Zašto postati član na sajtu Vutra.org?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

viner

Aktivan Član
13.03.2013
168
228
43
odmah iz ugla
bio sam laik za grow,dok nisam došao tu na sajt e sad sam več u 2 razredu i napredujem hehe.. :read:
nema čega nema od dobrih ljudi i onih malo manje dobrih pa do inovatora i laika ,smjeha i zbunjenosti ,
dobrih informacija i dezinformacija nema čeg nema ,ko ju je napravio sva ti čast frende/ce
तुम हमेशा के लिए खरपतवार रह सकता है. hindu jezik... :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Sve ste naveli sem jedne stvari koja je po meni jako bitna. Čitaš ovde o svemu, planiraš godinama da i ti jednom nešto za sadiš i veseliš se svakoj novoj informaciji koju naučiš. Nabaviš i opremu konačno i skontaš da si sa svima mogao podeliti ta znanja i filozofirati i maštati ali kad krene grow to već nije za podeliti sa svima. U stvari, po meni to ne bi trebalo podeliti ni sa kim sem ako sa još nekim krećeš taj "projekat".

A kad te svaka nova informacija "žuljala" da je podeliš sa nekim, prvi grow tek žulja! I onda shvatiš da od jednom imaš hrpu pozitivnih ljudi sa kojima tu radost možeš da podeliš a koji će ti usput i pomoći!

Veliko hvala ljudima koji su ovo započeli i omogućili! :respect:
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Forum je odlican, sviđa mi se i sto je siguran, jer se ipak radi o nazalost kod nas zabranjenoj biljci.
Evo i ja guram svoj grow, zahvaljuci samome forumu.Tako da sam osjetio duznost da pisem dnevnik,
mozda pomogne nekome.
Ljudi su ovdje dosta pozitivni i sveopca atmosfera a forumu je jako dobra,tolerantna, pozitivna.
Idemo samo tako dalje, zivili! :)
 
24.06.2013
30
54
0
Ima ženski ima sve :) šalu na stranu, osječam se kao iskusni grower zahvaljujući ovom forumu iako sam tek na pola puta sa prvim indoorom (jedan outdoor odrađen), dnevnik nisam započinjao ali ću definitvno staviti slike u slobodnu galeriju kad za to dođe vrijeme, a s drugim growom kreće i dnevnik.
Definitvno je jače od nas da s nekim podjelimo tu radost, ja ju imam s kim podijeliti privatno, ali mi je također fora kad se u ekipi priča o sađenju, svi nešto pokušavaju ispametovati, a ja mudro šutim jer cijena zlatu raste u zadnje vrijeme ;)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Pozdrav svima!
Nakon nekoliko dana prelistavanja ovog foruma (radi upoznavanja istog) veceras sam se i ja reg. na vutra.org. :icon_cool: Smatrao sam da je nekako prikladno da moj prvi post bude bas na ovoj temi.
Zasto postati clan? Moj razlog? Kao sto neko od admina rece,postoje ljudi koji dugo konzumiraju travu a malo znaju o toj biljci. Dakle,najvise u edukativne svrhe,ali i ujedno da se potkujem znanjem radi mog prvog pokusaja uzgoja za slijedecu sezonu. Nadam se da cu do tad skupiti dovoljno znanja i ako uspije bice to zasluga ovog foruma. ;)
Nadam se dobrom druzenju. :D
 
11.12.2013
37
13
0
Izabrao si osobno pravi forum,ako ovde ne naucis sve o marih. neces nigde,i ja nisam znao nista o marih.osim je dimit...ali ovde sam bas dosta naucio..imam jos dosta nauciti naravno,ali mogu osobno reci da su mi mnoge stvari jasnije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Evo zašto postati član ? Jedan od razloga ... Ali prvo mali uvod.Uduvan sam i to doooobro i prvo sam se dvoumio da li da pišem u Naduvanim postovima ili ovde . Bolje ovde ... A,da, uvod.

Moja rodjena baba je bila car. Mnogo sam je voleo. Ona me je maltene i podigla. Odem ja kod nje pre par godina, ulazim,

baba govori - Dje si oči babine, ajde srećo ulazi, jesi li gladan, ajd da jedeš, evo sad će baba ...
Ja govorim - Ne mogu ništa, samo sam svratio minut da te vidim ...
Baba - Ma ajde makar popi nešto ...
Ja - ( ošmekam ja neku flašu na polici ali okrenuta etiketom ka zidu i pitam ) Baba šta ti je ono na polici ?
Baba - Vinjak ...
Ja - Baba koji ti je to vinjak ?
Baba - TREĆI

Car.Umrla prošle godine. Imala preko 80 godina. Baš sam voleo babu.

I sad mi ovako uduvanom pala baba na pamet i došlo mi da to podelim sa nekim, kući sam, žena spava, sa djecom baš i ne bih o tome u ovom stanju pričao, i drugari već spavaju i evo rešenja. Vi ste uvek tu. I što je najbitnije znam da će te me razumeti. Jer i vi duvate ... Kako sad da objasnim. Skoro me je naš član sa nadimkom AVANTURA , a usput je i nešto ljut na mene a nemam pojma zašto, nije ni bitno, pitao sledeće pitanje - Koji je smisao mog postojanja na ovom forumu ? I kad razmislim, stvarno dobro pitanje. Možda je baš ovo, da ste mi uvek pri ruci i da znam da će te me razumeti, i pravi ste drugari ... A volite vutru. Eto...

Eee, ne mogu da verujem. Sad se setih i druge babe. Zvala se Danica i bila gluva ko top. Ja odem kod nje, ona skuva kafu, jaku, slatku, gleda ma u oči a ja pričam i pričam i pričam a ona me gluva gleda u oči i kao da me razume . Terapija.

Vi ste moja baba Danica. Eto svrhe mog potojanja na ovom forumu. Nadam se da nisam promašio temu.

A i što bi reko moj drug Avantura jednom prilikom -Ne baljezgaj. U pravu je čuvek majke mi, baš baljezgam. Nema veze . Voli vas Hooker.

Objavi ... Klik ...
 

bratSRBIN

Banned
Banovan
20.05.2013
1
0
1
Da se sazna istina o ovoj biljki, da se razmene iskustva o istoj, da...., da se čuje i naš glas!
Zašto bre ne postati član?
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
vjerojatno nije mjesto za ovakvo pitanje..ali nisam nasla prikladniju temu..
ovako stvari stoje.clan sam vec neko vrijeme ( izbivala sam zadnjih mjeseci -nedostatak vremena )..i zaista cijenim sto ovaj sajt cini za sve korisnike biljke..medicinske i rekreativce.edukacija na prvom mjestu itd...
ok..sada kada sam to rekla..imam ovdje bon za pay safe koji bi zeljela donirati ...dali je to moguce..i ako je..kome da saljem potrebne info.
btw. ne koristim vise pay pal i pay safe bon je jedini nacin ( preko njega je apsolutno nemoguce doci do posiljaoca tj.maximalno je sigurna opcija )
hvala .pozdrav..i sve najbolje u 2014 ekipi sa vutre.