Zašto pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
Pušim zato što imam problem sa nesanicom kada ne zapalim, osim toga, pušim zato što volim. :)
Slicno nesto, sutra na posao u 7, a vid mene suv ko barut i citam. Iako nije do sad tako bilo, sad priznajem sebi da je marihuana usla u moj zivot tiho i necujno. Pusim je dugo, i godisnje napravim pauzu cisto da testiram sebe i uvek je bilo lako. Ove godine se muc vec mjesec dana, jedan dan izdrzim drugi ne. Mnogo se stresnih stvari desavalo u poslednje vreme, pa sad kad ne zapalim vrte se losa secanja, sto mi, rekao bih, moze uticati na presvega raspolozenje a ina psy zdravlje. Sve u svemu, prvi put growam ove sezone, pokusacu time da nadoknadim ovu pauzu. Pa eto da kao savestan i otvorenih ociju sirom privedem grow sa mirom:kafa:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful
01.04.2018
1
0
1
24
Pušim zato što mi je dojaja i volim kad sam stalno naduvan. i ne nisam zavisnik samo je volim a hejteri moliću bez komentara tipa zasto stalno koristis ako nisi zavisnik ( odma odg. zato sto volim to sto nesto stalno koristim ne znači da sam zavisnik) pozdrav mom društvu blejača
 
13.03.2018
70
185
33
31
hmmm....dobro pitanje samo sto je kao da sam u sudnici :-/
Vise uzivam u procesu gajenja nego li u samom duvanju. Kad ju pomirisem(u cvatu jeli) vise me zadovolji nego duvanje jer nekako znam da sutra kad dodjem ona ce opet biti tu i opet cu je pomirisati i to me cesto smiruje. A i nikad vise mi nece tako lipo mirisat. Kad je harvest day placem suze ronim :( a neki slave haha mozda bi se treba prebacit na karibe tamo je nonstop rezim svjetla 12 12 a temperature kroz cijelu godinu u rasponu od 12 do 25 stupnjeva u prosjeku. E al onda mi se mozda vise nebi duvalo jer je prefina klima i cure su zgodne :D
Volim sisti kraj nje na suncu popit kavu i biti.
Volim pusit dzoju dok zalivan pome jer nekako iman filing za osjecaj. Obracan pozornost na svaki detaljcic. Nene prijo, nisan tebe zaboravjja i tebe cemo dobro zalit. Volin isto kad se uspen na mandarinu i pusit dzoju dok ih beren, i kad mi prisuse usta maznit koju. Volim volit.
Volim kad me smiri.

A pusim kad nemam meda.
A zasto pusim?
 
Poslednja izmena:
03.11.2016
20
31
3
31
Pusim travu -- ne da bih bio naduvan 24/7, vec zato sto mi ona otvara um, smiruje me, opusta me, pa i motivise na neki nacin.
Kada sam naduvan i kad pricam sa sobom, imam osecaj kao da se nalazi osoba ista kao ja (moj super-ego) koja je od mene fizicki odvojena i ta ista osoba mi govori stvari koje ja zelim da cujem i znam. Ne gledam na travu kao na socijalnu stvar, vec stvar sopstvenog razvoja i samospoznaje. :)

Toliko. Mogao sam i vise ali ovo bi bilo dovoljno da razumete. :D
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Ne pijem, ne uzimam nikave pilseve ili drugo smece. A danas duvam jer sam negdje 1981 zapalio prvu pljugu u Francuskoj nakon razvoda staraca 1970-ih ode stara sa ocuhom pa i ja za njima u Pariz. Nije 3 mjeseca proslo vec sam si sam kupovao za duvku i duvao jer sam imao srece da je ocuh i zaradjivao dobro a u Fr. ima i gandje i shita jebenih i puno je onda bar preko Marseillesa dolazilo tako da nije ni skupo bilo. Moze se slobodno reci da je od 1980 nadalje u Fr. (ne samo Parizu cela Fr. voli gandju) duvka bila najnormalnija stvar kad bih leti isao na Jadran JAT ovim gastarbajterskim letovima 25 ica shita pod jaja i zategni gace i nije bilo beda to je prije sveg ovog teroristickog sranja bilo. Uglavnom kad sa 15 pocmes i dopadne ti se evo 30+ godina duvam i dalje ali za opustanje, voznju biciklom po planini u cijem podnozju zivim i tak'e stvari. Bez pretjerivanja cak vise ne bas svaki dan i eto ispred mene divan suncan dan, da popijem pivu dve samo bi smrdio na cugu i usporio, ova sativa divno dize i uzivam na suncu i mogu na posao bez ikakvog problema...eto...nisam dugo bio na Forumu rekao bih da se dosta promjenio i super izgleda, pozz svima ganjoljupci...
 
29.05.2018
37
41
18
31
ne podnosin alcohol baš… a sviđa mi se bit napušen jer nean posljedica dan posli za razliku od alkohola.
Sad ću van pojasnit zašto još pušin travu, I zašto u tom uživan...
sobetina.png
uzmimo za primjer ovu sobu…. prema mozgu lete misli ka projektili tipa...
wow....ovaj kauč mi se sviđa, mislin da je baš udoban

s druge strane….. jebate...ovaj tapet je tako mekan, pitan se od čega ga rade
pa onda možda je takav zato šta je pokraj njega pitar u kojem je biljka, I biljka svojin čarobnin moćima ga je napravila mekanin, ipak je to biljka na 2 kata..
onda….jeli ovaj kamin umjetan...jesu li ova drva prava, jel ova drva gore ka ona drva šta ja ložin na centralno grijanje.
baš se pitan ko pije iz one šolje na kaminu I zašto je pokraj nje knjiga...
možda je u šolji bija otrov, I osoba je čitala knigu I pila nešto iz šolje….otrovala se I ostavila to na kaminu....I otišla
AJME...IPAK NE, GASIN MOZAK

eto, ukratko….zašto uživan bit napušen
(slika nije moja, preuzeta je sa google slika)
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Pusim samo cistake u zadnje vrijeme i savrseno radi..
Pusim navecer kad zalegnemo..mozak otpusta kocnice i svaljuje se sav moguci teret s tebe.. Strujis.. Lebdis.. Letis.. Plutas... I hebeno uzivas u trenutku, jer to je jedino pravo uzivanje.
Zadnjih dana zapalim i bacim se na citanje foruma. Kopam po svim mogucim policama,, citam.. Ucim..
Predobar forum, ekipa i opusteno.
 

chika Bika

Aktivan Član
10.10.2016
48
299
53
36
Vise uzivam u procesu gajenja nego li u samom duvanju. Kad ju pomirisem(u cvatu jeli) vise me zadovolji nego duvanje jer nekako znam da sutra kad dodjem ona ce opet biti tu i opet cu je pomirisati i to me cesto smiruje. A i nikad vise mi nece tako lipo mirisat. Kad je harvest day placem suze ronim :(

ajd da se dogovorimo ti growaj ja cu pusit hahah kad dode harvest samo sve prebacis kod mene ja cu se pobrinit za ostalo nemas nikakvih briga , nemoras plakat ja cu trimat :D
 

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
36
Planet Earth
Pozdrav ekipa :)
Imam 30 g sa 16 g staža... :rasta:
Pušim jer me opušta. Mozak mi radi 200 na sat baš kako je opisano u postu sa slikom :zvezda::
Ako uz to imam i još kakvih problema... kreće overthinking... i to me pregori.
Radim 12-13 sati dnevno sa ljudima i kad stignem doma, samo želim zapaliti i opustit se.
Zato obožavam indiku. Onaj prvi tir nakon cijelog dana... ma neprocjenjivo...
Nema te stvari koju volim više od toga... I neću stati dokle god sam živ! NIKAD
Tko voli nek izvoli, tko ne nek okrene glavu...
Nakon što sam otkrio growanje... to je prešlo u sasvim drugu dimenziju...
Gajim ogromno poštovanje prema njoj i također mi je jako teško kad dođe zadnji dan.
Radi ono što voliš kažu... E pa upravo to i radim i uživam na maksimum!

Pozdrav svima
:vutra: