za putovanje mentalnim talasima

  • Začetnik teme San Pedro de Peyote
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.01.2006
39
1
0
www.psyshop.com
"San Pedro de Peyote" je napisao(la):
potrebna vam je shifra ulaznog koda:
549137 NARIVAP
detekcija staze : 172 ARTIV
potvrda pristupa: ANOTELP
i pristupni prolaz: TELFON - shifra: 153418 TLEPAK.



( sve reci ovde oznacene velikim slovima su shifre i nemaju nikakvo znacenje )

ulaz u mentalne nivoe: OLASIM 388 124/ izlaz 352 TMG.


zanimljivo je da ste promenili naziv rubrike. bas zanimljivo:)
Posto se prodju Dveri Poznanja, stupa se na neizbrojiv broj staza, koje se u osnovi svode na 13 Prstenova, ( +/- 1 ) neoznaciv tok, ili ono sto se moze nazvati Mentalni Talasi....

svaki nivo se sastoji od 12 prstenova, 1 pocetnog stanja i 1 zavrsnog stanja koji je prelaz na sledeci nivo. Nivoa ima isuvise za opisivati, ali u sadasnjoj evoluciji, determinisano ih je Osam. Neki autori , iztrazivaci i ini se slazu da ce sa zavrsetkom sadasnjeg nivoa ljudske evolucije, Nivoa biti ukupno 13. Svaki Nivoa, sadrzi dakle 13 prstenova, svaki prsten 7 Prenosa ili medjudimenzija, svaka dimenzij ALi TO JE SAMO TVOJE MISHLJENJE I TVOJE TUMACHENJE RAZUMEM TE BIO SOSOSO HIIIGH
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Sektore kad mozak nekim slucajem zaglavi izmedju nivoa sta onda??Naucnici kazu da je covek tada vidovit.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Da dodam :kad se mozak prebacivanjem sa nivoa na nivo nekim slucajem ili nekom prirodnom greskom zaglavi izmedju nivoa covek je vidovit ali ta faza traje veoma kratko(par sekundi).Veom retki slucajevi su sa ovakvom pojavom tj devijacijom mozga i takve osobe ne mogu da kontrolisu takvo stanje,i potpuno je van njihove kontrole,ali postoje i osobe koje vezbanjem mogu sami sebe da dovedu u tu fazu ali ne mogu da odrede sta ce "videti".Ova pojava je vrlo zanimljiva i samo jedna u nizu mozdanih poremecaja.Neki ljudi nazivaju takva stanja bozjim darom,licno nebih voleo da imam tu "moc".
 
21.11.2005
47
8
0
vidish, nisam do sada razmishljao o tome shto reche brend, to kad ti se mozak zaglavi izmedju dva nivoa... hteo bih da podelim par svojih iskustava na tu temu sa vama pa mi vi recite shta mislite o tome..

doshli su mi u posetu prijatelj sa devojkom. sedimo zezamo se, varimo i sve to.. i onako iz zezanja uzmemo da igramo fudbal na kompu, i igramo taj ortak i ja u najvece a njegova cura nas gleda, u jednom trenutku ona pita da joj pokazemo kako se igra da bi mogla da nam se pridruzi. od tog trenutka na dalje ja sam jednostavno znao svaku njenu reakciju, rech, pokret, jednom rechju sve. kao da sam sve to vec doziveo. kao dezavu. ali nije, zato shto bi trebalo da imam utisak da sam sve to vec video shto nije bio sluchaj. jednostavno sam unapred znao sve shto ce ona reci ili uarditi sledecih 1o-tak sekundi. ta spoznaja je bila kombinovana sa blagom vrtoglavicom. i to nije jedini put da mi se to desilo. ako neko moze da mi kaze neshto vezano za ovaj fenomen, bio bih mu do groba zahvalan. a ako neko ima neki predlog u vezi toga ,npr kako da pojacham to ili da vezbam, njemu bih bio josh zahvalniji...