Zahlađenje krajem tjedna ! Hoćete pobrati ili ostavljate ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
sta onda kad iskljucim cfl mogu da i ugasim grijalicu da im padne temperatura:) jer ja sam cijelo vrijeme mislio odrzavati temperaturu ali ce mi bit malo preskupo to.:)
 
05.03.2011
17
6
0
38
Pozdrav ljudi,
Zadnjih dana bio sam mnogo u trci nekoj,nisam imao vremena javit se.Eto da vam javim ja sam svoje biljoze skinuo danas,mogle su mozda jos malo ostat al vidim da ce narednih 10ak dana bit kiša,pa sam zakljucio da ih nema smisla ostavljat dalje.Taman sam malo pre zavrsio sa trimovanjem i obesio ih naopacke.Prva 2 dana ih planiram drzat na tamnom mestu na promaji da se posuše od vode jer su mokre od kiše,čak je padala i dok sam brao.Nakon toga idu na mračni tavan bez promaje.Postoji li opasnost od buđi zbog ove vlage i ako da, kako to sprečiti ??????????
Jedan hed cu iseckati i potopiti u vodu da se izvuku klorofil i ostala govna pa cu veceras kasnije probat skuvat to u mleku :bananallama:.....

Na kraju da dam zaključak na ovu temu.Što se zahlađenja tiče nekih 4-5 dana temperatura se znala da spusti preko veceri od blizu nula stepena.(oko 2 stepena prosek)...Biljke kolko sam primetio nisu imale nikakve negativne posljedice i izgledale su potpuno normalno_Ova jedna sativasta prije je bila svetlo zelena,skoro ona flourescentna zelena boja,a danas sam je zatekao dosta tamniju i pocela je na smeđe bacat malo,ali ne verujem da je to od niske temp.Pre mislim da je to jer je dosla kraju zivotnog veka a inače je i procvetala prva ,skoro mesec dana pre ostalih.
Eto ekipa pozdravljam vas do sledeceg javljanja ;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Sprijeciti budj mozes jedino ako ima izmjene zraka u prostoru gdje susis. S tim ne mislim da direkt po njima puse vjetar bio on od venta ili pravi. Definitivno nesmije biti velika kolicina zelenila na jednom mjestu natiskana, a da nema barem malo povjetarca. Mozda moze cak proci i nece im biti nista ako su u velikom prostoru i ako nisu vrhovi natiskani jedni na druge. Savjetujem da ih prva 3-4 dana svakodnevno provjeravas, da mozes eventualno brzo reagirati ako posumnjas na budj. Sretno!