Za one koji ne vole Alkohol a vole tulumarit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Pozdrav ljudi, evo nisam vec dugo napravio topic pa bio bio red i to ni manje ni vise nego anti-alcholic.

Dobro da skratimo pricu ovako stoje stvari:

Mrzim alkohol ne da ne volim biti pijan nego ne volim ni njegov okus a i ne volim biti u drustvu pijanih ljudi, a posto sam se prije roko sa svim i svacim a sada sam samo na vutri htio bi vas pitat vase misljenje kako izdrzat vani do jutarnjih sati bez kapi alkohola i bez ostalih droga naravno travu ne pushim kad izadjem da me ne zabije to tek poslje kad dodjem doma ali kako do tad ?!!?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ne pušiš kad izaðeš nego doma? Zašto ne pušiš vani? Nema ljepšeg osjeæaja...Najprije se buksat u nekoj šumi ili livadi, onda prošetat gradom...pa nakon nekih sat vremena i hoda zapalit drugu turu...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ja volim i alkohol i vutru puno!!!! pa se onda ili napijem ili napusim... i to mi je predobro...
za mene su piva i vutra ljek... i vjerujem da oni mogu sve izljecit... kako sam proslu zimu bila, mrtva prehladena, bolesna, popila 2litre pive i sutradan sam bila super... ozdravila... tako mislim da mi i vutra djeluje...
tako da nemogu bez toga...
obicno se petkom napusimo, a subotom napijemo... nezelim nista zakinit...
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Prosto, nabaviš Kath (li Kat - Catha edulis), poznatiji i kao "arapski whiskey". Radi te euforièno. Ja sam zadnjih 7 godina više puta pokušavao da ostavim alkohol i izgleda da nema šanse (spas'o sam se hors-a, speed-a, al' ovo je jaèa gudra) i u pojedinim momentima sam mislio da je jedina varijanta korišæenje Kath-a, ali sam se uvek vraæao alc.-u.
Možeš ga nabaviti kod www.botanic-art.com , samo, ja ti savetujem da nabaviš i seme ili reznice i da pokušaš sa sopstvenim uzgojem jer sveži listovi imaju najaèe dejstvo.
 
21.01.2006
32
1
0
www.kuliranje.net
Brate.... moj savet ti je da nadjes pravu vrstu muzike.. ja na primerk ad cujem prodigy... ja prsnem totalno... ko da sam progutao exer... :)) a inace blago tebi kad mozes doma da pusi vuju :) ali ne shvatam zasto ne duvas kad izadjes? U sustini vecina ljudi te nebi ni provalilo... ja isto ne volim alkohol ...
kao prvo... od alkohola se povraca... a kad se napijes i kad se napusis u vecini slucajeva je isto...(barem meni)
kao drugo... alkohol je ponekad ljut, ponekad gorak... a vutra ima nesto specificno ... sto je cini lepom ... i tako mi je lepo dok je pusim... uf izgubih se :) inace... eto to je moj savet... :)
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
nisam ni ja bas neki obozavatelj alkohola,tj nevolim ga uopce osim piva,jucer popio dvije boce od 0,5 i vec mi se onako spava,da sma uzeo jos dvije tri,trglo bi me i posto bi hiperaktivan,al sutra muka :roll:
 
26.01.2006
12
2
0
jedino kaj pijem od alkohola ja bambus(znam tajni sastojak),al najgora stvar je kad se napijem i napusim.ako pijem onda samo pijem, a ako varim onda samo varim.u vecini slucajeva samo varim,al znam ponekad i popit. :banana_rasta:
 
21.11.2005
47
8
0
ja u principu jako slabo pijem i to samo pivo i ponekad pelinkovac. naravno mnogo mi vishe prija vutra. ali kad nje nema onda se pribegava alternativnom metodu tj. alkoholu. a meshanje vutre i alkohola jedino dobro rezultira ako prvo pijesh [pivo] pa onda varish. bar meni je tako bolje
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Dobro bar mi niste preporucili Red-Bull toplo sam se nado da ga necete spomenut i niste :D

-Ali jos uvjek ostaje pitanje kako bez droge i alkohola prezivjet ajde bar do 04:00 ?

ja mogu do 02:00 ali onda krepam

ovi alkosi i drogeri mogu do aftera hehe
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Red Bull i ostale takve zajebancije imaju efekta samo u veæim kolièinama ili ako se mešaju sa alc. Zato valjda na njima i piše da se ne mešaju, da bi ljudi zradili obratno.
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
a zadnje vrijeme jedva da pijem alkohol, stalno pusim.... i bas je jebeno... zdimim se sa ekipom, pa se zajebavamo i govorimo sranja... ludara...
morala bi se napit nisam odavno... ali vutra je puno bolja jer nema povracanja (osim kad se pije i pusi), i kad si napusen jos se i mozes kontrolirat...itd....
 
03.07.2006
40
1
0
e alkohol je zlo...do nedavno su bile u pitanju ogromne kolicine ispijanja alkohola..ono 5-6litara gemista, 10 piva ili 15-20 tekila...onda je pocel trbuh grciti, jetra zajebavati i sad nakon dva piva vec rigam..tak da recimo da sam prestal piti..i moze se ostati do jutra bez alkohola...al samo ako je ekipa ok i ako ima zena u blizini inace nema sanse...al ako koja uskoci onda moze i puno duze posle aftera :D :D
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Ja mrzim alkohol (pivo ne računam u alkohol).
Napravio sam svojevrstan eksperiment: Prekjuče sam se MNOGO napušio sa ortakom, i otišli smo do grada, izblejali sa nekim društvom, bilo nam je ekstra, vratio sam se kući, spavao i sve je bilo cool. Juče sam se sa istim ortakom napio kao bulja (nismo imali džidže) :D od piva i pelinkovca, Boga sam ispovraćao, bilo mi je mnogo loše, onda sam došao kući (ni sam ne znam kako), seo za komp... i? Ne znam šta je bilo dalje. Budim se malo pre, spavao sam obučen, sve stvari (ključevi, mp3 player, novčanik, mobilni telefon, kapa...) razbacane po sobi, jedva sam ih sve našao. Maska od mobilnog polomljena, jedan komp ugašen, drugi restartovan i ulogovan u Linux, koji retko koristim, a ja NEMAM POJMA kako sam sve to uradio...
I ako mi posle toga neko kaže da je vutra veće zlo od alkohola, ima da ga pljunem (u facu)!
 
30.08.2006
0
1
0
Ja ne pijem veæ pun *****. Iako dok sam pio nisam pretjerivao i nisam imao rupe u sjeæanju kao neki odavdje :) posljedice pijanstva bi trajale ful dugo. Najgore bi mi bilo kad zaspao pijan i onda bi e sutra osjeæao kao da mi se koža stisnula i nisam imao prostora za manevrianje, užas :loshe:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ja sam juèer sam popio bocu votke od borovnice,pola litre piva..
i danas ujutro mi bilo veselo,mislio da ce mi glava puknuti.Ma alkohol je sranje..necu ga dimiti...bolje za tih 50Kn što sam dao za alkohol da sam tih 50Kn dao za pola panja.....