Zalijevanje pri kraju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.04.2012
14
0
0
33
Nesto sam procitao na stranom forumu , na stranici koja je slicna ovoj samo sto je na engleskom jeziku .Usao sam u rubriku -"Details outdoor of breeding" i pronasao sam neke sitnice koje mozda vec znate pa ih necu ponavljati ali sam takodjer pronasao jedan detalj za koji sam siguran da 70 % clanova za njega nezna a to je zalijevanje nekim alkoholnim picem na kraju pred berbu odnosno, pisu da zadnja dva tjedna kada netreba zalijevati biljku vodom da biljka iscrpi sve iz sebe da bas tada po mogucnosti zalijete crnim vino , nekom starijom vodkom ili najbolje jack danielsom . I kazu sto je pice starije to bolje ! a mislim da u tih zadnjih tjedan -dva kada su hedovi vec formirani da nemam sta izgubiti tako da cu pokusati ;)
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ajd baci link od tog stranog foruma da vidimo taj đeki denijels radi......
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Cuo jesam da ljudi zalijevaju kolom ili nesto slicno, nisam siguran.. Cak mislim da je s foruma to netko radio, radi boljeg okusa sta li, nisam siguran..

Ali akoholom? koji je razlog?
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ja ne kuzim kaj svi izmisljate...coca cola, alkohol, mineralna...pa sta fali obicnoj vulgaris h20 vodi?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Vijerujem da takve dezinformacije dolaze od novoregistriranih članova na stranim forumima koji su u želji da ćim prije postignu neki status na voljenom forumu,otvaraju teme i postaju gluposti kako bi uvjerili da su upravo oni donjeli na forum informaciju koju niko do sada nije znao......rezultat je ovo takve informacije dođu do još neiskusnih growera koji misle da je to stvarno tako.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ako sve bude u redu pa mi biljke lepo porastu i procvetaju,sigurno cu zaliti sa odredjenom kolicinom piva,ali ne njih nego sebe...Valja proslaviti prvi uspesan grow... :)
 

proka

Aktivan Član
12.09.2008
51
48
18
41
Kad sam bio mali pricali su mi da magarci lete(ne verujte ljudi u svaku glupost koju procitate,vec razmislite logicno,alkohol i biljka):knockknock::knockknock::knockknock::knockknock::knockknock::knockknock::knockknock::knockknock::knockknock:.Bez uvrede...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.