Zaboravljanje zbog trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.02.2021
0
3
3
33
Pozdrav htio sam vas pitati jel vam se ikada desilo da kada pusite da se sljedeci dan npr nicega ne sjecate kao i kada pijete alkohol ako iko zna jel to moguce molim vas da odgovori
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
potvrdjujem @VenloNL komentar...od vutre prezubcim na sekundu,zaboravim da kupim hleb ili nesto tako banalno...
ali kao alkohol da se ne secam kako sam sinoc dosao kuci,to se desava samo na alkoholu(kad preteras).
alkohol gori od svake gudre.... :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nisam shvatio, da li kombinujes vutru i cugu ili samo od vutre pa poredis sa cugom. u bilo kom slucaju, "crne rupe" obicno znace da preterujes. resenje je lako, smanji malo dozivljaj il nauci da uzivas u crnilu :D sama vutra utice na kratkotrajnu memoriju, to nije nista neobicno. ono, krenes nesto da kazes pa zaboravis, krenes nesto da uradis pa zaboravis...
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Nisam ni ja nikad doživio tako nešto što može izazvat npr alkohol.. ono što mi se zna desit da mi je ponekad teže se prisjetit nečega, npr. neke banalne riječi da upotpunim započetu rečenicu, kao da su mi sive stanice u mozgu sišle s autoputa i odlučile malo vrludat po seoskim cestama, stat na koju janjetinu, al na kraju ipak nađu put do odredišta :D
 
Poslednja izmena:

Čađara

Aktivan Član
28.01.2021
210
812
93
30
Kingdom City
nisam shvatio, da li kombinujes vutru i cugu ili samo od vutre pa poredis sa cugom. u bilo kom slucaju, "crne rupe" obicno znace da preterujes. resenje je lako, smanji malo dozivljaj il nauci da uzivas u crnilu :D sama vutra utice na kratkotrajnu memoriju, to nije nista neobicno. ono, krenes nesto da kazes pa zaboravis, krenes nesto da uradis pa zaboravis...
Ja sam jednom kombinovao to dvoje, drugi put nisam imao potrebu. Ili jedno ili drugo. Mada meni se osjećaj tog dvoje ne može ni porediti pa uvijek biram vu.
Što se kratkotrajnog pamćenja tiče takve situacije mi se znaju desiti i kad sam potpuno čist pa ne pridajem puno pažnje, nije učestalo. Znalo mi se desiti u samim počecima, kad se pušilo s više ljudi, da sutra kad neko iz ekipe spomene neku scenu od noć prije skontam da sam to bio potpuno smetno, ali nadođe čim se spomene.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Ja kad sam doso tek u njemavku kad god bi zapalio tjedan dana bi mi borba bilo razumit ljude sta pricaju.tako da sam stao bio jrdno pola godine da naucim jezik bolje. Sad mi se samo neda pricat njemavki kad sam unisten