Zašto pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.03.2007
23
1
0
40
Misticni Yarac je napisao(la):
@aryah : hehe, gotivan ti je taj polu-engleski, well napisano, good covece... :p

prirodno evoluirala lingvisticna deformacija protiv koje mi se prosto dosadilo boriti. :D Pogotovo o temi kao droge u kojoj stvarno nemam pojma odgovarajuce hr/sr/... rijeci (kad uglavnom nema takve literature ovuda)... Pretpostavih da nije bed internet populaciji
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
Sta fali malo "po groblju" kopati.... :D

Ja pusim zato sto volim pusiti.... :)

...I iskreno, kad na poslu gulim prekovremene (i to debelo) za koje nisam placen, da nema vutre, vjerojatno bih ispizdio...
Zato zapalim joint i laganini... (inace ne pusim dok radim, ali ovo su izvanredne situacije i pusim zato sto "mogu"... :D )...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: alen177

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
neka neka i treba se citati i komentirati, a i meni dobro dode da i ja bacim koji kom hocu i ja bit "Aktivan član" hehehehhe ,,samo nemoj ljutim začinima! :D :D poz
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
sinoć san pričala sa svojin prijateljima o ovoj temi.. zašto pušimo! neki gledaju površno na sve to, neki je jednostavno necijene i neshvaćaju ozbiljno, to je po meni dobar razlog za nezapaliti sa nekin.., netko se samo voli razvaliti, nekome je prijeka potreba, ali složili smo se oko jednog..
najbolje šta trava radi je da zagladi, otupi te oštre rubove života, razmišljanja.. od kvadrata nastane krug.. spirala.. :)
 

grower7

Banned
Banovan
03.07.2013
25
3
0
ma pušimo jer je super, uživaš u svakom trenutku, zašto se uopće postavljaju ovakva glupa pitanja, svatko tko je zapalio ne bi to pitao..
 
21.05.2012
7
0
0
31
najvise volim zapaliti da bi se opustio i da bi zaboravio probleme neke koj mi tog trenutka smaraju :) Inace isto volim da zapalim kad sam sa ekipom pa je mnogo veca bleja kad smo high :D