Zašto je sve podnošljivo uz travu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
evo me po n-ti put u bolnici, malo hospitalizacije radi promatranja i korigiranja terapije u "kontroliranim" uvijetima. inace sam hodajuca enciklopedija raznih bolesti i poremecaja, kako u teoriji tako i u praksi. hospitalizacija mozda zvuci nelagodno i mucno, pogotovo ako si hospitaliziran u nasim bolnicama, ali meni je to postalo kao odlazak na odmor i u stvari me nekako cak mozda malo i veseli. vec imam strategiju razradjenu tako da sam vec sat vremena nakon prijema kao kod kuce, imam krevet, ormaric, mir, tisinu, ali i kompjuter sa internetom, filmova i serija toliko da ne znam sto bih gledao, knjiga...

sad ce oni mene nesto promatrati, kazu desetak dana, promjena terapije i cegasve ne. da se razumijemo ja sam odgovoran bolesnik i uzimam prepisanu terapiju redovito i vodim zivot po preporukama raznih doktora i onih koje smatraju strucnim vezano za moja stanja. i da nema tih terapija i doktora i zahvata i medicine ja danas ne bih bio ovako lijepo hospitaliziran nego bih bio mrtav.

uz sve to receno ja konzumiram i nas sveti lijek, isto tako odgovorno i redovito, navodjen 35 godisnjim iskustvom i tonama procitanih materijala. moj stav o tome znaju svi ukljuceni u moje lijecenje, svi oni imaju neke svoje stavove o tome ali sa nikime nemam problema u vezi toga.

i onda kada pitam doktoricu pa zasto je sve to tako podnosljivo uz travu, a kad je nema neki puta je stvarno nepodnosljivo, sam sebe ne mogu podnest koliko sam gnjusan, prema sebi a onda mozete misliti kakav sam prema drugima, ona kaze pa imamo mi puuuuno lijekova, dodjite u bolnicu pa cemo probati neke. hehe meni to izgleda na poziv za degustaciju raznih droga i to u kontroliranim uvjetima.

i probao sam samo konvencionalnu metodu lijecenja, bez trave, kroz duze vrijeme, promijenio nekoliko vrsta lijekova, sa jednim sam se i otrovao, ali nikakvih pomaka na bolje. cim zapalim travu sve bude dobro, ja sam dobro, sve je lijepo, mirno, rijesivo bez problema, zivot jednostavno postane podnosljiv i lijep. konzumiram vec vise od 35 godima, prvo je to bilo neodgovorno, pusenje iz cistog uzitka, prepusavanje na kub ali vremenom je preraslo vise levela i sad konzumiram prvenstveno radi dobro bivstvovanja, i nemam problema, kao sto neki imaju kad prestanu konzumaciju, da li pomislim na nju svaki dan? da, ali ne moram je uzeti i prevazidjem taj osjecaj u sekundi i sve ok.

no ja se raspisao a u stvari nemam pojma sto sam htio reci, vidio forum marihuana pa pod forum medicina a ja u bolnici pa tako....
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Zelim ti bilo kakav vid oporavka i siguran oporavak :) al kod mene to sa travom ti se zove kriza :D sto bi ti rekao gadan sam sebi kakav li sam drugima :) s tim da u tvom slucaju tebi to stvarno pomaze, mslm pomaze i meni da budem smiren al kontas me nadam se :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bubinho

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Naslov editiran ;)
Iskorostio sam dio rečenice iz teksta. Ukoliko ti se ne dopada,smisli novi naslov.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bubinho

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
ma da slazem se, ali nisu li svi ti "njihovi" lijekovi psihoaktivne supstance i isto mijenjaju psihu?
najgroznije od svega je to da bih ostvario neka od mojih prava moram prolaziti sve ovo, biti nekakav pokusni kunic, moram uzimati drogu i to u neogranicenim kolicinama jer se stvara tolerancija i doza je sve veca i na kraju kad se vidi da ta droga ne funkcionira prelazi se na drugu drogu i tako mary go round.

i sve bi to bilo jos i u redu jer sam nekako prijemcljiv na psihoaktivne supstance, ali to moje "lijecenje" i legalno drogiranje kosta gomilu novaca, bespotrebno.

jer sve funkcionira dobro cak bih se usudio reci i vrlo dobro kada trosim samo jedan i jedini, prirodni, nas najdrazi lijek.