Zakoni u inozemstvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Vidim svi pitaju kako nabaviti vutru tamo vamo, a sad mene zanima šta ako padnemo negdje u inozemstvu kakva je procedura jer nam tamo sude ili šta.
Recimo bilo bi pametno reći šta bude ako padnemo u Španjlskoj, Češkoj,Italiji i tako jer se tamo čsto ide na maturalce i slično pa da se zna koje su opasnosti i tako.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
kupi najnoviji teenhigh imas reportaze sa ekskurzija, evo u zadnjem broju tip na maturalcu u Pragu pao sa hašišem pa morali roditelji po njega dolaziti.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

KaraJack

Aktivan Član
@Šaman

U šanjolskoj je konzum dozvoljen, posjedovanje samo minimalno znaci do 3g. Uzgoj dozvoljen ali ako je u fazi cvijetanja onda je zabranjeno!

Slican zakon ti je u Njemackoj, konzum dozvoljen ali posijedovanje i uzgajanje zabranjeno stime da su i sjemenke zabranjene. Njemci ti racunaju na sjemenku cca 100g, ako ti nadju 10 sjem. = 1000g = 1-2g. zatvora = 1,5-2g. uvijetna!

Za italiju znam da je tamo konzum dozvoljen kao i grow ali biljka ne smije biti u fazi cvjetanja! Posijedovanje je zabranjeno!

Za Nizozemsku svi znamo da je tamo jos legalno kao i Švicarska! Cuo sam da u turskoj mores dobiti kaznu do 20g. Ili na Tahilandu isto nije tako zabavno, svi se napusavaju a postoji cak smrtna kazna za posijedovanje preko 100g.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Koja je to fora s sjemenkama
Šta onda padneš s paketom mrljave ulične trave u kojem ima 40 sjemenki i brate ko da si s 4 kile pao
 
07.12.2018
73
18
8
Pozdrav svima....Zanima me da li netko od vas uzgaja u njemackoj da mi pojasni malo koliko rizicno je to i kako nabavit svjetlo i sjeme...uglavnom rizik jer u svapske zakone se kontam kao mara u kk i koliko se prati internet kupovina po mom nekom laickom misljenju imam osjecaj da nebi ni nikla sjemenka da bi svabo vec nanjusio...iza mene je jedan uspjesan indor ima dnevnik na forumu ali sam zaboravio kako sam se zvao morat cu potrazit znaci nesto znanja imam samo da mi se rijesit paranoje...Lp
 

Saul Goodman

Aktivan Član
01.12.2018
105
436
63
Pozdrav svima....Zanima me da li netko od vas uzgaja u njemackoj da mi pojasni malo koliko rizicno je to i kako nabavit svjetlo i sjeme...uglavnom rizik jer u svapske zakone se kontam kao mara u kk i koliko se prati internet kupovina po mom nekom laickom misljenju imam osjecaj da nebi ni nikla sjemenka da bi svabo vec nanjusio...iza mene je jedan uspjesan indor ima dnevnik na forumu ali sam zaboravio kako sam se zvao morat cu potrazit znaci nesto znanja imam samo da mi se rijesit paranoje...Lp

Ono sto je ondaj indijanac napisao gore za Njemacku ne drzi vodu nikako, al vidim da je napisao prije 10 godina!

Ja isto zivim u Njemackoj i unazad mjesec dana se premisljam sta i kako, volio bih sam uzgojit svoju i onda pusiti kvaliteno ali, opet imam strah jer sam u tuđoj drzavi. Iako je ovdje vutra koja se prodaje nelose kvalitete (iako nemam skoro nikakve izvore).

Na Amazonu imas svu mogucu opremu za naruciti, svi GROW shopovi dostavljaju sjemena u Njemacku bez problema, ali eto ja opet imam neki strah.... Mozda samo ja tripujem. :) Uglavnom ja sam za sada odgodio svoju ideju o uzgoju dok nedodjem do boljih informacija..... Zelim da se informiram totalno "sta ako me uhvati policija sa jednom do dvije biljke u stanu?", kakva kazna me ocekuje (novcana ili jos gore)...Nemam pojma sta da mislim....

Vjerum da te pere strah kao i mene zadnjih dana, ali to je dobro (znaci da nisi budala) :)

Eto ako sam ti imalo pomogao drago mi je.... Ako ti imas kakve bolje informacije podjeli ih.
 

Saul Goodman

Aktivan Član
01.12.2018
105
436
63
Vjeruj mi da nije isto, nisi ovdje pa nemozeas osjetiti taj filing, kad si kod kuće iako znaš da smo zakonski nos puno puno zatucaniji od Njemačkih, manje bi straha imao dolje, a samo iz jednog razloga....

Imao bi gdje tražiti pomoć, kome se obratiti, iskopati kako do doći do nekoga i kako se izvući, lakše pi to sve bilo....

Nažalost taj mentalitet u nama nam je i donio zašto sam sada ovdje, a ne kod kuće :)
 
07.12.2018
73
18
8
Ma box i to da ce ga netko naci mi nije problem ovdje nemas puno poznanika, nego me pati svjetlo i sjeme posto svabe za jednu pjesmu skinutu sa neta salju kazne kucu iz toga svega sam zakljucio da je internetska kontrola jaca nego kod nas...e sad jedino da je sjesti u auto i za sloveniju...