanje je jos uvijek svaki 3 dan sa po 2 l vode EC 1.45 3.5ml alga bloom i 1ml green sensation



sativa feno mi na kraju se najvise dopa ocito ce ona jedina rodit kako treba



nisam siguran al cini mi se da se oprasila malo vise nego sam ja htjeo









ovdje se opet blago pokazuje manjak kalcija pa cu sutra dodat malo Ca folijarno
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
tamo ona slika gdje si napisao da je si ju previse oprasio me se cini hermic,ak moes to malo zumirati ;)
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Nije hermi,nabubreli calyx je u pitanju :)

img8859.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Sviđa mi se ovo šta koristiš vezice, dosta praktično i na brzinu se učvesti sve.
A za ovo oprašivanje BRAVO ja se to nisam usudio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ja sam uvijek za bio i u zemlji. Jedino čovjek se ide iznad prirode. Znamo osnovne potrebe
rastlina, siguran sam da rastline trebaju puno drugih elemenata i spojeva koje nadzu u
zemlji/prirodnom okruženju/ a kod hidra ih nema.
Uzmes domaće pile, prosta pasa ili kupovni/industrijski/ odmah znaš sta je bolje.

Mario, biće kvalitet, tu nema dvojbe.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
opa cupa je napisao(la):
Jel koristis RO vodu?
ne izbacio sam odmah na pocetku idem sa cesmovacom i pustim da ostoji 10-12 h sa pumpicom na ozracivanju

PowerSeed je napisao(la):
nema sta, momacki si oprtzo :)
ocito da mi je pobjeglo van iz fiseka jer sam bio dosta neoprezan vjerovatno je izletilo sad cu vidjet koliko je opraseno al u svakom slucaju mi nesmeta biti ce sjemena a ostalo ce u sok i nesto malo za ulje a kasnije ako mi bude odgovaralo ulje slijedeci cemo malo ozbiljnije odraditi

a ovo sto sam nestrpljiv je sa razlogom nije lako sa hydra se presaltat na zemlju ali znam zbog cega sam to uradio a na prvom mjestu je kvaliteta u sto nesumnjam i da ce biti a kad odradim jos koji onda cu moci donijeti konacni zakljucak
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.