Zagreb 2013- marijuana march

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.09.2008
9
1
0
40
Dragi svi,

- postoji li neka udruga preko koje bi mogli organizirati dotično okupljanje?
- postoji li već neka kritična masa na ovom forumu?
- ja sam spreman uložiti svoju energiju i vrijeme.
- da li netko ima iskustva sa javnim okupljanjima i sličnim aktivnostima?



Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peta

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
Postoji,i to bas zeleni svijet..Mislim da su se i politicki angazirali i napravili stranku(nisam 100% siguran,ali cini mi se da sam prije mjesec dana procitao isto).Neznam,treba stupiti u kontakt s njima-ako ovdje skupimo nekakav malo zavidniji broj aktivista :)
EDIT: tako je,odnedavno su postali stranka.ZELENI SVIJET - Hrvatska stranka zelenih,sto se moze provjeriti i u drzavnom registru
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
samo mi fali da si zakačim muriju za vrat...da mi uzmu osobnu i podatke, te da jedan dan "kao slučajno nalete na kavu"....
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
hendrix&frusciante je napisao(la):
Hrvatska stranka zelenih,sto se moze provjeriti i u drzavnom registru

Aj mi plz daj link ?

Ja nailazim na Hrvatska stranka zelenih -eko savez ali to je udruga od 2000 godine osnovana...
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
nema kod nas volje ni za guzicu obrisat, a ni za izaći na prosvjede protiv bilo čega...živimo u vukojebini di se ništa ne mjenja... jučer čitam vijest - da su u splitu na gay partiju (organiziranom od dobro poznatih i jakih udruga) upali plocajci i radili "reda"... pa ti onda to usporedi sa nekakvim vutra prajdom... znam da je 90tih bilo poluuspješnih marševa, ali znam da je i prije par godina bilo sve organizirano za zg marš pa je u zadnji čas (iz nepoznatih razloga) otkazano...znam jer sam uživo pričao sa organizatorima (tjedan dana prije nego se to trebalo dogodit)

po meni je bolje da se organiziramo i odemo u sloveniju - tamo imamo veće šanse za nešto napravit.. i onda se samo tamo preselimo :)
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
kolko sam čuo - ovaj tjedan je tjedan konoplje u zg-u...
utorak - okrugli stol o konoplji na kaptolu
srijeda - prosvjedni mimohod za konoplju na trgu bana
četvrtak vege sajam na trgu - djelit ćese hemp burger
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Budemo vidjeli kako će to proći i hoće li imati kakav odjek u medije i u javnost. Mimohod je prosvjedni, ispraćaj dvojice članova udruge zeleni svijet na zatvorsku kaznu.
Na žalost kod nas stvari još tako funkcioniraju i ako se javno zalažeš za nešto što nije u interesu vlasti, ta ista vlast će ti preko policije namjestiti lažne dokaze, većinom podmetanjem kojekakve ilegalne supstance u premetačini i biti ćeš osuđen i maknut daleko od očiju i ušiju javnosti. Ipak još živimo u komunizmu sa prikrivenim komunistima na vlasti i kako oni diktiraju tako mora da bude. Jedina razlika je da se komunisti sada nazivaju antifašisti, al kako stara narodna kaže vuk mjenja dlaku al ćud ne.
Svakako podržavam ovaj prosvjed, nadam se da će se što više dobrih ljudi dobre volje pridružiti jer nam je to jedini način da se bodemo sa rogatima u ovako truloj državi.
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
evo počelo se nešto dešavati .. javnost je obaviještena, ljudi na forumu također..pa da nebi bilo nismo znali,... bilo bi dobro da se podrži i razglasa dalje.. nisam bio dugo na forumu..al kolko mi se čini - ovo je prvi glas za mimohod..smatram da su ljudi trebali biti obaviještni i ranije, a i smatram da bi se više trebali pokrenuti..neki će reći ovo, neki ono..ali ako se međusobno ne podržavamo - lakše će nas podjelit i zavladat..


i naravo na velesajmu cijeli dan posvećen konoplji sa mnogi gostima predavačima.. 22.9. - bit će zanimljivo..treba doć .. mislim da je vrlo bitno da se konstantno nešto događa na tu temu da se javnost upozna i prihvati malo više konoplju..osobno me jako muči kada vidim inteligentne mlade ljude koji ne žele istražiti konoplju, ali pljuju po njoj i po pacijentima i po ljudim akojis ebore da se nešto pozitivno dogodi..

pričalo se da nam fali tzv marihuana marš - pa evo vam ga nakon 100 godina - hoćete li doć? :ciničan osmijeh:
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Prosvjed je već sada isplaniran kao da ga je načelnik pete postaje pisao. Ide se od jelačića do finalne lokacije pazi ovo Zatvora Remetinec, možda ima neka posebna svrha te lokacije ali nigde ne pise zasto remetinec. Druga stvar sama udruga demonizira, napada i vrijeđa rekreativne korisnike nazivajući ih gangsteri i takve gluposti, kažu da se i ograđuju od bilo koga tko eventualno zapali. U redu naravno da netreba preporučiti ali da se ****** nisu žnjarali na cesti nebi dobili šta su htjeli, da crnci nisu rekli ko vas **be sjest ću u prednji dio busa nebi dobili šta hoće...

Po meni loša preloša organizacija pa ja bum doma štrukle jeo ;)