Za one koji ne vole Alkohol a vole tulumarit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ne volim okus alkohola, niti osjecaj pijanstva, mrzim smrad znoja pijane osobe, mrzim zadah iz njihovih usta, mrzim njihovo pljuvanje kada govore, teturanje po ulici, i sto najvise mrzim kod te droge je sto stvara toleranciju prema glazbi tipa turbofolka i ubija glazbeni moral u osobi koja, pijana moze slusati Mi?u Kova?a, Matu Buli?a, Cecu, i Seku Aleksi?... da ne nabrajam druge (a ima ih... uhhh)
O kombiniranju alkohola i taurina iz redbulla i ostalih legalnih narkotika, necu ni govoriti, ako je neko dovoljno glup da si to radi, zasluzuje svaku negativnu posljedicu....

@doomer mozda si prestar za takve izlaske, mozda ti je u biti pun ***** svega toga, mozda se moras "primiriti"... A sa druge strane, mozda jednostavno trebas pronaci drustvo koje tebi odgovara, ili se barem nakratko maknuti od svega toga izlazenja i tulumarenja, da se odmoris :)
 
22.01.2007
7
0
0
32
Gledajte jebeš alkohol.Sa dobrom vutrom možeš brijat cijelu noć.Preporučam sinsemillu tj. sensi star.Ja i moji kompići spalimo dvije frule i brijemo po partijima.Neznam dal to možete nabavit al ako uspijete sprmite se za partijanje.Peace
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
volim pivo...i samo pivo...i ne pijem da se napijem vec volim pivo ko vodu pit, jebiga. cak kada odem vani ne napijem se vec popim par piva i predem na vodu, svi se smiju kada to vide :) inace tequila ako je neka posebna prilika.
slazem se....svo to pijanstvo, teturanje, pricanje debilana...ide mi na zivce ko nikad. proslo je to doba kad smo uzivali u neprespavanim nocima, pili do zore i rigali cijeli drugi dan. besmisleno. ovako ko sto vi pusite ja popijem pivo...to je tako i tako ce biti :)
 
08.10.2006
43
1
8
36
Nema nishta lepshe od dobre ekipe, granja, alkohola ( u normalnim kolichinama) i stare dobre gitare.Nema ni svadja, glupih smornih tema, samo se lepo napushish i popijesh dovoljno da te lola, napravi se krug na sred sobe, uzme se gitara i da vidish kako je soopercool feeling.
Granje+alcohol+gitara=kvalitetna zajebancija bez sutrashnjeg mamurluka !
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Ja kad izadjem prvo gledam da popusim malo trave a onda prelazim na crno vino, tako da kad me trava pocne spustati tek tad vino pocne da vozi i tako u krug.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
SAd pijem puno manje neg prije jer mi je mal i dopizdilo a i želudac mi je mal sjeban i tak to
Inače od cuge uglavnom sam pio rakiju i to šljivovicu pico mi je najodvratnija stvar na svijetu i da popijem guc odma bljuvanje i to doslovno guc od mirisa mi bude muka kolko mi je pivo odvratno
Vino i to mi je nekako preslabo jer nevolim tolko tekućine treba popit da me dernje a i nevalja mi jednostavno
Rakije ti je dosta 2-3 dcl za fino onak da bude
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
MA i meni najbolje u zadnje vrijeme s par legosa sami sjednemo i zajebavamo se par sati i onda odemo negdje di ima ljudi se zajebavat ili samo bazdimo po gradu i tak posebno ak se nešt prije zapali pa bude veselo
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Hmmm...ma ja mislim da je sve to stvar karaktera. Pijem dosta rijetko jer nisam neki ljubitelj alkohola ali kad se pije onda je to uglavnom neka žestica tipa amaro-cola, juice-votka, votka-bitter lemon...da ne nabrajam dalje. I to kad pijem uglavnom je prije nego idem van i u 80% posto slučajeva je neka "prigoda"...napr. rođendan, bilo kakvo slavlje, fešta, ili kad se jednostavno dogovorimo nas 5-6/7 da idemo svi skupa van. Skoro svaki put prije nego se počne cugat zapali se koja da upotpuni feeling....i tada zna biti stvarno prva liga vani...ono ostanemo svi skupa do 5-6 u jutro spicirat. E sad u cijeloj toj priči (bar je meni tako) bitno je i ne prepušit se i ne se napit ko tikva da ne znaš kako se zoveš...bitno je imat tu granicu i još je bitnije da ne piješ/pušiš da bi se mogao zabavljat vani nego samo kao još jedan dodatni oblik zabave. Ja to tako prakticiram i još se nikad nisam izrigao od alkohola (vjerovali ili ne) i nikad se nije desilo da su me morali nositi doma...
Od svega je najvažnije u kakvom si društvu i na nakvom si mjestu...meni ako je muzika dobra ne moram ništa niti pušiti niti piti i mogu čak i sam doći i zabavit ću se...
 

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
Inaće,alkohol je jako loša stvar !
Alkohol utjeće isto na svakoga,mijenja ga! kad se napijem to me promijeni i mogo bi čak i frenda udarit zbog jedne loše rječi... To mrzim,i to si ne dozvoljavam. Možda ima nekih alkoholnih pića koja imaju dobar okus,ali ne za napiti se..

S druge strane,marihuana mi je ko pranje zuba (samo češća navika =)

Probudim se,zapalim,i ja sam JA,ne promijeni me! Dobro,promijeni mi sve oko mene ali ne i mene,onda sam to ja,kreativniji ja s puno više mašte,što mi se sviđa.. Thc vs Alcohol??? Thc....
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ja nisam pio 8 mjeseci cak ni za Novu a u zadnje vrijeme izbjegavam i hemiju, a vutru svaki dan pusim, alkohol je zivo sranje, pola noci koju si proveo se nesjecas a sutra cijeli dan si sjeban
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Alkohol je jedna od rijetkih stvari koju stvarno mrzim. Em od njega dehidrira mozak i odumiru moždane stanice, em se smanjuje mišićna masa zbog opće dehidracije organizma em sam od njega glup ko stup. I ono što je najgore - potiče na agresivnost i definitivno ne na razmišljanje...

Zadnji put sam se napio prije 2,5 godine, pretuko neke ljude, gadno požalio(jer sam inače mirotvorac) i od tada sam na alkohol zaboravio.

FUJ alkohol...
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
Hepi_žirafons je napisao(la):
Alkohol je jedna od rijetkih stvari koju stvarno mrzim. Em od njega dehidrira mozak i odumiru moždane stanice, em se smanjuje mišićna masa zbog opće dehidracije organizma em sam od njega glup ko stup. I ono što je najgore - potiče na agresivnost i definitivno ne na razmišljanje...

Zadnji put sam se napio prije 2,5 godine, pretuko neke ljude, gadno požalio(jer sam inače mirotvorac) i od tada sam na alkohol zaboravio.

FUJ alkohol...
ma ovo sve sto si naveo ne pije vodu ni najmanje. . .