Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Za sta (i zasto) je dobra marihuana?

Diskusija u 'Legalizacija - online' započeta od kobasicat0r, 19.11.2004.

1. dzica_man

dzica_man Banned
    Banovan

Učlanjen(a):
    16.08.2009
    Poruka:
    8
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    :signs054: :(
    29og novembra punim 18 :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
    nemojte ban , leba vam !!! gde da se obrazujem onda u pm ?! :)
    a da nisam rekao da sam maloletan , ja mislim da niko ne bi ni izvalio ... ;)

2. Noname_

Noname_ Aktivan Član

Učlanjen(a):
    26.03.2009
    Poruka:
    231
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    eto vidiš nisi se ni okrenio a već si se zeznio i napiso kolko imaš god...paz da nebi tako nešta bilo vani...

3. balcan_smoke

Vutra Veteran

Učlanjen(a):
    01.03.2006
    Poruka:
    1.807
    Sviđa im se:
    122
    Trofej poeni:
    88
    Ratings:
    +129 / 2 / -0
    ok ban si do 29 novebra o onda sretan nam dan državnosti :rofl:

4. cro_vutrogasac

Učlanjen(a):
    31.08.2008
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    Nisam znao da ljeci migrenu.
    Zato mene glava ne boli(inace migrena je bolest kad vas glava boli u odredenom vremeneu, znaci svaka dva tjedna npr.)
    A sto se tice legalizacije najmanje sto mozemo svi ucinit je da kopiramo tekst od marva i posaljemo da svim frendovima na facebook, a ako vam je to tesko, mrs u 3 p**** materine

Uostalom zanimljiva cinjenica je da ja ovaj post pisem u 5h 29min, ujutro

5. vladaganja

Učlanjen(a):
    02.04.2010
    Poruka:
    3
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Bilo bi lepo da sprovedemo legalizaciju bar na nekih godinu dana, to bi neke stvari pojasnilo

6. cistokrvan

Učlanjen(a):
    17.01.2011
    Poruka:
    13
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Ja isto tako mislim ,ali bar da je legalna !

:joint2: :leafblunt: :joint2:

7. Dzoja.

Učlanjen(a):
    04.08.2011
    Poruka:
    3
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Brate dobra je za sve ,to je priroda :)

8. Dzoja.

Učlanjen(a):
    04.08.2011
    Poruka:
    3
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Ova nasa drzava kakva je nece nikad legalizovati! Kad bi bila legalizovana svi bi bili srecniji ;)) !

9. Dirty Harry

Učlanjen(a):
    01.11.2011
    Poruka:
    7
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Zasto svi govore marihuana, to je izmisljena rijec

10. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Urednik Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    23.344
    Sviđa im se:
    34.418
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +38.780 / 1 / -1
    • Informativno Informativno x 1
  11. SpongeBong

SpongeBong Aktivan Član

Učlanjen(a):
    27.01.2011
    Poruka:
    124
    Sviđa im se:
    10
    Trofej poeni:
    18
    Ratings:
    +10 / 0 / -0
    tocno tako,tj da je legalna nebi ju se uopce svrstavalo u istu kategoriju s ostalim smecem od droga,ljudi vise nebi gledali nekog ko pusi vutru ko da je ubojica,svima bi nam bilo ljepse.sryte za offtopic ali ovo sam morao rec :icon_lol:

12. Papa Romeo

Papa Romeo barba non facit philosophus
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    30.03.2011
    Poruka:
    745
    Sviđa im se:
    2.359
    Trofej poeni:
    163
    Ratings:
    +2.692 / 1 / -0
    "kad bi bio bijelo dugme mala bi se zakopcala u me', kad bi bio dugme malo ne bi znala da sam kraj nje spav'o"Procitah sve postove u ovoj temi i mogu vam reci da nisam zadovoljan sa vama travoljupcima. Vama je duboko urezano u svijest da se krece sa marihuanom do tezih droga a zaboravljate cinjenicu da 99% osoba krece sa alkoholom, bilo da se radi o pivu, vinu, rakiji, apsintu.., pa tek onda krecu sa svacim drugim, izmedju ostalog konzumiraju travu. Jasno je kao dan da osobe koje uzivaju u pusenju trave iskljucivo u tome uzivaju, sto zbog ritualnog motanja, zalizivanja, udisanja, mirisanja, razmisljanja i ne vidim nikakvu slicnost sa konzumacijom npr. heroina kojeg nikada nisam probao niti imam predstavu kako to "radi", a mnogo puta sam mu bio blizu. Jednostavno me ne interesuje i tako ce ostati. Za sta je dobra trava?! Podjimo od najrasprostranjenije bolesti modernog doba - stresu! Koliko mladih ljudi je izlozeno stresu vise puta u toku dana? Koliko poslovnih ljudi dozivi srcani ili mozdani udar uzrokovan stresom? Koliko samoubistava se izvrsi zbog stresa? Koliko mladih bracnih parova sa malom djecom se razvede zbog stresa? -Koga ne mrzi neka trazi statisticke podatke, ali u jedno sam siguran a to je da bi taj broj bio daleko, daleko manji da su ti isti znali za travu. E! Zbog toga joj skidam kapu kao i zbog toga sto sam od skora bivsi alkos! [​IMG]

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 3
  13. dzonislav

Učlanjen(a):
    17.06.2012
    Poruka:
    2
    Sviđa im se:
    2
    Trofej poeni:
    0
    Ratings:
    +2 / 0 / -0
    Probao sam exere, speed, lsd, belo, poceo sam sa travom i vratio se na nju i zajebao celu hemiju , i ja posle svog iskustva kazem da trava nema nikakav uticaj na to sta ces probati posle toga, kad sam prestao da uzimam hemiju upao sam u tesku depresiju zbog neobicne situacije i zbog promene nacina zivota, nisam osecao krizu alo to sam samo ja, nekoliko meseci nisam pusio ni travu, kada sam ponovo poceo vratila me je u zivot , shvatio sam da je to moj lek,
    trava utice na pamcenje , odnosno zaboravljanje ..... Zaboravljanje ma koliko zvucalo glupo , je isto toliko bitno koliko i pamcenje , mozda cak i bitnije , jer zamislite da se secate svake sitnice iz obicnog dana ili svih onih situacija koje ste videli ili iskusili zbog koje niste spavali , ja sam dugogodisnji pusac , i dok god sam umeren u pusenju znam da mogu da nateram svoj mozak da selektivno pamti stvari koje doista zelim da zapamtim , dok vecinu drugih ipak zaboravljam ...

KVALITET vase trave je najbitniji u celoj prici , gajena trava za komercijalne svrhe je natopljena pesticidima insekticidima fungicidima , vestackim hemikalnim djubrivima aditivima , sranja koje nam guraju u pluca ti zlikovci koji ni ne shvataju da je bar pola kancerogenih materija u marihuani hemijskog porekla, naneseno na ovu sjajnu biljku radi boljeg prinosa,
    npr. u mom slucaju samo domaca trava pozitivno utice na apetit dok od ovog ulicnog sranja nemogu ni da zinem ... cari trave su te da je onako tek iscupana i jednostavno osusena spremna za konzumaciju ... nepostoji stetno dejstvo takve trave sem one sto se tice udisanja toksicnog dima, pa , ako toliko maris za svoje zdravlje , SKUVAJ CAJ , NAPRAVI PUTER !! ispred sebe imas jednu veliku enciklopediju u kojoj ljudi pisu istinu i lazi , ti budi glup pa veruj ili razmisli svojom glavom i najbitnije probaj, proveri, istrazi ! ovaj sjajni sajt i ovi sjajni ljudi ce te nauciti kako pa ti zasadi sebi , i gledaj kako iz semenke nastaje cudo

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  14. DELTA9TKICA

Učlanjen(a):
    08.06.2015
    Poruka:
    48
    Sviđa im se:
    47
    Trofej poeni:
    18
    Ratings:
    +51 / 1 / -0
    Meni licno je izlecila migreozne glavobolje.. :joint2:

15. ašibulj

ašibulj Banned
    Banovan

Učlanjen(a):
    18.04.2016
    Poruka:
    21
    Sviđa im se:
    25
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +34 / 0 / -0
    Generalno govoreći. Priroda.
    Kanabis ima Prirodno blagotvorno dejstvo na ceo organizam.
    Kako bih Ja to rekao: Priroda je efektivna ali Sporohodna. Mora Konstantno da se konzumira.
    Jedna doza prirode ništa neznači, ali ako je ceo život i svakodnevno konzumiramo,bit će nam dobro/bolje.
    Sve što je prirodno Je efektivno ali i sporo, tj mora konstantno da se konzumira, tj da se Živi tako.

Hmmmm...:whato:: Ko bi rekao da potiče od Kineza, mada logično, Azija.

Poslednja izmena od urednika: 16.09.2016
  16. Chizma91-VT-

Učlanjen(a):
    02.11.2016
    Poruka:
    7
    Sviđa im se:
    3
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    Liječio sam se od alkohola sa 24god.sad mi je 26 nepijem 2 god.Bavim se ovisnostima u mladima i borim se protiv ovisnosti!! Ajmo sad ovak: otkad sam izišao iz komune,nepijem al zato ga duvam na žešće :) :) Zašto? Zato jer volim,i znam da je bezopasna ( samo marihuana,ništa više) Ljudi uvijek krive nešto,ili nekoga za svoje probleme... tako i za marihuanu,ona dovodi do težih droga? NE i NE....Sam čovjek po sebi je proklet i želi više,želi jače...zato jer je stvorio toleranciju pušeči koje kakve li-la domaje.... i ne stvara više efekat ko prije....Stoga,nemojmo krivit stvari,bilje,okolinu.....krivimo sebe,počnimo od sebe....Za moj alkoholizam,i doticanje mog dno dna sam kriv samo JA i JA i nitko drugi....Dalje od marihuane neidem,marihuana mi je top-topova,tu sam,živ sam,zdrav sam....Pušim ko turčin i nikad bolje u životu mi nije bilo bolje... ;) ;) Nešto što je od Boga,nemože biti opasno...Također sam i osoba koja čita bibliju i vjerovali ili ne: Koliko se samo uzimalo te biljke i koristilo u raznoraznim staro zavjetnim obredima,uživalo,i zahvaljivalo Gospodu na toj jedinstvenoj Božijoj biljci...Čak je i Isus bio pomazan konopljinovim uljem :)

Poslednja izmena od urednika: 27.02.2017
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 3
    • Slažem se Slažem se x 1
  17. VenloNL

VenloNL sunce,sunce i samo sunce

Učlanjen(a):
    07.06.2010
    Poruka:
    5.719
    Sviđa im se:
    16.876
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +19.479 / 8 / -0
    Mani se ti bogova a čuvaj se policije jer ćeš se propiti od muke ako te ćope :D
    Smanji duvanje :djede:

• Slažem se Slažem se x 3
  18. Chizma91-VT-

Učlanjen(a):
    02.11.2016
    Poruka:
    7
    Sviđa im se:
    3
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    Ma baš me briga za panduriju,zakon i njihova cimanja,nek me ćope,platim kaznu,i dalje po svom ;)

Poslednja izmena od urednika: 05.03.2017

Preporučite stranicu