Zašto više nije ko prije?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.07.2014
7
1
0
Bok ljudi,evo novi sam na forumu,iako vas čitam vec duze vrijeme u vezi sadjenja jer se i sam bavim time ;) Evo moja priča. Sada imam 27 godina,vutricu pusim 10 godina i to konstantno. Od 18-te do 25-te godine sam pusio svaki dan po par grama,bongovi ovo ono,bas se sve meni i mojoj ekipi vrtilo oko vutre. Ali dobro,to mi i paše dok ne moram nešto ić obavit :D I sve je bilo isto sve do jednog dana kad sam s frendom po ko zna koji put pojeo gljive. Da se razumijemo stvarno imam puuuuno iskustva s psihodeličnim "drogama" , trip sam pojeo nebrojeno puta a gljive 10-ak puta. I svaki put su lagano prale i to je to,smijali smo se ,nit je bilo hala nit ičega. Ovaj put su već nakon 5 minuta oprale nevjerovatne hale. Sve u svemu da skratim - imao sam bad trip,zesci. Ubijale su me gljive i preispitivale moju svijest ,a ja na to nisam bio nimalo spreman. Našamarale su me ko budalu. Kada je trip prošao,ja sam se osjecao malo istraumatizirano ali normalno. Sve je bilo po starom, tu i tamo bi se sjetio tog lošeg iskustva ali ništa strašno. Pušio sam vutricu normalno,sve dok odjednom nisu počeli tripovi i na vutrici. U zivotu sam bio napušen,prepušen i svakakav al nikad ja od vutrice nisam imao hale nikakve. Uvijek sam lijen i nasmijan,al hale ni blizu. I od tog jednog trenutka pocelo mi se sve cesce dogadjat da tripam napušen al se pritom ne osjecam nimalo ugodno jer me to valjda asocira na ovaj bad mushroom trip... Pritisak sa straznje strane vrata,teško gutanje,osjecaj ko da cu se onesvijestit,žešća paranoja!! Nakon par takvih iskustava na vutri,sam prvi put nakon 8-9 godina napravio pauzu ,od 2 mjeseca. Naravno ja kakav jesam,kolko volim vutru sam nakon 2mjeseca opet propusio al pomalo,par dimova i to lajte ( jako malo vutre). Dan danas ,godinu dana nakon sta sam prestao pa opet poceo pusit , ništa mi nije ko prije dok pušim. Pušim je par puta tjedno,ne više svaki dan,al više nikad mi nije tako ugodno i nisam tako vesel i opušten ko šta sam godinama uvijek bio. I to me ubija u pojam!!! zamislite vi kako bi vama bilo u istoj situaciji :D ona kolicina vutre sta je isla u jedno punjenje bonga mi je sada za 4-5 pljugi!!! to nije normalno. sve u svemu nemam vise teske paranoje nit ista slicno,al uvijek mi je ko neka nelagoda u zelucu pomijesana sa onom pravom napusenosti(smajl i sreca). Volim ganju previse i ocito necu nikad bez nje bit,al bi volio znat zasto mi se to dogodilo i dali ce ikada proci..znam da niste doktori ni psihijatri al cisto da me utjesite malo ;))) znam da je to sve u glavi,al eto..sad kad mi dodje nelagoda dok sam napusen ,sam sebi kazem nije ti nista, i sve bude ok. al nikad vise onako opusteno i sretno kao nekad :(

lijep pozdrav iz rijeke :D keep growing ! ( evo u mene na balkonu nove bebice rastu,prosle godine sam imao svoj 1.grow i bio je vise nego uspjesan- jedna biljka,zenkica,150 g - da se pohvalim malo)

zivjeli!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Isto se i meni desilo,ja duvam vec godinama i jednom sam sa kolegom imo smokesession ne znam ni sam kolko smo dima poduvali neki desetak grama u noci ako ne i vise,a i uljem smo se sopali i mazali to po frulama i taman pred spavanje smo roknuli Psilocibinske gljive naziva Psilocibine Cubensis sorta e bila Lizard king,ja sam 3 dana imao strasne halucinacije od toga,toliko jake halucinacije i slusne i vidne nisam nikad imao.Trip je trajao 72 sata ali posljedice su ostale trajne.Kad god sam duvao imao sam tripove koje je veoma tesko ovdje pisat a i mnogi nebi vjerovali,poceo sam brijat o reptilima i kako me oni vide na odredenoj frekfenciji i tako sam imao halucinaciju da mi sa svemirskim brodom dolaze blizu kuce a ja bio vani u 3 ujutro prebijen i gledam kako me oce usisat i pocnem vristat i bjezat kuci,pola naselja sam probudio.Sad dolaze ona kljucna pitanja,da li je to bio samo trip koji je mo um percipirao kao stvarnost,ili da li sam usao nekako u njihovu dimenziju preko drugacije frekfencije i onda su oni bili vidljivi a ovako su nevidljivi.Sve sto ti zelim rec je da moje cakre su bile full otvorene nisam prestajao pamtit i nisam mjesecima mogao prestajat razmislat,toliko sam imao halucinacija da sam o svakoj mnogo razmisljao te tako sam nakupio mjesece besani noci.
Gljive su jedan saveznik,a vutra je drugi,ne smijes ih mjesat jer se upravo to desi,nekome nikada a nekome predodredenom ili u nasoj psihijartisko struci osinutog pa ga silji isto sto i mene.Evo dan danas nakon vec godinu i nesto nakon svih tih silnih tripova i dalje duvam svakodnevno ne jedem vise gljive.Imam nekad instante tripove odmah nakon frule a nekad polako dolaze slusne i vidne halucinacije,naviko sam vec na njih da ih mogu nazvat lagana shizofrenija,ne zelim im davat nikaku vaznost jer onda opet krecu razmisljanja tko nas je stvorio di idem kad umrem i sva ostala sra..a,nego drzim to zatoceno i sve mi se manje dogada.Ali vjerovatno ce kad dat opet bit neki triger i dogodit ce se eksplozija misli i gotovo a pod tim ne mislim na gljive.
Lud si koliko si i pametan,granica je najvaznija,ako si nesvjestan svojih granica prekini sa duvanjem jedno vrijeme,al ako si svijestan kontroliraj i to je sve.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75
11.07.2014
7
1
0
owerdoze cini se da smo u slicnoj situaciji. samo sto je meni trip trajao 4 sata,i nikad poslje nisam imao jake vizualne tripove kad bi se napusio. sto se tripa na gljivama tice,ista stvar,nevjerovatno je koliko je intenzivno bilo,prebacilo me valjda kroz sve dimenzije,nista mi nije bilo jasno. fascinantno je da bi me prestalo tako jako prat kad bi si zadao neki zadatak,tipa napuni bong ili nesto,dok bi to radio bi mi misli bile ciste,sekundu nakon sta bi zavrsio bi bio nevidjen kaos. kazem ti pojeo sam u zivotu preko 200 tripova i uvijek samo veselje i sreca i zato me jos vise zbunjuje kako nakon tog svega mi moze vutra stvarat laganu nelagodu.kazem nista strasno,to sta si ti rekao,ako mozes kontrolirat dobro je,ako ne onda treba prestat na neko vrijeme. ali otada npr. nisam zapalio bong sto mi je bio najveci gust,nisam pojeo trip sto mi je bio jos veci gust,svega me strah,prema svemu imam vece strahopostovanje ... otkrio sam neke nove stvari na tom shroom tripu,da nije sve crno i bijelo.previse informacija,previse svega ,i to me izbezumilo. sta je najgore par mjeseci prije toga sam u 4-5 navrata pusio DMT i bilo je fenomenalno,nista jače i brutalnije i duhovnije od toga ne postoji.a ovaj mushroom trip me prao skoro jednako jako kao DMT i to 4 sata.4 sata paranoje.. samo bi htio da mogu opet normalno i opusteno pusit i da mogu pojest trip tu i tamo hahah. ako ko ima kakav dobar savjet za kontrolirat te negativne misle koje tu i tamo dodju,neka kaze :D hvala
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Toliko ste natrpali u sebe u vasim mladim zivotima da ste dosli na taj nivo da vam sada treba zelena salata i paradajz,nista jace.
Ne razumijem samo jedno u tim pricama,a bilo ih je do sada na forumu prekonekoliko,cemu pusenje po 2,3,5 ili 10 g trave dnevno :)
Sta jednom mladom zivotu treba dmt,lsd,gljiva,khuracpalac,....

Sto se tice loseg tripa koje sada imas na travi,probaj zapaliti neku drugu sortu trave.Evo ja sada imam malo Tutankhamona,koji i od lose volje napravi dobru.Nema pritisaka u straznjem dijelu glave i sl pojava koje pojedine sorte mogu napraviti.
Probaj malo prelistati sorte trave,pregledaj kakve ucinke ima njihiv rad,ljudi su to isprobali,ispitali...pa vidi kako ce ti biti nakon konzumiranja.
Mozda te okolina ,tj sredina u kojoj se trenutno nalazis ubija u pojam a ti mislis da je trava.
U svakom slucaju ima jedno rjesenje a to je prestanak konzumiranja :) ako ne ide drugacije.Cemu patnja.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
https://www.themajka.com/

No Joke, slažem se u potpunosti ;)
Momci, probajte na ovom gore linku naći više informacija. Ovdje je ipak ekipa više orijentirana na vutru. Nije da nema onih sa drugim iskustvima, ali izbjegavamo tu tematiku iz razloga što postoji drugi forum na kojem se o tome raspravlja (nekoć je bio dio ovog foruma, ali je odvojen prije nekoliko godina).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and CilI
11.07.2014
7
1
0
dečki ma svaka čast. malo smo se previše raspisali o drugim supstancama ,ali ipak je ovo u vezi pušenja :) Venlo,ma čemu ne sve to? ja sam presretan sta sam to probao sve,i treba po meni svako ... hahah. nije ostavilo nikakav trag na mene kada sam "čist" kada nisam napusen .. samo kad sam napusen ta lagana nelagoda... Venlo jbg ja sam u Rijeci ne da ne mogu birat sta cu pusit nego sam sretan ako ima išta za pusit.sta da ti kazem.cekam svoje bebice pa cu bit na miru :))


i hvala na linku. znam za themajku,nego iako je moj propblem izazvan sa svim drugim ,ipak se sve sad svodi na problem s pušenjem koje obozavam :) al idem tamo pitat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.