Zašto postati član na sajtu Vutra.org?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
..ali...zar prije nije bilo moguce donirati??cini mi se da je..
ali ajd..ok..nego..kada vec smisljate nacin..onda,molim vas,pokusajte osigurati sto vise nacina za uplatu ..jer...sada vec za vecinu e-cash servisa tipa pay pal treba davati osobne podatke ili uplate sa creditnih kartica i slicno..cak ni u banci nemozete kupiti karticu anonimno za cash.vec morate kupiti sa novcem sa vaseg racuna-tako da je i ta kartica tada vezana za necije osobne podatke..zbog toga dajem uvijek prednost pay safe/e -cash bonovima...jedini nedostatak je sto se ne prodaju u svim zemljama ex yu..
( btw. veeelika mana pay safe bonova je ta sto uzasno brzo blijede..printani su kao bonovi za mobitele ili telefax-onaj glatki papir..uglavnom.nakon samo mjesec dana bon potpuno izblijedi..zato treba prepisati kod .inace vam se moze dogoditi da vam propadne bon cisto iz razloga sto vam je nemoguce ocitati broj tj. kod ili pin..ista je stvar sa e-cash bonovima..I)
 
20.02.2014
15
42
0
44
Ja sam se učlanio da bismo zajedno stvorili neku dobru za ljubitelje canabisa, vutre, čega god - svi rade neku frku oko te vutre, kriminalizacija ili ne, nadležni
bi se trebali posvetiti drugim problemima, a imamo ih mali milijun. Također, bilo bi super stvoriti kontakte s ljudima iz cijele regije koji
vole prirodu i društvo :)
Bezveze je da ne dati nekim normalnim stvarima podršku, stvarima koje su prirodne i koje bi trebali ljudi znati više koristiti u
različite svrhe. Ma sad navodim nešto što svi znaju, ukratko, treba dati podršku vutri i točka :) da je više toga, bilo bi manje frustriranog naroda. Pozdrav svima!
 
22.03.2014
1
1
0
Stranica je extra odrađena,ima dosta toga zanimljivog,dosta se nauči o biljci koju pušiš dugo a nisi o njoj znao ništa,razmjena iskustava,druženje,smijanje,ma extra xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
10.07.2014
9
3
0
Pozz,ja sam zaboravio podatke od proslog acc pa sam napravio novi :dada ,a zasto? Zato sto mislim da je ovo najbolji stranica u bivsoj ex Yu i sire,ljudi na ovom forumu su extra,teme su toliko opsirne i ima puno toga da se nauci pogotovo za pocetnike i mladje clanove koji tek upoznaju ovu svetu biljku,ja osobno nisam imao pojma dok nisam procitao ovdje da marihuana ima tako dobre ucinke kada se koristi u medicinske svrhe i smatram da svatko tko je za legalizaciju treba da se prijavi i podrzi ovaj sajt :thumb:
 
10.11.2009
18
12
3
ovo je odlicno smisljeno: ja sam mislio dok nisam nabasao na vutru da znam uglavnom dosta inace imam i ponesto godina pa covjek misli kako je jako iskusan...kako sam poceo posjecivati nasu stranicu vidio sam kako je moje znanje krhko ustvari kako se nisam pomakao od 90ih i moga pocetka...da neduzim uglavnom ova nasa stranica bi trebala biti obavezna lektira za sve growere bilo vanjski ili unutarnji grow...pa cak i onima koji samo idu od vrata do vrata i zicaju za koju plugu da vide koliki trud treba da bi bio namazan... :love001: :leafblunt:
 
17.04.2015
49
36
18
Africa
Ja sam se prvenstveno prijavio radi dodatne edukacije vezano za uzgoj I ne bi li mi ko poklonio ili prodao kakve dobre sjemenke ali vidim da toga ovdje nema pa sam ostao na forumu cisto iz dosade I navike.
 
01.09.2015
22
27
3
53
Mislim da niko nema motiv kao ja! Zato hocu da ga podelim sa vama da se nasmejete. Naravno na prvom mestu uclanila sam se da bih dobila savet za biljku ali posle toga:
zamislite moje dete sa 15 godina zeli da pusi... A ja neznam sta bi mu rekla, nisam zato i smatram da covek mora da sazri u mozgu da bi uzivao u tome bezbedno! E pa tad stavim dete za komp i kazem: Ne misli da sam glupa i ja volim dobar dim pogledaj od kad sam clan! E kad napunis godina koliko ja mozes da pusis!!!!! Xaxaxa odlicna ideja zar ne?!
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Tako majke trebaju razmisljat... edukacija je bitna, pogotovo zajednička. A edukacija je i pokazala da ne bi bilo dobro pusit dok se mozak razvija.
Odlicna ideja. Jako je bitno to pokazat da se razumiješ, a i ne samo pokazat nego se i razumit, jer djeca prokuze kad netko govori budi pristojan, budi ovo, a on koji govori teski ripaš... tako da :respect:
 
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Mislim da niko nema motiv kao ja! Zato hocu da ga podelim sa vama da se nasmejete. Naravno na prvom mestu uclanila sam se da bih dobila savet za biljku ali posle toga:
zamislite moje dete sa 15 godina zeli da pusi... A ja neznam sta bi mu rekla, nisam zato i smatram da covek mora da sazri u mozgu da bi uzivao u tome bezbedno! E pa tad stavim dete za komp i kazem: Ne misli da sam glupa i ja volim dobar dim pogledaj od kad sam clan! E kad napunis godina koliko ja mozes da pusis!!!!! Xaxaxa odlicna ideja zar ne?!

wohohoo, sviđa mi se. :)
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
O tome bih mogao do sutra, pa ću samo ukratko :D...
Prije svega, Vutra.org pruža neko novo i pozitivno iskustvo.::listomahanje::
Forum je profesionalan i originalan.:thumb:

Razne je tematike, odgovara na mnoga vaša pitanja, riješava nepoznanice, te daje odlične savjete.
Veoma tolerantan i pravedan, za mene je zapravo više od foruma.:cool23:
:vutra:
je institucija!:djede:
 
Poslednja izmena:

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
dr strangelove top 100 movie quotes GIF



Meni drago da sam opet ovde :) pre desetak godina sam bio aktivan, pod drugim nickom, imam i par dnevnika iz tog perioda, u međuvremenu se svašta izdešavalo no od grow hobija se nikad nije odustalo, i drago mi je da sam ponovo 'kući' :)

Ovaj forum je redak biser, ko ne vidi razlog zašto da postane član, onda def i nije za njega !

Peace
 

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
Ja sam od 2012 tu,bio sam 3-4 godine aktivan i jbg onda se izgubiš,malo sjeban život,kad sam se vrno od skora na forum nisam mogo poznat svega par članova je ostalo od oldschool ekipe.Tad nama početnicima je baba bio powerseeds,taj je power bio glava samo taka što se tiče uzgoja heheh,sad ga nešto slabo i viđam tu.Uglavnom forum i dalje dere samo tako,mene zabole tuki kome krmeljaju oči itd itd,ovo je forum gdje pratim naše lijepe ljepotice,a bogami zna bit i jajana hahah:D.Znači burazeri samo opuštena atmosferica,a i ovim burazeru nek krmeljaju oči i dalje zabole me hahah,nek nam bude rodno i masno burazeri uvijek.
Peace burazeri moji dobri:wave:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Kad sam davne 2009. naletio na ovaj forum, nisam mogao vjerovati da tako nešto postoji. Odmah sam krenuo čitati i upijati znanje. Bio sam registriran 3mj. kad mi je SLO-era, tada moderator, poslao privatnu poruku, jer mu je zapeo za oko moj neobičan nick.
Nakon te prve komunikacije, odlučio sam se aktivirati na forumu i sve ostalo je povijest.
U trenu moje registracije, broj članova je bio ispod 10000 i razlog za aktivno članstvo je bio tada jednostavan. Pomoći što većem broju ljudi da se educiraju o kanabisu i potaknuti što veći broj konzumenata na vlastiti uzgoj.
Sada, nakon svih ovih godina, moj doprinos možda i nije toliko velik, ali vjerujem da sam ostavio neki trag. Možda nisam extra grower, možda sam pre strog moder, ali sam dao koliko sam mogao i znao i razlog za članstvo je sada ponos na kolektiv koji broji preko 62000 registriranih članova :)

Izgleda da nisam dovoljno banana podjelio :D
 
Poslednja izmena: