Zamena za rizlu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.07.2019
2
2
3
28
Znam da je tema već objavljivana ali eto nije mi dala željene odgovore :). Sigurno vam se desilo nekad da , u pola noći (Kao meni sad) , znači napolju crno nebo , nema ni žive duše da promili glavu (Sem par pasa i mačaka koji se kade) barem ne u mojem kraju , a imate onaj konstantan nostalgičan osećaj koji ne možete da ignorišete. Mota vam se dzoks. Skačem sa kreveta , vadim gandžu , cepam flop , prevrnem celu sobu za upaljač (Za cigare ne brinem , uvek uzimao na komad . Nisam pušač. Ako nema cigara ,100% su se mrvile u mojoj torbici i imaće bar za miks čisto da se buksna ne gasi). Sve na sto , ali jedna glavna stvar mi fali. Nigde rizle. Skoro 4 ujutru meni se mota dzoks , ne spava mi se. Mali je grad , ne radi ni jedna radnja sem onog rivala gde me čeka osuđujuć pogled prodavačice i isti odgovor: "Ne prodajemo rizle". Znači propast. Imam filtere od cigara , ali sav THC ode u tri pi███ materine ako tu stavim , nema ni onog lepog osećaja kao kad vučeš iz rizle. Naravno , ljudi moji treba meni zamena ali moram imati nekakav standard odnosno želeo bih što manji gubitak THC-a. Znam za pajp , evo i sad razmišljam da kupim to da imam za crne dane (Kao ovaj). Ima li neke folije koje mogu da koristim umesto rizli? Bilo kakva fora? Koje ste fore vi koristili ako ste dolazili u sličnu situaciju? I ono najbitnije , kako se uradite kad zamenite rizlu (Određenom stvari)?
 
  • Haha
Reactions: Badi and grouchy

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
Brate pojedi vutru, napravi kolacic sa nekim eurokremom ili nutelom i keksom i zapeci to 20 minuta u rerni, ili napravi vutru sa mlekom, ako ti se pusi bas u krajnjem slucaju ako nema rizli ti iskoristi onu iz pljuge - izbaci filter i duvan i napuni vutrom. Mozes i pajp da napravis od alu folije i da povuces par dimova tako, za sada mi toliko pada na pamet.
Ustekaj rizle iskusnije negde pa nemoj da se dovodis u slicnu situaciju sledeci put ako ti vec nisu pristupacne za kupovinu :)
sve to ima na forumu, koristi search
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
iz tog razloga,,,,,ja sam kup'jo sve one džidže sa e-baya za pušenje imam i vejp.
znači sve one bongiće, lule.. prije sam papiriće od računa, ili papirnate vrećice koristio kad nestane, ali ne sve neke tanje.
Lula je ok.
1.png 2.png 3.png
 
01.07.2019
2
2
3
28
Brate pojedi vutru, napravi kolacic sa nekim eurokremom ili nutelom i keksom i zapeci to 20 minuta u rerni, ili napravi vutru sa mlekom, ako ti se pusi bas u krajnjem slucaju ako nema rizli ti iskoristi onu iz pljuge - izbaci filter i duvan i napuni vutrom. Mozes i pajp da napravis od alu folije i da povuces par dimova tako, za sada mi toliko pada na pamet.
Ustekaj rizle iskusnije negde pa nemoj da se dovodis u slicnu situaciju sledeci put ako ti vec nisu pristupacne za kupovinu :)
sve to ima na forumu, koristi search
Ma ja sam ti onaj baja u društvu što uvek mora da pozajmi rizle, I na kraju se onako high vraća kući i ispadne mu pakovanje iz džepa . Uvek zadnji dajem rizle ali s obzirom sa kakvim klošarima ja ovde duvam , nose kilo kod sebe a nemaju papira , ja brate moj dam , pušim i ja ali tako sam ostao bez rizli preksinoć. U svakom slučaju hvala na odgovoru, ako ima još nekog ko ima iskustva sa zamenom za rizle bio bi od velike pomoći.