zaljevanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
pozdrav svim growerima

pretražio sam sve al ne mogu nac nigdje jedino znam da to ima opisano u nekom filmu di je lik uzgojia 30 biljaka K2 i on je sve detaljno objasnija al san ja izgubija taj film

uglavnom mene zanima ako mi netko može detaljnije objasnit zaljevanje u cvijetanju. moje biljke su u trecem tjednu cvijetanja. dal trebam pojacat zaljevanje i kad trebam usporiti. sto kad se biljke ostave u mraku zadnja dva dana. još me zanima kad ih treba ubrat ranije ili kasnije da bi više bile high da me manje za stolicu priljube. indijke imam
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
zalijevaj kao i inače, kad se zemlja osuši na dubini od 2-3 cm. to možeš probati tako da gurneš prst.
znači, normalno zalijevanje. bolje je zaliti premalo nego previše (isto vrijedi i za gnojivo)

a ovdje je ono što te zanima o branju
http://img11.imageshack.us/my.php?image=medgallery587919127750.jpg
znači, gledaj boju kristalića po njima povećalom, tako ćeš najbolje odrediti vrijeme branja koje ti odgovara

pozdrav, i sretno! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cole_brod
16.05.2009
10
0
0
47
Indijke "ljube"za stolicu ---> "stoned"
Sative daju high...al i traze bar par nedelja duzeg uzgoja i zato su i skuplje itd Za sledeci put
Zadnjih par dana samo vodu bez prihranjivanja
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
ma imam vec spremne sjemenke 100% sativa za vani ali cekam još da ih sto kasnije posadim da ne rastu visoko.

hedonist sta znaci narcotic/couchlock high a sto head and body high koja je razlika.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako ti je plan da ih navodnjavas sto ne bi funkcionisalo, pa tome je namenjeno. jedino je pitanje koliko je diskretno, tj. da li ce nekom privuci paznju