Zajednicki vutra grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.05.2016
85
230
33
Ovaj out cu dokumentirati videima te ce biti dostupni javnosti u svrhu educiranja i legalizacije, al posto sam ogranicen mnogim stvarima vjerojatno ce biti svega i svacega, a isto tako bi htio da se skupimo svi skupa i zajednicki odradimo posao te da skupnim znanjem promoviramo nas lijek :) jbg vi ce te sudjelovati u porukama a ja cu uzgajat da nebi bilo zabune. nakupovao sam i dobio sjemenja ali ne mogu sve posadit tako da bi se ogranicio na 6 mozda razvuceno na 8 feminiziranih biljaka od kojih imam sljedece:

Blue dream
Black dog
Amherst sour diesel
Super hash
Critical kush
Black domina
White widow
Sugar black rose
Northern lights

...pa bi koristio jedno od ovih gnjojiva:

remo nutrients
Advanced nutrients
bio canna
plantela

Pa sad bi molio pomoc koliko komada kojih te koje gnjojivo i ono najvaznije ko je za?
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Najbolje ti je otvorit dnevnik pa tamo mozemo svi komentirati. Ne znam kako si zamislio da mi tipkamo poruke a ti da uzgajas :)
...mislim, i u dnevniku bi ti uzgajao a savjete ti mozemo uvijek dat...a sad koga ces poslusati, to je na tebi. Ne mozes sve. I da pokusas to, bilo bi katastroficno.
Sto se sorti tice, drzi se indika dominant sorti, tj ovisi za sto se radi ulje al ove sative i sativa hibride treba izbjegavat. Diesel, black dog, blue dream....
...i fokusirat se na black domina, sbr, ck, superhash i eventualno NL.
od gnojiva ako vec promoviras zdravlje onda radije izbaci mineralna gnojiva. bio canna je jedina organic tako da bi ja to. a plantellu nisi ni trebao navest :)
a kolko ces komada posadit ovisi o prostoru i rasvjeti
 
02.05.2016
85
230
33
Zamislio sam da to bude prvi javni projekt uzgoja a da vutrasi sudjeluju jer ipak ja nisam neki grower a znam da ima tu onih koji bi da se nest pokrene a htjeli bi ostati iza kulisa pa da se daju savjeti kako prikazati neke stvari, objasniti itd, a i ovdje je prakticki pocelo moje znanje... dakle ne samo pomoc u vezi growa vec opcenito da se priblizi masi. Naravno da ne mogu poslusati sve ali ako recimo dodje do nekih problema tokom growa koji su slicni i lako se zamjene mogu istrazit i objasnit ljudima zasto bi bio ovaj a zasto onaj. Gnjojiva mi je svejedno, jer nekima bi bilo i preskupo dat 150kn za jednu flasu pa je plantela najjeftinija a efikasna.

Black dog je indica dominant i cvjeta oko 53 dana, vidio sam dnevnik od prosle godine sa blue dreamom da je skidan sredinom 10og mj a kolko vidim na seedfinderu cvjeta manje od 70 dana, diesela nisam ni mislio jer ima predugo cvjetanje; prostor su zelena polja, a ne zelim nikakvu komercijalu jer prvo nemam vremena, drugo trebao bi uzet mjesec dana samo da trimam a trece neda mi se. Bazirao bih se za osobne potrebe koliko biljaka bi bilo dovoljno za nekog pocetnog growera ali ne u smislu samo pusenja vec i hrane dakle kolaci, cajevi itd. Ne ocekivam kile a i nezz kud bi kile stavio...

Dnevnik naravno da sam planirao otvoriti :) ne moze bez dnevnika :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
black domina je kreirana za indoor uzgoj, nemoj to u out stavljati ako bas ne moras. otvori dnevnik kad dodje vreme i to je to, mani se tema sa ovakvim naslovom, u pravilniku lepo stoji
forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe
pomoc u dnevniku se podrazumeva, al ti uzgajas, nema zajednickog uzgoja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
02.05.2016
85
230
33
To mi je jasno, no medjutim primjer nezz imam lisne usi, ja bi rijesio to tipa rucnim skidanjem, neko bi to rijesio nekim organskim spricom, neko kemijom, tako da bi ja ustvari trebao razlicita misljenja ko i kako bi to rijesio da znam objasniti vise nacina rijesavanja istog problema. Pod zajednicki mislio sam da oni koji su za da pomognu u porukama privatnom prepiskom i imat ce na uvid stanje prije objave videa. A onda bi ukombinirao razlicita misljenja i metode. Naravno da tu nece biti vise ljudi izlozeno vec samo njihove informacije. Jbg problemi sa izrazavanjem su kod mene pa se dost cesto krivo svati sto pisem kad meni u glavi ima sve smisla...
 

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Hmm... Pa moze dobar kviz da se napravi. Izabere se 5-6 sorti, 5-6 ljudi, moze VIPovci, svak da vodi svoju politiku gajenja pa da se poredi :D Dobitnik osvaja sveeeee :D sir i vrhnje bude tu glavni komentator nama smrtnicima kraj malih monitora...biramo fanove, pravimo im na fbu grupe hahahahahaahhahahhahahahahaha....
 
02.05.2016
85
230
33
Kako mi se cini niko ne zeli sudjelovati u projektu, morat cu da pricam sa svojim polu znanjem u videima, al i to je pocetak, al zato budu poslje kimentari u krivu si to je ovako, trebao si ovako :) ajd ljudi dajte malo vise entuzijazma, uskoro startam i gladan sam vaseg znanja, sto bolje cu moc objasnit manje ce dolazit padobranaca i postavljat ista pitanja iznova :) a nije valjda tesko komunicirat preko poruka? Jos i kometara nedostaje :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.