Zakon o posjedovanju narkotičkih sredstava u BiH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
233
405
63
Šta ja znam... :razvaljen::
BIH je uvijek nekog pratila, tako ce biti i u ovom slucaju. Po meni, hrvati su najbliži legalizaciji. Tu upada srbija poslije njih, a odmah iza ide zaostalim korakom i BIH.
Moj neki kont...

Bravo
Kao i kod ostalih stvari u ovoj državi , nas niko neće ništa pitati i po naredbi EU upadamo u paketu
Slovenija je to već rješila , Hrvatska i Makedonija legalizovali uzgoj konoplje a uskoro i ostalo tako da smo i mi blizu
Po mom mišljenju za max. 5 godina
Naša sreća je što u svemu tome niko neće pitati za mišljenje naše političare tako da sam optimista :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
233
405
63
Nije jos ni priblizno rijeseno...u Slo je liberalnije ali isto..

Druže napisao sam uzgoj konoplje i ona se već uveliko uzgaja u HR , većinom za hladno cjeđenje ulja iz sjemenki i nešto za kozmetiku
Čini mi se da sam negdje pročitao da je i u Makedoniji zadnjih par godina posađeno nekoliko farmi
Indijska konoplja je druga stvar ali vjerujem da će se i ona provući na mala vrata pod pritiskom EU i na nju sam mislio sa onim "ostalo" :)
Znam da ni SLO nije još legalizovala ali prodavnice sjemena mormalno rade preko neta a prodavnice opreme rade već odavno i nude sve što zaželiš
Mi u BiH nažalost ne možemo kupiti ni obični Hesi a ne nešto drugo
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Razumijem te ja drug...Samu legalizaciju imaju Urugvaj i mislim jos jedna zemlja.Dekriminalizacija je druga prica.Ni to kod nad nije aktualno..Hr..:thumb:
Ti vjerujem da mislis na industrijsku konoplju..i to je..pa ajmo rec dopusteno 5 %...
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
@Hercegovina
Nisi se druze pravilno izrazio. Trebao si napisati koje konoplje, ovako si generalizirao. Ne znamo mi sto si mislio, vec sto si napisao. Jer ipak si na forumu gdje se vecinom govori o cannabis indica i c. sativa vrstama. Kod nas u Hr to je legalizirano jos 2012.g. (Industrijska konoplja)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ja sam napravio lapsus. Htio sam reći da dobiješ 3 mjeseca zatvora koje se preinače u godinu uslovno.
 

DrOrange

Aktivan Član
23.06.2013
87
807
83
5 mjeseci zatvora dobio za 16g u 3 paketa(zasluzeno jer sam rasporedio u 3 keta sa 2 druga kojima sam trebao prebaciti jer smo se talili)..pao slucajnim pretresom i jbg. Sva sreca sudjeno po starom zakonu pa sam uspio pretvoriti to u 15.000km kazne :) lekcija naucena..nikad ne cimaj za drugog i nikad ne drzati u vise od jednog paketa(citaj glupi klinac sa 18 godina..3 years ago) :) i adio bih :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: .i. and hazeri