Za sta (i zasto) je dobra marihuana?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dzica_man

Banned
Banovan
16.08.2009
8
0
0
32
balcan_smoke je napisao(la):
znači da si banovan do 18 rodjendana a onda dobrodošao
:sun2:
:signs054: :(
29og novembra punim 18 :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
nemojte ban , leba vam !!! gde da se obrazujem onda u pm ?! :)
a da nisam rekao da sam maloletan , ja mislim da niko ne bi ni izvalio ... ;)
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
eto vidiš nisi se ni okrenio a već si se zeznio i napiso kolko imaš god...paz da nebi tako nešta bilo vani...
 
31.08.2008
17
3
0
44
Nisam znao da ljeci migrenu.
Zato mene glava ne boli(inace migrena je bolest kad vas glava boli u odredenom vremeneu, znaci svaka dva tjedna npr.)
A sto se tice legalizacije najmanje sto mozemo svi ucinit je da kopiramo tekst od marva i posaljemo da svim frendovima na facebook, a ako vam je to tesko, mrs u 3 p**** materine

Uostalom zanimljiva cinjenica je da ja ovaj post pisem u 5h 29min, ujutro
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
pecko88 je napisao(la):
Kad bi marihuana bila legalna, onaj ko je zapoceo pusiti marihuanu ne bi nikad dosao u kontakt sa dilerima koji prodaju i heroin.
tocno tako,tj da je legalna nebi ju se uopce svrstavalo u istu kategoriju s ostalim smecem od droga,ljudi vise nebi gledali nekog ko pusi vutru ko da je ubojica,svima bi nam bilo ljepse.sryte za offtopic ali ovo sam morao rec :icon_lol:
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
"kad bi bio bijelo dugme mala bi se zakopcala u me', kad bi bio dugme malo ne bi znala da sam kraj nje spav'o"Procitah sve postove u ovoj temi i mogu vam reci da nisam zadovoljan sa vama travoljupcima. Vama je duboko urezano u svijest da se krece sa marihuanom do tezih droga a zaboravljate cinjenicu da 99% osoba krece sa alkoholom, bilo da se radi o pivu, vinu, rakiji, apsintu.., pa tek onda krecu sa svacim drugim, izmedju ostalog konzumiraju travu. Jasno je kao dan da osobe koje uzivaju u pusenju trave iskljucivo u tome uzivaju, sto zbog ritualnog motanja, zalizivanja, udisanja, mirisanja, razmisljanja i ne vidim nikakvu slicnost sa konzumacijom npr. heroina kojeg nikada nisam probao niti imam predstavu kako to "radi", a mnogo puta sam mu bio blizu. Jednostavno me ne interesuje i tako ce ostati. Za sta je dobra trava?! Podjimo od najrasprostranjenije bolesti modernog doba - stresu! Koliko mladih ljudi je izlozeno stresu vise puta u toku dana? Koliko poslovnih ljudi dozivi srcani ili mozdani udar uzrokovan stresom? Koliko samoubistava se izvrsi zbog stresa? Koliko mladih bracnih parova sa malom djecom se razvede zbog stresa? -Koga ne mrzi neka trazi statisticke podatke, ali u jedno sam siguran a to je da bi taj broj bio daleko, daleko manji da su ti isti znali za travu. E! Zbog toga joj skidam kapu kao i zbog toga sto sam od skora bivsi alkos!
icon_biggrin.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310, nerp and cons
17.06.2012
2
3
0
34
Probao sam exere, speed, lsd, belo, poceo sam sa travom i vratio se na nju i zajebao celu hemiju , i ja posle svog iskustva kazem da trava nema nikakav uticaj na to sta ces probati posle toga, kad sam prestao da uzimam hemiju upao sam u tesku depresiju zbog neobicne situacije i zbog promene nacina zivota, nisam osecao krizu alo to sam samo ja, nekoliko meseci nisam pusio ni travu, kada sam ponovo poceo vratila me je u zivot , shvatio sam da je to moj lek,
trava utice na pamcenje , odnosno zaboravljanje ..... Zaboravljanje ma koliko zvucalo glupo , je isto toliko bitno koliko i pamcenje , mozda cak i bitnije , jer zamislite da se secate svake sitnice iz obicnog dana ili svih onih situacija koje ste videli ili iskusili zbog koje niste spavali , ja sam dugogodisnji pusac , i dok god sam umeren u pusenju znam da mogu da nateram svoj mozak da selektivno pamti stvari koje doista zelim da zapamtim , dok vecinu drugih ipak zaboravljam ...

KVALITET vase trave je najbitniji u celoj prici , gajena trava za komercijalne svrhe je natopljena pesticidima insekticidima fungicidima , vestackim hemikalnim djubrivima aditivima , sranja koje nam guraju u pluca ti zlikovci koji ni ne shvataju da je bar pola kancerogenih materija u marihuani hemijskog porekla, naneseno na ovu sjajnu biljku radi boljeg prinosa,
npr. u mom slucaju samo domaca trava pozitivno utice na apetit dok od ovog ulicnog sranja nemogu ni da zinem ... cari trave su te da je onako tek iscupana i jednostavno osusena spremna za konzumaciju ... nepostoji stetno dejstvo takve trave sem one sto se tice udisanja toksicnog dima, pa , ako toliko maris za svoje zdravlje , SKUVAJ CAJ , NAPRAVI PUTER !! ispred sebe imas jednu veliku enciklopediju u kojoj ljudi pisu istinu i lazi , ti budi glup pa veruj ili razmisli svojom glavom i najbitnije probaj, proveri, istrazi ! ovaj sjajni sajt i ovi sjajni ljudi ce te nauciti kako pa ti zasadi sebi , i gledaj kako iz semenke nastaje cudo
 

ašibulj

Banned
Banovan
18.04.2016
21
24
3
Novi Sad
Generalno govoreći. Priroda.
Kanabis ima Prirodno blagotvorno dejstvo na ceo organizam.
Kako bih Ja to rekao: Priroda je efektivna ali Sporohodna. Mora Konstantno da se konzumira.
Jedna doza prirode ništa neznači, ali ako je ceo život i svakodnevno konzumiramo,bit će nam dobro/bolje.
Sve što je prirodno Je efektivno ali i sporo, tj mora konstantno da se konzumira, tj da se Živi tako.

Hmmmm...:whato:: Ko bi rekao da potiče od Kineza, mada logično, Azija.
 
Poslednja izmena od urednika:
02.11.2016
8
7
3
32
Liječio sam se od alkohola sa 24god.sad mi je 26 nepijem 2 god.Bavim se ovisnostima u mladima i borim se protiv ovisnosti!! Ajmo sad ovak: otkad sam izišao iz komune,nepijem al zato ga duvam na žešće :) :) Zašto? Zato jer volim,i znam da je bezopasna ( samo marihuana,ništa više) Ljudi uvijek krive nešto,ili nekoga za svoje probleme... tako i za marihuanu,ona dovodi do težih droga? NE i NE....Sam čovjek po sebi je proklet i želi više,želi jače...zato jer je stvorio toleranciju pušeči koje kakve li-la domaje.... i ne stvara više efekat ko prije....Stoga,nemojmo krivit stvari,bilje,okolinu.....krivimo sebe,počnimo od sebe....Za moj alkoholizam,i doticanje mog dno dna sam kriv samo JA i JA i nitko drugi....Dalje od marihuane neidem,marihuana mi je top-topova,tu sam,živ sam,zdrav sam....Pušim ko turčin i nikad bolje u životu mi nije bilo bolje... ;) ;) Nešto što je od Boga,nemože biti opasno...Također sam i osoba koja čita bibliju i vjerovali ili ne: Koliko se samo uzimalo te biljke i koristilo u raznoraznim staro zavjetnim obredima,uživalo,i zahvaljivalo Gospodu na toj jedinstvenoj Božijoj biljci...Čak je i Isus bio pomazan konopljinovim uljem :)
 
Poslednja izmena od urednika: