Za one koji ne vole Alkohol a vole tulumarit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
b r a i n c h i p je napisao(la):
Ne volim okus alkohola, niti osjecaj pijanstva, mrzim smrad znoja pijane osobe, mrzim zadah iz njihovih usta, mrzim njihovo pljuvanje kada govore, teturanje po ulici, i sto najvise mrzim kod te droge je sto stvara toleranciju prema glazbi tipa turbofolka i ubija glazbeni moral u osobi koja, pijana moze slusati Mi?u Kova?a, Matu Buli?a, Cecu, i Seku Aleksi?... da ne nabrajam druge (a ima ih... uhhh)
O kombiniranju alkohola i taurina iz redbulla i ostalih legalnih narkotika, necu ni govoriti, ako je neko dovoljno glup da si to radi, zasluzuje svaku negativnu posljedicu....


Čovjek zna što priča...potpisujem!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa neznam ja nebudem agresivan kad se napijem čak ni kad se napijem ko tele totalno jer neznam jednostavno uglavnom nisam taki budem ja vesel kad se napijem i pričam pizdarije i zajebavam se totalno sa svima okolo i tak svašta jedino mi želudac nije ko prije pa ono nije to više to.
Evo ovu subotu mal pio jer nij bilo vutre i bilo dobro popio pola pola litre rakije i dosta mi bilo nisam htjeo više.
Al sam se na putu do kuće pobljuvo i stomak me bolio i mislio sam da ću umrjet do kuće a hladno i tak to pa ono
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
U zadnje vrijeme alkohol jako loše utječe na mene.. Izađem van nacugam se kasnije neznam šta radim, i drugi dan se pola ne sjećam.. Moram prestati s time..
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Jel vam se desilo da odete u grad i toliko se napijete da odete kuci txijem a kola zaboravite u gradu?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa svakako bolje i to nego vozit kuć pijan ko zemlja jer tako osim što ugrožavaš sebe ugrožavaš i druge a na to nema niko pravo