Za dlaku me uhvatili sa dimom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Dakle osobe će biti nazvane:
OSOBA 1
OSOBA 2
OSOBA 3
OSOBA 4
JA
Dan startao uobičajno.....dogovorio se sa legama da prije škole zapalimo 2 trubice,..standard....ne da se kreveljimo jer nas škola iznervira za poluditi pa samo da nas malo smiri...i tako mi se našli pred školom i kao gdje ćemo.a u sredini škole ima pušiona velika vanjska..i tamo se uvijek kuri i nitko nas nikada nije uhvatio....sve dok neka BUDALA idiotska koju kada pronađem ću ubiti..je iz fore zapalio travu u holu i pola škole je smrdilo...ajde nama to nije zasmetalo ali nismo mislili da mi nismo jedini ljudi koji vole travu i koji osjete to....i tako mi došli u pušionu,na klupe sjeli....zapalili 2 trube....a fora je što to mjesto gdje smo dimili je nemoguće pobjeći..imaju samo jedna vrata koja vode u tu pušionu i to je to....i tako mi kurimo..došli do pola od oba 2 frule...kada vidimo netko jači,stariji i veći trči [vidimo ga kroz prozor]....upadne u pušionu i počne trčati prema nama.Mi naravno gotovi..nema se gdje pobjeći..nema se gdje baciti..nema ništa..jedino ima jedan grb...OSOBA 2 i ja smo imali dim u ruci trenutno...i samo smo ga zgužvali i bacili u to grmlje....lik se zaletio upao među nas i pitao:"Šta to radite?!" ...a ja polu napušen ko iz topa izbacio :pušimo cigarete [LOOL]...i frajer nas odmjerava...i okrene se prema grmlju jer je vidio da smo tamo bacili....i evo cake....kada se on okrenuo i kreno prema grmlju.....lika smo gurnuli da si napravimo prolaz i sva četvorica potrčali prema vratima..prošli kroz njih i blago rečeno BJEŽI U TRI PIZDE MAME SVOJE...osoba 1 i ja smo otišli zajdno negdje..ali OSOBA 2,3i 4 su otišle na sat..i onako majmuni napušeni uzeli vrećicu marihuane i prosuli je iza radijatora u razredu :D LOL...i tako prošao prvi sat..ništa..najgore je što nas je počela hvatati bolesna paranoja.....nešto što nikada nisam tako nešto vidio.....prošo drugi sat..mi mislimo ako nisu do tada došli niti neće....i evo ga treći sat..upada profesor unuta i kaže da je dobio prijavu da su neka 4 lika pušili marihuanu u pušioni..i pita tko je...šutim ja...skamenjen..gleda on po razredu....i kaže....ok je..neznamo tko je...ovaj ih nije vidio dobro...pao mi kamen sa srca.......

Eto tako da sam danas skoro za dlaku pao sa dimom u školi LOL
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
svaka skola se placa
ti za dzabe prosao

moj savjet ti je da iskuliras bar do 20-te,samo savjet

sada sjedi fino pa prevrti film da je sada oko tebe samo popisan i posran i ispovracan beton,ti si vec 10 puta povratio cim si usao ,jer toliko smrdi da nemozes da ikuliras,onda familija koja je prosla bas divnu pricu,poziv iz skole,pa dolaze u stanicu,pa na salteru,
dobar dan,nas sin je uhvacen zbog droge
domba?
da da domba...
nece se bas osjecati kao da ti idu na diplomski,onda ce im svi nabijati na nos da su oni krivi ,lose vaspitanje i td...
ja sam se tek opustio od kada sam svoj covjek, i to skroz
ako imas paranoju od okoline zbog granja,to je vise frustracija nego odmor
daleko bilo da se to ikom desi,ali ako se rizicno ponasas
sve je moguce,ti si bio blizu...bas blizu

ne treba biti isparanoisan(mada ces od sada mnogo vise paziti na mjesto gdje ces pusit) ali treba biti oprezan

mi to gledamo drugacije
a oni kao drogu od koje skaces kroz prozor,i te price...
..aee,chusch ka da to moze...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa bolje da se ak baš želite prije škole nađete u nečijem ulazu od zgrade i tamo zapalite nego negdje u neposrednoj blizini škole mislim da znam iz koje si škole(pretpostavljam) a kak sam čuo tamo više nije ni približno sigurno ko prije.
Pazi se i nemoj uškoli od tog ništ korisno neš dobit neš baš dobro popamtit na nastavi i tak.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ma naučio sam lekciju...:)....ali kako me paranoja uhvatila.jer najgore kada si napušen i uhvati te paranoja...starava..srce mi je stalo :)...ali eto naučio sam lekciju..nikada više u školi LOL :D xD