Zaštita biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MasahikoKimura

Aktivan Član
16.07.2013
63
23
0
zasadio sam biljku na jedno odlično mjesto,doduše blizu kuća ali baš mi se čini kao oaza mira,biljka odlično raste ali danas kad sam došao na mjesto,skoro sam pao u nesvijest,vidio sam KOZU ?!

Koliko znam koze su vražje životinje,pojedu sve što ih okružuje,imate li ideju kako da zaštitim biljku od tih odvranih životinja?
 
03.07.2013
17
7
0
Čakovec
Napravi neku ogradu,ako neces onda ju jednostavno strpaj u kombi i vozi nekamo daleko...mislim da sam citao da mrze kišu il tako nesto pa ako je jos tamo uzmi kantu vode i pošpricaj... :ludaci_lol:
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
hahahaa, ovo jedobro, kad sam došao skoro sam pao u nesvjest jer sam vidio kozu.. :)

koza bu se napušila trave i onda budeš je onakvu napuenu strpao u auto i otpeljal doma i bude ti davala thc mlijekakud ćeš bolje.


nego zaozbiljno, ak ti koza doluta do sajta zači da ti može i čovjek doći tam.

inače uzmi žice od ograde i ogradi, nema i druge, ali mislim da bude koza sve pobrstila ionak kaj god proviri, tak da buš moral ograditi jedno 2 metra promjera, i stavit kolce da to drže i to dobro učvrstit da ti ne pregazi.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Kozu je gotovo nemoguće zaustaviti. Ograda visoka nekoliko metara ili čak kavez da, ali nikakve priručne ograde tu neće pomoći :icon_lol:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
dobro ti kaže thc boss,ako koza može doći,vjerovatno može doći i čovjek čija je koza,recimo,a i napisao si da je blizu kuća,pa malo razmisli jel ta koza dobar znak da potražiš drugu oazu mira?postavljat ograde oko biljke,a rokaš gerilu pretpostavljam,jer malo si ljudi može priuštit uzgoj u dvorištu,ne dolazi u obzir,jer te opet netko iz tih kuća može vidjeti kako nosiš pribor tamo,kasnije proradi znatiželja pa ode provjerit,nazove muriju jer vidi drogu kako raste i ti padneš i odležiš 2 godine Lepoglave.pusti tu biljku nek je koza obrsti, a ti spraši nekog automatika van na bolje mjesto,i još stigneš uživati.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
bilo kakvo ogradjivanje ilegalno zasadjenih biljaka koje su "blizu kuća" ne dolazi u obzir, previse ce biti upadljivo, osudjeno na propast... fakat, to nije dobra lokacija, daleko je 10 mesec, savetovao bih nocno presadjivanje na skrovitije mesto dalje od ljudi i koza
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
Uz ogradu stavi i natpis "sadim vutru" :/

Slazem se sa powerseedom.Presadjivanje ili rizik da je obrsti koza ili cak da neko skonta.
 

MasahikoKimura

Aktivan Član
16.07.2013
63
23
0
odlučio sam riskirati...

mjesto je daleko nekih 80 metara od moje kuće,zapravo je kao neka uvala,taj plato je širok 30-tak metara,sve je obraslo koprivama,a dalje od kopriva su agacije koje su dovoljno visoke da odstrane neželjene poglede,na sajt dolazim noću poslije 10 sati zbog zalijevanja,kozu dovodi lik koji živi u blizini,tu kozu sam vidio samo jednom zavezanu za drvo u hladu na kraju te uvale,dovoljno daleko od biljke,za biljku sam stvorio izvrsnu zemlju i sve oko biljke je pokriveno sijenom...područje nije posebno puno naseljeno,poslije te uvale ima 2-3 kuće 20-tak metara dalje...

uglavnom,nadam se da će me zaštiti visoka vegetacija i malo sreće,riskirat ću pa ću vidjeti,ostavit ću je,možda je obrstim ja,a možda koza...vidjet ćemo :smoke18: