Zašto pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Dobro 420 kaže, kad je skunk druga je prića, ja i ne želim više (kad god je moguće) nego skank duvati......evo petica amnezije me razvaljuje cijeli vikend, sa domačicom se brzo tolerancija diže...:rasta:...ovo kad stavim amnezije svoje odmah diže, ne da spavati, sa petka na subotu skoro nisam spavao..par sati kljucao na balkonu jer je toplo bilo i odmah ukutro tuš, kava sok od narandže, vitamini i jutarnji malo jači jox skanka i hrabro u novi dan...:banana_rasta::)
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
A sta je Crni skank,? Mene lik neko vece ubjedjuje da to postoji, da da kaze, ima crni i zeleni.
to njegov diler reko i to je Amin! Nije mi se dalo ulaziti u raspravu, bio mi dobar dan, ali stalno mi taj Crni skank zvoni u usima, Crni skank :fuck::lol::lol::lol:
A sto pusim? Ma moram ne bi li opet naletio na Crni skank :p:lol::lol:
 
02.01.2012
55
125
33
Daksheswara Mahadev
Zato što imam. :D
Šalu na stranu, volim dosta da pišem i kanabis mi jako podiže samopouzdanje u pisanju. Uspevam u potpunosti da oživim lik u svojoj glavi i da ga upoznam.
Kad povučem dim, osećam kao da sam preskočio veliki zid, i oslobađam sebe tih nekih ograničenja sa kojima se srećemo gotovo svi skoro svakog dana.
Iza zida su sloboda, mogućnost, samopoznaje, muzika i ono glavno, iza zida je istina.
Spoznaja svesti i mogućnosti, nemam drugih reči. :)
 
Poslednja izmena:

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
stastopojo to ti ovo;)
0107-chuck-blackandblue-1.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stastopojo

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Sad ću vam reći zašto ja pušim:
Ustanem ujutru, pogledam neoprane sudove i kažem: uuuu mora se psihički pripremim za ovo! A onda kada uzmem dim-dva i dostignem nivo super percepcije, shvatim da nema smisla ujutru prati sudove i ostavim sve za uveče i nastavim da duvam u nedostatku nekog adekvatnijeg posla i drugih bitnijih obaveza obaveza. :razvaljen::
 

Mahnita

Aktivan Član
11.08.2015
234
1.014
143
43
Pušim da ne pobijem muža i djecu jer mi krv piju na slamku :D
Salim se naravno :) Pusenje je nacin zivota, a za to ne moras imati razlog. Ili volis da te vozi ili ne volis i to je to. Tu nema mudrosti nikakve. Svaka individua koja pusi, zna zasto pusi a to se ne moze prenijeti rijecima.
Ako ti treba razlog da bi pusio, onda ne znas da je vozis.
Nije to alkohol, pa se naloces i režeš vene :D To je svemoguca biljka koja u tebe udahne sasvim drugaciji pogled na svijet. Prepustis se tom pogledu i uzivas. Vidis mene kako sam opustena na slici :D
 
16.12.2014
353
246
43
30
Sad ću vam reći zašto ja pušim:
Ustanem ujutru, pogledam neoprane sudove i kažem: uuuu mora se psihički pripremim za ovo! A onda kada uzmem dim-dva i dostignem nivo super percepcije, shvatim da nema smisla ujutru prati sudove i ostavim sve za uveče i nastavim da duvam u nedostatku nekog adekvatnijeg posla i drugih bitnijih obaveza obaveza. :razvaljen::

hahahahah kao da cujem svoje misli! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Uduvan