Za sta (i zasto) je dobra marihuana?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
po meni - najgora kombinacija

naravno, dobro je ali u malim kolicinama... a ko ce da se alkoholise u malim kolicinama
vidim da ti je 15 godina... hmmmm... sacekaj malo, videces sta je uziwanje ;)
 
02.05.2005
8
1
0
34
www.travian.com
Kobaja je napisao(la):
po meni - najgora kombinacija

naravno, dobro je ali u malim kolicinama... a ko ce da se alkoholise u malim kolicinama
vidim da ti je 15 godina... hmmmm... sacekaj malo, videces sta je uziwanje ;)

I meni je sada gotovo 16 godina i dosta mi je alkohola iako ga pijem pre previše za svoje godine, bacam lagano alkohol i prelazim samo na ganju, marihuana i alkohol nisu bas lijepa kombinacija nego ::zidoglav
 

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
PA alkohol i vutra nekad i nisu losa kombinacija za mozak ali sve zavisi koji alkohol(najbolje je vino i crno i belo).Za telo je ovo naravno smrt.
Ako oces da se sjebes uzmi hash ... ili mesaj dve vrste marihuane ...

Positive
~~
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
alkohol - bljak!

znaci kako ja mrzim alkohol ne mogu da vam opisem. ma da me molis necu piti.....ni ako u krizi ne daj boze budem necu piti alkohol.
A popio sam ga u svome zivotu bash bash.

Piva normalno najvishe, pa sledi vino, pa vodka.

Rakiju sam ukupno mozda pola litre popio, od toga 90% u jednom danu....rakiju mrzim. To bi zabranio , zakonom regulisao. Oni koji prodaju 20 godina robije, oni koji proizvode 40 godina robije....potroshaci na psihijatriju 10 godina. To kako je opako pice pa to se ne moze opisati. Strasno.

Znaci vidjao sam ljude koji su na rakiji svakodnevno (mislim ne ono da cashica-dve dnevno, nego na one koji se opijaju rakijom), posle samo mesec dana (ponavljam mesec dana), oni propadnu skrzo./..gore od bilo kojeg ujdomana...a i vodka je slicna...pivo i vino ajde josh.

Ali ja licno....ma samo kada vidim ambalazu bilo kojeg alkoholnog pica, meni se baca pegla...nikad, nikad, nikad.

Evo kada sam sa drustvom..kada nesto organizujemo pa se kupuje veca kolicina piva na primer, o.k. dam ja pare da oni kupe koliko misle da im treba..ali ja sebi kupim ne gazirani sok, i ja cooliram fino, a oni ne da piju nego...

pozdrav!
 
23.01.2005
47
1
0
46
ja osobno volim popiti ali ne volim opijanje nije mi baš nešto...
uostalom dovoljno je spomenuti samo dan poslije glavobolje muènina i sve ostalo ako si sluèajno pretjerao.
malo se èudim ljudima koji se svakodnevno opijaju stvarno je oèajno ako u tome uživaju pa bolje da se napuše ::super
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
green je napisao(la):
ja osobno volim popiti ali ne volim opijanje nije mi baš nešto...
uostalom dovoljno je spomenuti samo dan poslije glavobolje muènina i sve ostalo ako si sluèajno pretjerao.
malo se èudim ljudima koji se svakodnevno opijaju stvarno je oèajno ako u tome uživaju pa bolje da se napuše ::super


da svakako je bolje da se napuse.
ali fazon. alkohol stvara jaku zavisnost.
sada kada bih ja tebe navukao na alkohol namerno..mislim ono silom. i ti posle par meseci vise zeleo da pijes nego da pusis. zgotivio bi rad, ukus, miris, ritual....kada se navuces sve ti je fino oko toga...i miris, i ukus, i oblik ambalaze i etiketa...sve...
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
alkohol je fuj.mozda tu i tamo neka krvava meri,ma moze i cesce,ili neki zeleni zmaj,mozda jedno pivo,al da nejde dalje od zujenja,i ne cesce od jednom tjedno u prosjeku.ak ste nesrecni pa radite il se skolujete najbolje ne prilazit alkoholu,jer su tu ozbiljne frustracije najèešæe u pitanju,pa dolazi do uništavanja i sebe i ostalog...

a sto se tice legalizacije,ak nece tako,onda cemo svi otic kod nasih dragih psihica,dobit papire za razno razne poremecaje,prijavit udrugu i trazit drzavu da nam omoguci jedino moguce ljecenje,posto druge metode ne djeluju na nas. ~)
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..iskustva mojih drugova dan poslije konzumiranja alkohola su vise nego bolna..moja iskustva sa danom poslije bilo kakvog konzumiranja marijuane su vise nego dobra..
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..skroz.. jutro posle bilo kakve konzumacije Marihuane meni je nevjerojatno dobro..pokusajte si izmjeriti tlak juro nakon noci provedene u konzumaciji Marihuane (ako imate problema s istim).. Procitah da je tlak tada skroz odlican..(da se vratimo na temu ~) ) ili bilo kada nakon uzimanja Marihuane, nekim ljudima stabiliziran je i nekoliko dana posle uzimanja..
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
alkohol je zakon!!!!!!!!!!! ...kao i vutra...
sad mi je zavrsila skola i imam cijelo ljeto za ~~ :pivo he he he he ::gulp ::histerija ~)

pozdravvvvv
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
P.P. je napisao(la):
alkohol je zakon!!!!!!!!!!! ...kao i vutra...

pozdravvvvv

..ako malo procitas knjige, videces da alkohol i nije bas tako zakon kao i vutra, jer alkohol ubija stotine tisuca ljudi diljem svijeta, a do sada nije poznat niti jedan slucaj da je vutra nekoga ubila..
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ma nije zdrava ni vutra ni alco

umire se i od pljeskavice,hamburgera.....
rakija je u srbskoj tradiciji i SVE i ZLO/PROKLETSTVO :)
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..je li ista zdravo u prevelikim kolicinama?
..da, stvarno je dobro zapusiti, cak i ako nemas nekog posebnog razloga za to..
..ali ono sto mislim da je bitno, i sto mislim da ovaj sajt postize je.. spasavanje zivota ljudi kojima je Marihuana stvarno potrebna.. ::super :pivo