Zašto pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
Zato jer nekad se trebam s nečim opustit,a ovo je najblaži način,kad se napijem prelud sam,ovako znam za sebe,bolji sam čovjek...
Edit:počneš cijenit neke stvari koje se nekima čine bezvrijedne,uživaš u sitnicama....
 
Poslednja izmena:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
zato sto mogu haha.al ono kad se skupis sa ekipom pa vas udari ona smijalica citava noc prode u smjehu.onda kad sam kuci i los sam digne me i vrati me u zivot.kad navecer do 4 ujtru radim zapalim pa se razbudim.kad me glava ili zub boli spasi me da spavam jer resava sve bolove.... zato sto mi daje hobi zbog kojeg setam i opustim se u prirodi i jos mnogo toga
 

lud

31.01.2015
183
106
43
a jeeee..i ja nesto da kazemo ovoj temi...mislim da bi svi trebali bar jednom u zivotu da zadime,jel ova je biljka iz samog raja, film u glavi,tripu kojem nema kraja, sedis s drustvom, ili cak sam, opusten si, bolu te jaja.... probaj i videces drugi svet:thumb::thumb::thumb:
 

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
51
mislim da bi svi trebali bar jednom u zivotu da zadime,jel ova je biljka iz samog raja
Dok nije dosao onaj IDIOT od Kolumba,zakuhaju dva plemena...Glavni poglavica svih plemena (predsjednik UN-a :) ) ,sazove sastanak.U krug SVI i sve poglavice,lula MIRA,...i onda "E sad recite u cemu je problem,..."
Nadju rjesenje,pojedu bivola i kuci svojim skvo (na obradu podataka)
"Vatrena voda"...rezultat je i nama VIDLJIV !
I zabranjena! Da je ove sve "nashe" napusiti,PROCVJETALI BI SVI :) i mi bi EU postavljali uvjete a ne oni nama :)
Sorry,trebao sam editovati u predhodni post ali se zaj..:)
Od malih nogu se krene. U borbi protiv nedefinisanog muzickog ukusa ispod prozora (da ti i turbofolk izgleda kao VRH Umjetnosti) :) 20150726_154007.jpg
 
Poslednja izmena:

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Pusim da budem bolji covjek ,da se testiram ,koliko daleko mogu otici na mentalnim talasima a da se uspijem vratiti :)

Znao sam ici skroz daleko ,dosao sam najvise do 7. dimenzije :rasta:
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Da je to kao u science fictionu moguće poslati mailom kao .exe funkciju ko trojanca i lik bude napušen kao od white widdowa čim otvori "zaraženi mail" i to pustiti svim našim političarima po cijelom svijetu....al našima pogotovo :popcorn::