za koliko najbrze mogu da vidim musku biljku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
odma.... nakon sto procvjetaju... :D
salim se ... kada ih stavis na 12/12 kroz 20 dana bi trebale procvjetat i onda ces primjetit formiranje malih grozdicha,kuglica...kako got ih hoces nazvat ...ili ako imas srece primjetit ces bjele dlacice (pistile)...a to je ono sto svi zelimo :D
 
23.12.2008
0
0
0
33
brate ali napolju ih sadim ne unutra!! i zanima me posle koliko mogu da joj isecem vrh zato sto ne zelim da mi ide u visinu
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
nemoj da ju seces BRATE ...saviju sa nekim konopom LST... a ako si ju sada posadio van ,,, videt ces spol uskoro jer stvarno ima malo svetla napolju sada...iako sumnjam ... pre malo sunca...pre malo!
inace kada dani postanu kraci biljka procvjeta ...pa si sam racunaj
 
23.12.2008
0
0
0
33
ma sad sam ih stavio u da proklijaju u vodu pa cu da ih zasadim u casi i tek polovinom marta da ih presadim napolju, ali planiram da ne idu mnogo u visini vec u sirini,pa me zanimo posle koliko vremena treba da je secem?
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
aj pročitaj prvo malo forum da ne smaraš sa tavim glupostima
što sadiš kada ne znaš da sadiš
nauči auto da voziš prije nego ga upališ
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ma sta smarate covjeka tu... ak oce sjec nek sječe....
e pa fino ti nju sasjeci sto blize dole korjenu (jel ce ti ond ic u grm) XD hehehehehe
ono pa pogleaj neki audorr uzgoj pa si zamisli kak bi to tvoje trealo izgledat...
a sad ti nju modjes rezat nece njoj nis bit al opet modje joj i svasta bit...
ja sam prelomio biljku visoku 1.80cm negd nasredini i laganini se pocela susit al za tjedan dana potpuno oporavila tak da ak imas vremena modjes s njom radit sta god os... valjaj se po njoj il sta god... puno tog modje prezivit wu...ni neznas...
aj pa zabavi se ond... pis
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
aj ono mal citaj gledaj yutub il ono nek ti se omakne pa neki gro filmic skini pa si pogledaj..
perfect garden se zove ili nesto slicno od high timesa ak se nevaram pa ima o tom dosta rezanju isvasta...
ono mos ju rezat dok je 20cm vec ak ti je neophodno... al bolje bi ti bilo lst vezat ju za zemlju i taka sranja da ide ko puzavac na nekoliko desetaka cm iz zemlje....
ev bac oko sta sam ja tu radio... ak ti ni preljeno naravno...
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/3683-sre-u-divljini.html
 
23.12.2008
0
0
0
33
Jer moze neko neko da mi kaze ako zasadim biljku blizu vode tj zemlja je sumska ima svetla na tom mestu i ima puno vlage ,jer treba da je djubrim pre nego sto stavim biljku?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.