Zagreb 2013- marijuana march

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Loš tajming svega toga, već su u udruzi bili upozoreni radi tajminga, al jbg. nemoš odgoditi odlazak u tvorza.
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
ja sam krivo napisao..znači danas je bila tribina, sutra je mimohod na trgu - ne treba se ići nigdje - samo doći na trg, petak je zegevege

jbg..al dan više da se organiziramo
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
sutra je mimohod ne dolazis zbog udruge nego zbog marihuane,kakav kilav narod smo mi nikad se nista nece promjenit,idite po zatvorima onda kilavci kad necete da se izborite za svetinju
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja sam rekreativno - medicinski konzument i uvjek podržavam takve stvari, glavno da se priča o tome jer što se više priča to se više i raspravlja. Netrebaš se hvatati za svaku sitnicu koju oni vele.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mikri mouse

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Gledaj nisam ljen ić vani šetat, dapače volim svjež zrak i masivna okupljanja. Ovdje je riječ o principima, ako ja dodjem tamo, ja sam dio tog skupa, ako sam dio skupa dijelim univerzalno misljenje grupe, dalje znači idem prosvjedovati sam protiv sebe. Vidiš to mi vrijeđa inteligenciju do te mjere da je nemogu zanemariti, pogotovo za skup koji je samo simboličan. Bilo kakva legalizacija opća ili medicinska će doć tu ali tek kad to naprave SAD i ostatak Europe kao što je i sa svim drugim. Ostaje samo znači napraviti simboličan utisak na hrvatsku javnost upoznati je sa marihuanom na pravi način, tako da kada ta odluka dodje da se pušače ne segrerira i ne gleda kao narkomančine. To je ono za što se ovaj skup ne zalaže, prema tome neželim niti da predvode borbu za legalizaciju jer takvi mogu samo još više pogoršat stanje, sigurno ne popraviti...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Uglavnom od mimohoda neće biti ništa, biti će samo mirno okupljanje jer su drugi prosvjedi diljem HR zasjenili cijelokupni tjedan konoplje. Tako vele organizatori, pa ne žele forsirati mimohod, iako poruka okupljanjem ostaje ista.
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
znači danas će doći onaj ko misli da je to dobra stvar, onaj ko ne misli da je to dobra stavr će se borit na druge načine..a čini mi se da če neki samo biti doma i čekat...jadno
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
A neki uviđaju da su organizatori neuki amateri koji predstavljaju marihuanu ovim plakatom??????



kaosq.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peta

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
nema od toga srece pored ovih nasih politickih blentavih glava oni od bogate drzave blagostanja naprave propalu drzavu tj.vojsku nezaposlenih......tako da djabe takva borba, nijee da je nepodrzavam ali nisam vise mlad i dobro veli ona stara narodna= za ideale ginu budale iako sam bio jedan od njih dok sam bio mladji tako da vam velim da od toga nema srece ljudu cuvajte svoje zivce i zdravlje i laganini u tisini jednu zapalite i mozak na pasu....tak ja danas radim i momentalno sam zdrav kao dren......
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Ovo je neki anti alkohol i anti vutra plakat. Pa tko pri zdravoj pameti hoće biti ko jedan od ovih karikatura, koja ekipa čovječe... To je isto propaganda protiv koje se kao bore, a k tome i loša...
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Zato i kažem, nemožemo se ponašat bolje raditi bilo šta nego ništa pa makar to značilo da ćemo reći da najbolje što nam je marihuana dala su loši filmovi, loša muzika, rat u svijetu i blowjob u ovalnom uredu. Organizatori su neuki, nekulturni, i čine deset puta više štete nego koristi... sve vas molim da bojkotirete bilo kakvu potporu ovim manijacima jer ako će nam oni voditi borbu za legalizaciju bolje nam je sad prestat pušit...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
kod mene je u stanu legalizirana trava davnih dana...a ovi marševi di se traži legalizacija jedino mogu koristiti miliciji u proširivanju baze podataka ljudi koje će tlačit po nečijem nalogu...ne pada mi na pamet ić na takve skupove,poslije toga bih bio jedno dva mjeseca u paranoji da mi neće drugovi sa šapkama na glavi pokucati na vrata....low profile i to je to...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dizzeeland
03.07.2009
1.740
2.317
188
Udruga Zeleni svijet, udruga amatera, neznalica i onih koji vole od udruge kupiti novac pod krinkom medicine i medicinskih konzumenata. Sječam se da su prije pol godine do godinu krenuli kao osnivati stranku (ili vremenski malo vise) pa su je htjeli nazvati mislim zelenastanka (nisma 100% siguran) pa su onda tek nakon nekog vremena skuzili da takva stranka postoji jos sa pocetka 1 desetljeca, 21 stoljeća, a bavil ibi se politikom :p. Da ne govorim o komentarima koje su kačili na fejs buku i sličnim sranjima.....pa ja ne znam kaki su to ljudi ali znanja i umjeća za promicanje kanabis kulture nemaju niti će imati.
Slažem se sa doomarom u potpunosti. Na takav jedan skup nikad izaša nebi jer nemaju oni ni plan ni program nego se žele igrati udruge koja će određenim članovima služiti kao prihod mjesečne plaće!

Organizatori su neuki, nekulturni, i čine deset puta više štete nego koristi...
točno tako!
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Hvala Bogu nisu imali nekog impakta. Ljudi legalizacija će doći, to je sigurno, samo ne zbog naših mutavih političara, jednom kada dodje javnost ce se morati naviknuti na legalan kanabis. Najbolji aktivizam koji mozete napraviti jeste razgovarati sa ljudima koji ne puše, objasniti im što nama marihuana znači i kako utječe na nas. Iskreno ljudi mene je više strah legalizacije nego zatvora, neznamo što će se desiti kada se ta vrata otvore, hoće li poslodavci početi izbjegavat korisnike marihuane kao što izbjegavaju tetovirane osobe, tojest hoćemo li morati pišati u čaše na poslu, kako će banke ili osiguravajuća društva gledati na pušače, kako će se provjeravat dali si napušen dok voziš...

Ipak, možda se to ne desi, možda ćemo uspjeti provesti legalizaciju uspješno kao zapadne zemlje, samo što mi je teško biti idealist gledajući sve ostalo što smo samo trebali kopirati, ali nismo. Ono što hoću reći da je ponekad je kava sa svojom ekipom ili ručak sa obitelji gdje objasnis zasto pusis, kako to utječe na tebe i okolinu, a kako ne bolja alternativa od marihuana marša. Nemojte se zavaravati, svaka treća osoba koju znam smatra marihuanu opasnom drogom, bitno je svaki dan im trubit suprotno jer je javnost najbitnija a ne političari, njima moramo objasniti što je marihuana nikom drugome, jer ljudi moji loše izvedena legalizacija nam može naštetiti 10x više nego današnja situacija...
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
treba otić i podržat to je sigurno, jel bez skupova ljudi se za ništa nemože izborit.Treba radit ankete da se bar 3 biljke smije imat