Zalijevanje bazgom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2016
1
1
3
36
Pozdrav svima, nov sam na forumu.
zapoceo sam svoj unutarnji projekt no tavio bih cijeli dnevnik kada bude gotovo.
naime moje pitanje je iduce, sto mislite o zalijevanju sokom od bazge? ne mislim cistim sokom nego dodati malo (žlicu dvije u 5 l kanister s kojim zaljevam)
pala mi je na pamet ideja kako sam poceo zalijevati melasom, sok od bazge je pun secera, no ne mogu nigdje na internetu pronaci da li sadrzi jos kakve tvari (poput kalcija, zeljeza, magnezija...)
a i pretpostavljam da bi imala zanimljiv miris
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
sok od bazge je pun secera
jeste, belog secera koji dodajes u sirup/sok. ako je do secera onda ne mora ni biti sok od zove, moz prskati i secernom vodicom :) a sto se tice mirisa, da je sve do toga cime zalivas, kako bi mirisala vutra onih koji uzgajaju organski, da ne kazem djubre gov***a. tu i tamo sam nasao da se zova koristi protiv krompirove zlatice, al da je neko koristio za kanabis zbog mikroelemenata ili mirisa jos nisam. sto ne znaci da ne mozes probati ;) ne znam cemu ova tema u Frequently asked questions, mislim da si prvi koji ovo pita. al ajd, da ne bih micao temu na prvu, da vidmo jel neko ima nekih iskustava
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310