Za svakog ko ima probleme sa puzevima !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.06.2011
6
1
0
43
Tiger Neem je zaštitno biološko sredstvo za biljke. Potiče prirodnu obranu, jača i poboljšava zdravlje biljaka. Sadrži prirodni dušik i elemente u tragovima, a koristi se u ekološkoj poljoprivredi. Osim što tjera nametnike s biljaka, osnažuje prirodni imunitet biljke. Biljke tretirane Tiger Neem-om bit će zdrave k'o dren.


Tiger neem
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
ali neem nema veze sa puzevima..
ima neki gel protiv puzeva vidio sam u pevec-a..
samo napravis krug oko stabljike i puzevi nece preko njega
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
čuo sam da bakrenu žicu u krug se oko biljke stavi i da preko toga neće puževi prelaziti (oni s kučicom) a oni masni ljigavi već hoće
eto ako nekoga zanima pa neka isproba, jaču osobno isto stavim jednu biljku baš di ima dosta puževa pa ču vidim i javim :))
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Kod sadnje u teglama mislim da nema potrebe premazivati ih petrolejima benzinima(nedaj boze) i te stvari jer tegle su gore zavinute prema dolje i puz odpadne kad dode do gore, bas sam gledo, a ak vam nejde s koricama od jaja, pijeskom, piljevinom i pužomorom, (koj je bzvz), mozete napraviti nesto ovakvo, isti princip je ko s teglama sta sam sad rekao, ovo je malbasha na majci za kaktuse posto, tako mozete i za vutru :

spuz.jpg
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nasao danas jednog, ubagovao (ugnezdio se) na drugom granjanju/racvanju, oko pola metra visine; e sad, jel oni jedu samo lisce ili i stabljiku?
 
09.02.2012
36
7
8
34
A jel ima tema skakavci i gusjenice (i odakle gusjenice,jel dopužu ili se izlegu na biljci od nekog letećeg kukca koji je ostavio jajašca na biljci ili u zemlji oko biljke)?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Uzmeš, naspeš metar udaljenosti od biljke u krug i to je to. Da nepiše na pužomoru ajd već bi rekao
3550.gif
 
09.04.2015
37
1
8
27
ma gledao sam slike o bolestima pa mi izgleda kao oni mali puzici al nema veze sutra cu postavit slike pa da mi pomognete sta je :D prvo se pojavile male bjele fleke i onda se osuse ti djelovi gdje su te fleke nmg skontat sta je