Zalijevanje

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
2.177
4.729
188
Ako si je dva puta za redom davao hranu sad joj daj vodu cistu i sve tako u krug.Ako vidis da joj nista ne smeta drzi taj ritam dva puta hranu pa voda,uglavnom prati biozicu.;)

• Sviđa mi se
Reactions: Igorče and .i.
15.03.2019
52
41
18
50
Samo me zanima dali treba da pustim vodu da odstoji 24h da ispari hlor, ako cu da korsitim slavol koji je valjda na bakterioloskoj bazi?

15.03.2019
52
41
18
50
Problem mi je jer nisam u mogucnosti da narucujem sa neta, a ne mogu naci nijednu proverenu. Cini mi se da sam video da imaju kod mene zemlju Plantella Ideal. Pa ako je to stvarno to ta koju sam spazio dali da je uzimam?

15.03.2019
52
41
18
50
Dobro, prizanjem da je mesec dana clanstva na forumu premalo za otvaranje dnevnika (a i pre nego sto sam se prikljucio vutri citao sam sa neta isto mesec i po dva o growanju). Ipak, sto se tice zemlje barem sam to iscitao koje zemlje su dobre, problem mi je da ih nadjem. Nije u pitanju ni inertnost, ni stednja novcanika. Znao sam i to da je moja zemlja na spisku onih koje se ne smeju koristiti i sve to pre nego sto sam zapoceo. Ako je to lose meni ce stetiti. Ali jbg, bitno mi je da je biljka ziva i napreduje, mozda ne tako dobro kao sto bi trebalo ali ide.. za prvi grow mi je uspeh sto je uopste nesto proklijalo iz semenke.
I izvinjavam se ako sam postavljao previse pitanja po forumu i nepotrebno ga zatrpavao.

• Sviđa mi se
Reactions: rKj420

rKj420

2repツ❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.092
4.398
188
Morocco
Ma opusti se covece, fino uzmes novu zemlju presadis i teras dalje :) za to narucivanje ne znam sta da ti kazem...odosmo u offtopic uzmi tu plantelu i cepaj :D

• Sviđa mi se
Reactions: Crowley666