Zajednicko uzgajanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
Ako ima neko iz centra Beograda da mi posalje pm ako oce zajedno da gajimo od marta 09 god. mslio sam na neku sativu, outdoor, al moze jos da padne dogovor! :banana_rasta:za teamwork :vb_wave:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
da fino to zvuci sigurno.. sadnja cvijeca u drustvu.. :dog_walk2::bis:

no nazalost ilegalno je pa krije i razne zamke.. npr imas ljude sta nemaju pametnijeg posla nego sprijecavat ostale da sade cvijece.. if u get my drift.. the blues.. tuga.. plavci:vb_whip:
:signs054:
:rofl:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
bokte...svakim danom sve bolji prijedlozi:thewave:

Muchacho...trava je ilegalna...padneš, najebeš...pitaj drugare da sade s tobom, iako je uvijek top pravilo znaj sam šta radiš, makar to radio s rođenom kevom i čaletom...a onda dođeš kod svih, kažeš ovo moje pa počastiš ljude i svi sretni i zadovoljni:banana_dred:

Ovako, tko bi sadio samnom...majke mi:D al brijem da ste vi svi dobri momci, lakovjerni, nepromišljeni...u tome i leži opasnost i po vas i po druge...ne igrajte se s travom i sadnjom jer ako padneš, kasnije kuku lele a nije rijedak scenarij i povlačenja drugih sa sobom... ja već godinama nisam započeo outdoor čisto jer ne mogu napravit ništa kvalitetno i ne-rizično i zato mi ne pada to radit sam...a kamoli da još zovem druge...ako imaš dobar i 1000000% posto siguran bux, posadi sam i nemoj to nikome pričat...iako, malo vjerojatno ako si to još iznio i javno...

Ne zajebavajte se i pamet u glavu! Za outdoor i tko zna kolko biljaka da sline cure dobijaju se teške kazne! Prvo razmisli prije nego nešto učiniš!

Sretno:thumb:
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
ma ja sam mislio outdoor u smislu saksije na krovu zgrade 8 sprat, ima 2 zida koja zaklanjaju, tako da lepo ima sunce :), a i brate, ovde u centru nemas drugi nacin, osim da ides u p..m... daleko neku sumu da nadjes
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
pazi da ne "padneš" (s njega):icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen:

U svakom slučaju sretno kako god da učiniš i ne pričaj to ljudima, bilo s neta bilo uživo...to je numero uno razlog padanja..ovo ti je za početak bilo veoma glupo...:thankyou: a tek si na početku ;)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
DObar dan, hoce li neko samnom u zatvor?
vise preferiram da guzim nego da sam guzen, al ajd dogovoricemo se
e, da po horoskopu sam ovan i volim sve sto vole mladi
 
20.12.2008
5
1
0
50
Dobar dan evo pa mogao bih ja.
Nekako nemam šta da radim sljedećih 5 god.
I ja više volim guzit,ali dogovor kuću gradi,
po horoskopu neopredjeljen,a također volim sve što i mladi
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
Manite se zatvora i corava posla, ne izazivajte vraga dok je miran....
jedino ako zelite da se dobro odmorite...