Zamjena flopa ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Gaucho, tu se sigurno ne misli na relativni odnos (postotak THC-a u biljci i gubitak),

5-8% THC-a se gubi od ukupne količine THC-a, dakle od 100%

=95%

-> 0.95 * (THC sorte npr. 12%) = 11,4%
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
bruno93 je napisao(la):
sta onda znaci da se moze koristit filter, jer ja neznam smotat flop(stalno mi se razmota)


smotaš na jednu pa na drugu stranu :)

2 OK:
5-8% u filteru ostane thc-a a ne dima biljke, istinu govoriš, malo sam se sjebo, ali ipak, šta če ti onaj ostatak dima koji nikog ne zanima
vaporstar rulz
 
26.09.2008
10
0
0
33
Kako i od cega je najbolje napravit flop? veceras prvi put imam dimljenje vu,pa cu sutra da vam kazem kakav mi je utisak!!
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
korice od biljeznice, komadic hamera, neki tanki karton npr kao onaj od kutije od cigara... ajde bar to nije problem pronać
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
imas za kupit flokove u bilo ko0jem tobako shopu.... sam kazi imate one filterice flokove za cigare rucno motane :D (al nemoj da ti uvali ovake ko za pljuge filtere) to se obicno dobije onak ko mali mali blokic flokovi...
 
26.09.2008
10
0
0
33
Aha...a ja sam sad pravio flop i nekako mi sugav,ne zamota se skroz dole,jebmu,amlo mi bude prostora,pa de nece vu,izletjeti vani?
 
30.08.2008
6
1
0
36
Nemojte pušit preko filtera za cigare,jer thc-a na njemu ostane i više nego mislite.
Naučio ko klinjo kad nisam znao rolat,pa trpo u cigare...
To je bacanje žiže,radije ju dajte meni :)
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
joj B_O_B kakvi tebe problemi muce hehe. pa stisni dobro taj filter zamotaj ga sto cvrsce i nema problema.
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
o vutri mozes biti ovisan tolko kolko mozes biti ovisan o npr kompjuteru, televiziji, sportu i sl.
ako zelis prestat uvjek mozes.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
@B_O_B
e lega lega..ako nemodjes zavrtiti flok ljepo ga uzmes u ruku uvatis za jedan kraj a drugi kraj prevlacis preko nekakvih skara, upaljaca (vidio si garant da ti je mama,baka neko kak onak sa skarama "nafrče" one ukrasne papirne trakice i tako to e tak isto i ovo) plasticno ravnalo ti je ko stvoreno za to.. i tako sa obje strane malo "nafrces" i vec je polusavinut e onda ga uzmes i vrtis u spiralu i vrti ga tolko dok nema prostora izmedju slojeva floka ond ga mal tak drzi minut dva, ond ga fino razmotas smotas ga kak ti pase (da slojevi budu jednakomjerno razmaknuti) i to ti je to...
ja inace radim one "S" flokove to mi nekak bolje... neam pojam.... probaj ovo... ak ti ovo ne pomogne onda ti nema pomoci... hehehee
sretno stim!
 
26.09.2008
10
0
0
33
^jbga,sta cu kad sam neiskusan:D:D hvala u svakom slucaju,evo sad probam sa kartonom od kutije lijekova,pa malo je bolje :D....
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
meni ti uglavnom od tih ljekova nisu dobri flokovi... il uzmi od kutije od cigara ili imas garant neki flajer s partija ili nesto sl sto je tanje ali da bude cvrsto tvrdo da se modje dobro formirat u tu spiralu... igraj se tak s raznim kartoncicima pa ces sam doc do zakljucka...zavtit ce ti se mozak od tolko vrtenja al bar ces moc slozit iskusan flok. hehe
sretno"
 

hatris

Banned
Banovan
15.02.2007
15
0
0
Jednom prilikom sam zurio na autobus...posto nisam pusac i nistam imao paklicu da se posluzim a iz srbije sam posluzio sam se sa koricom od licne karte...i mogu vam reci da je ko stvoreno za flop :)