Za sta (i zasto) je dobra marihuana?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
kayamann je napisao(la):
prvo bi htio reci u vezi heroina da je istina da je 80% narkomana pocelo s jointom, svi prvo psinju s laksim drogama, to je logično, zar ne? ali to je uzet postotak za narkomane a nigdje ne pise koliko je ljudi probalo marihuanu a nposlije nje nista drugo osim marihuane. tak da taj postotak koji je naveden nema smisla i samo budaIa bi to prihvatila kao istinu. U mom kvartu pusi dosta marihuanu i ne konzumiraju jace droge tak da ono... ja osobno duvam svaki dan po nekoliko jontova vec negdje tri godine i sve kaj sam ja uzeo je gljive (enu porciju ) i jedan tripa u svojoj karijeri! znamo da gljive i trip ne stvaraju fizicku ovisnost tak da je i to bezopasno. nisam ni pomislio da uzmem heroin. samo sam to štel napisati za ono o onih 80% narkomana je zbog trave pocelo s heroinom, joj joj

istina..no kaj ak te jednog dana pukne zelja za heroinom?

no to nema veze :) jer to nebi imalo nikakve veze s travom,vec s tvojom vlastitom odlukom...mozda je 3% od tih 80% narkomana bas bilo prisiljeno ali ostali su to vjerovatno samoinicijativno uzeli...tak da oni su si sami krivi...

meni je marihuana dovoljna...jedino sto me uz nju zanima su hallucinogeni....na ove depressante i stimulanse neam bas neko zanimanje jer su jake fizicke ovisnosti...

trava je posebna jer je to jedina droga s aspektima iz svake grupe droga.....tako da jedina obuhvaca sve "klase" drogi.... :)

"Zbog zelene inhalacije ne ruse se nacije,vec je ruse ljudi i lose konotacije!"

:)

*ps* preupljugan sam za ovakve topice xD
 
02.11.2007
31
3
8
37
Jednostavno trava je trava! Da je opasna ne bi postojalo mali milion foruma i site-ova posveceno travi! Govoreci o opsem obrazovanju (o travi) i jos mali milion objasnjenja! Ne znam, mozda ja ne znam,ali mozda i ima forum i site posvecen pajdu,alkoholu,gde se govori kako nije opasan,kako ovo kako ono! Moje misljenje!Zato prica o travi-da je stetna,stvara zavisnost pada u vodu!
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
ali to je uzet postotak za narkomane a nigdje ne pise koliko je ljudi probalo marihuanu a nposlije nje nista drugo osim marihuane.


čitao sam prije godinu-dvije negdje da od 1000 ljudi koji puše travu samo jedan završi na heroinu
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
kayamann je napisao(la):
prvo bi htio reci u vezi heroina da je istina da je 80% narkomana pocelo s jointom, svi prvo psinju s laksim drogama, to je logično, zar ne? ali to je uzet postotak za narkomane a nigdje ne pise koliko je ljudi probalo marihuanu a nposlije nje nista drugo osim marihuane. tak da taj postotak koji je naveden nema smisla i samo budaIa bi to prihvatila kao istinu. U mom kvartu pusi dosta marihuanu i ne konzumiraju jace droge tak da ono... ja osobno duvam svaki dan po nekoliko jontova vec negdje tri godine i sve kaj sam ja uzeo je gljive (enu porciju ) i jedan tripa u svojoj karijeri! znamo da gljive i trip ne stvaraju fizicku ovisnost tak da je i to bezopasno. nisam ni pomislio da uzmem heroin. samo sam to štel napisati za ono o onih 80% narkomana je zbog trave pocelo s heroinom, joj joj

čitao sam prije godinu-dvije da od 1000 ljudi koji su pušili travu samo 1 završi na heroinu...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ma ta fora trava---->heroin je tak glupa. Pa i malo djete kuži da svi prvo probaju travu pa heroin ali malo djete kuži i da svi prvo probaju vodu pa travu a naravno baš i nema nekog smisla povezivat.
Naravno da ako netko nije probo travu astronomski su male šanse da će probat heroin.....no isto tako ako netko nije probo vodu astronomski su male šanse da će probat travu :abducted:
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Kad bi marihuana bila legalna, onaj ko je zapoceo pusiti marihuanu ne bi nikad dosao u kontakt sa dilerima koji prodaju i heroin.
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
pecko88 je napisao(la):
Kad bi marihuana bila legalna, onaj ko je zapoceo pusiti marihuanu ne bi nikad dosao u kontakt sa dilerima koji prodaju i heroin.


to ja govorim uvjek, svojem djetetu budem dao komad boxa da sam sadi kad napuni +15g
to je kako nekog spriječit da ide dalje, da sam sadi, tako su šanse triput manje jer uvjek bude u dilera nemam ti sad vutre, ali ima exa koke heroina tripa brzine, ma štagod očeš i onda ti gledaš, jbg, imaš lovu (a sad jeftinije prođeš za brzinu ili LSD ili ex nego za piz vutre) i onda kupipš i satreš se, i tako drugi put i eto

sad kad tražiš piz od 100 kn ekipa ti se smije, lsd za 100 kn se riješi ex za nekih 100-150 brzina => 1g 100kn, koka za 500kn-100€ 1g

pa sad ti budi lovaš i puši travu
ili sadi i nedolazi ni blizu koke i drugih sranja kemijskih
 
24.10.2008
1
0
0
36
Vutra je zakon. Ja sam bolovao od astme prije 3-4 godine. otad pushim svaki dan i na nalazima od pretraga se vidi drastično poboljšanje
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
33
@ne reci

Ja kao osoba koja dnevno pusi od 4 do 5 dzointa...
Mogu potvrditi da je tvoja informacija o zavisnoscu (psihickom)...nazalost nije tacna..
Kao sto je rekao GreenMan..."to zavisi od same osobe"....
Pozdrav svima, nov sam na 4umu

:icon_lol:
 
13.06.2009
5
0
0
36
Meni trava super !!, najbolje kad se napišim imam volje brate , mogu rovove kopat do prekosutra, no sad u zadnje vrijeme igram na kompu nes cim se zgensam :pP, al uff swad po ovo ljtu kad na suncu udri u glavu, jao brate, imam da si nosim čuturu vode svaki put :D
 

dzica_man

Banned
Banovan
16.08.2009
8
0
0
32
Laidback , ispravno ti pricas!
Postoje dvije vrsta pusaca trave.
Prva vrsta su ljudi koji puse travu da bi bili zabijeni, i da neznaju za sebe. S vremenom, takve osobe prijedju na jace stvari.
Druga vrsta su vecina korisnika ovog foruma. Ljudi koji imaju kulturu pusenja, uzivaju u umjestosti motanja i pusenja trave. Ali ne zato da bi se zabijali, nego da bi se opustili, odmorili od problema, pa ponekad cak i na miru razmislili i rijesili neke stvari u zivotu uz pomoc trave.
2 ortaka ( sa kojima sam krenuo aktivno da duvam ) , oni su bili u fazonu ajmo da duvamo da se zabodemo kod mene gajbi !? :S mene je to dosta dosta smaralo ... ja sam pisao tad texove za hip hop ( inace hip hop-om se i bavim ) ... dok su oni zabadali i kuntali ... i sta sad ... ---> citiram :
" Prva vrsta su ljudi koji puse travu da bi bili zabijeni, i da neznaju za sebe. S vremenom, takve osobe prijedju na jace stvari. "
PRESLI NA HEROIN ... bilo lepo dok se imalo para , kad se nema zajmis se ... pa kad moras da vratis zajmninu , a nemas vise nigde da zajmish ... onda krades ... i jbg oni sada u zatvoru ... trpaju se za 2-3 polutke ... uzas...
a sto se mene tice ... vec ... pa ima oko 4-5 godina da pushim travu ... ( inace pre sam konzumirao 2-3 jointa mesecno ) ... onda sam konstantno povecavao do 3-4 jointa na dan-dva ... i tako vec pushim 6 meseci i nista mi ne fali ... osim sto sam probao speed ( kad se setim toga kao da sam izdao sebe ... uzas! ) ... i verovali ili ne ... mnogo bolje pishem textove i osecam se prijatnije ... (opustim se ... pa jedna rima , pa cim ... pa onda cirnem sok ... pa onda omirishem dim koji izlazi iz jointa ... moj predlog slusajte pravi west coast hip hop , dok duvate :))) )
inace imam 17 godina ... sad cu u novembru 18 :) ... znaci krenuo sam da pusim u osmom razredu ... sa 11-12 godina ... nista mi ne fali :)
zdrav ( nisam godinu i po dana imao nikakav grip i kijavicu :D )

( izvinjavam se za recnik ... na nekim mestima ... i nemojte da mislite da sam neki klinac koji se extra prosrao i da nikav vise nece doci na forum ... nego sam ovo rekao bash iz nekog mog zakljucka , da podelimo mishljenja )
i da dodam nesto ... ovaj primer sto sam naveo ... to me je najvise pogodilo kad ti 2 ortaka odu u propast...( ali jbg kad su debili ) inace je bilo dosta ljudi koje sam znao da imaju isti trip .... spavaju ... stond i te fore pa ih smori i krenu da cepaju nos :S )

PASS THAT SHIT! :)
PEACE AND RESPECT