Zalosno, zalosno, zalosno...

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients
27.10.2004
3
0
0
Sve nas ovo isto ceka!Kao sto jednom reko,
sad zbog jednog DzOKSA dobijas krivicnu prijavu!
POSTAJEMO MALA AMERIKA

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.057
703
138
/dev/null
vutra.org
Upravo se ja protiv toga borim sa mojom (nije moja, al' sam u njoj, kao i u ovoj) organizacijom (dreadlock-power): Chant Down BABYLON!

Mislim, svi se borimo protiv toga!

Anonymous

Aktivan Član
23.10.2004
65
5
0
ma ovo je stvarno nepostovanje devojke,dokle oni misle da se izivljavaju nad nama.ova slicica je jos i "ok"sta kreteni rade.nadju ti nesto malo vutre i prebijute ,he he he bas rade ispravno,postice ono sto zele ali malo prekosutra....

SLO-Era

Urednik
Grow Support
24.10.2004
1.819
474
108
46
Zasad je kod nas loše ali nama je EU malo bliže nego USA.
U dosta Evropskih država mnogo se poboljšalo stanje oko dekriminalizacije i toleralizacije.Nemci posebno,èak su i konzervativni Anglezi prvi put dozvolili prošli mesec neke vrste kongres i sajam nama tako drage biljke.
Èak i u sterilnoj Austriji je potpulno legalna prodaja semena,klona...
kao svuda prva i realna èe biti DEKRIMINALIZACIJA MARIHUANE a onda polako to bi bio za osvesèenost u Srbiji i mentalno stanje nacije možda i zasad jedini pravi put.
Ali stranice kao ove su zato da pokažu da je marihuana kao osobno zadovoljstvo sasvim kul stvar.
I da je problematika poremeèaja liènosti sasvim negde drugde.
Kad gledam po TV vesti iz Srbije imam osjeèaj da je dosta politièara dobro napušenih(tako izgledaju)ali šta lupaju mora da su pušili nešto vrlo loše-MNOGO GORE NEGO "ALBANKA"

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.816
101
88
43
www.legalizacija.org
Brate nisu oni napuseni.Oni su se nalizali tripova kao zmajevi i totalno su odlepili,Ne pusta ih vec godinama.Jedino je Vuk malo na koki malo na dopu.U svakom slucaju DEKRIMINALIZACIJA je prvi korak.Kad bi bar i do tog doslo to bi bila premija ovde.Ali nada umire poslednja. f89

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.816
101
88
43
www.legalizacija.org
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

E stvarno mi nije jasno da je ovo moguce.Daleko od toga da opravdavam to sto neko diluje ili gaji da bi dilovao,ali da je te duplo gora stvar od razbojnistva?!?! Mislim stvarno...Slazem se treba kazniti i dilere ali...Nemam reci...Izgleda je cool biti razbojnik. ::balonja :pegla

kanehbosem

Aktivan Član
12.10.2006
722
21
38
..malo kasnim al ak ikada naše famozne udruge budu radile neki propagandni materijal ovo je super slika za argument protiv prohibicije :twisted:

21.09.2006
14
10
0
Hrv ulazi (vec jako dugo hahaha) u EU sto znaci da ce se uskladiti zakoni sa EU zakonima koji sve vise toleriraju marihuanu. Barem bi tako trebalo biti. Osim ako ne nastavimo lizat shupak Vatikanu i glumiti veliku krscansku zemlju gdje je cak i kriminal dekriminaliziran
:lol:

Kako jedan moj frend kaze "jedva cekam da u novinama procitam LEGALIZIRANA JE! ajme kako cu se napiti taj dan!" :)

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
91
1
0
hm, ja sam planirao prirediti jedan paketic ili smotat joint i vakumirat ga za tu prigodu... i iste sekunde kad/ako bude objavljeno pripaliti ga, gdjegod se nalazio... ako taj sveti dan ikada dodje :?

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
506
119
63
104
Ma kod nas u Hrvatskoj nikad neæe doæi do legalizacije. Naš najveæi domet je dekriminalizacija, a pitanje je kad bude to jer još ne potoji ni klasifikacija droga tj. nema razlike izmeðu teških i lakih. Drugaèije ne može ni biti kad zakon donose zatucani kreteni koji misle da su popili svu pamet svijeta samo zato jer sjede u saborskoj fotelji. Za njih alkohol nije droga, a trava im je ravna heroinu. Ma sve me to podjeæa na Platonovu špilju...uhh, kad bi samo znali da sjene nisu stvarnost... :roll: :roll: :roll:

21.09.2006
14
10
0
Boli njih ona stvar za drzavu i narod. Samo na sebe i rodbinu misle. K tome su i glupi. Jednoj turistickoj zemlji legalizacija marihuane sigurno nebi odmogla. Vjerovatno bi to cak napravilo ekstra prihod i dovelo hrpu turista koji bi trosili hrpu novca na marihuanu a drzava bi ubirala veliki porez. Pa cak bi i Cesi kupovali travu kod nas jer je nebi mogli donjet sa sobom ;) No psu moras gurnuti njusku u govno da shvati da se to on posrao.

Ali mene cak nesmeta toliko zakon koliko me smeta zatucanost ljudi. Biti pijan u petak navecer je "simpaticno". To je normalno. Pa izasao si van.

Zapaliti joint da drustvom, normalno popricati, zabaviti se bez alkohola.. Eeee to su narkomani. Oni puse marihuanu. Njih treba na odvikavanje. A to je "osuda" naroda medju kojima su, ako nista, barem vecina ovisnici o cigaretama.