Zamjena flopa ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.09.2008
9
0
0
34
Da li se umjesto uobicajenog flopa moze koristiti filter cigarete ? Mislim da bi se u tom slucaju unosilo manje katrana i stetnih tvari u organizam i manje bi "peklo" u grlu, dok bi ostali pozitivni efekti ostali nepromjenjeni... Ako znate zasto se inace ne koristi, te zasto se ne bi uopste trebalo koristiti molim vas da mi objasnite
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
pa flop (kodmene je flok, zgb filter itd) sluzi da ti komadi trave/duvana ne upadaju u usta kad pusis...i da frulu modjes popusiti do kraja. alternativa sto mi palo na pametđ
napaviti drveni flok (konam da bi se usmrdio bolesno)
ili nekakav stakleni/keramički ili zeljezni (bilo bi dosta zajebano napraviti tako sta) ili nesto sl za malo duzu uporabu
zgodna stvarcica bih mogla bit ono uvjek imas flok a ne ovak sam trazis po sobi sta bi iduce pokido od ceg bi mogo slozit flok
:spliff::cool44:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
u jeote zaboravio ovo za filter cigare... pa modjes to koristiti ali kazu negdje sam procito cini mi se da je to bilo negdje tu ali ugl da ti taj filter filtrira i 5-8% thc-a... meni je to bezveze moras vuc ko konj da nest uvuces.
ko voli nek izvoli
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Hm,mozgici maleni...flop od drveta,ili keramike,ili zeljezni...
Ovo te vodi direktno u provale...a ukljuci malo mozga...i ne lupaj gluposti...
Vruca voda je vec izmisljena...
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
i ja isto nekontam :p
pa al ono od drveta bi bas i mogo napravit.. sam izrezbaris dio tak okrugao u oblku floka(flopa) i iznutra ga izbusis vise puta s najtanjim najfinijim XD borerom (busilicom naravno)
zas mislis da to nebi islo?
 
07.09.2008
9
0
0
34
Na kraju je savjet koristiti "drveni flop" ? Ko prvi bude imao iskustva sa "drvenim flopom" neka se javi i pokusa napraviti poredjenje u odnosu na normalni, no samo 1 covjek mi je i to vrlo kratko odgovorio na postavljeno pitanje vezano za koristenje filtera od cigarete, pa bi jos korisnih informacija svakako dobro doslo.
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
bolje je ne koristiti filtere od cigareta jer zadrzavaju thc posto je dim od vutre gust i onako masan. ja mislim da sam negdje procito da takav filter zadrzava dosta thca, mislim da se radilo o brojci dosta većoj od 5-8 % kako je spomenuo zelenikawasaki.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ako imaš dosta thc-a ima ćeš da si ostaviš u filteru da si malo pluća sačuvaš,a uostalom nije bitno,evo ja sam sad prvi put u životu uzo bong kupovni,a ne da ja izvodim nešto,prava je stvar,joj sad sam sretan ko malo djete
A lucide nemoj tolko pušit u zadnje vrijeme si nnešto nadrkan:bananabang::clap::RastaBong:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
kad sam bio u francuskoj vidio jednu zanimljivu foru od marokanaca , otkinu vrh cigare , ne filter nego baš vrh dio di je duhan , i to koriste umjesto filtera, al to i treba znat smotat da ti pri dnu nebude mlohava pljuga. nije loše pa eto ak već nečeš kartonski fic probaj s ovim
(btw tamošnje kmice to zovu marocan style , naravno :))
 
08.06.2008
39
1
0
36
cuj to se tako zove nisam znao...opet sam malo pametniji...
neznam meni je mocna fora ali opet dosta duhana zavrsi u ustima ali osim toga osjecaj je jako dobar....
 
03.01.2008
7
0
0
113
3ananasa2 je napisao(la):
kad sam bio u francuskoj vidio jednu zanimljivu foru od marokanaca , otkinu vrh cigare , ne filter nego baš vrh dio di je duhan , i to koriste umjesto filtera, al to i treba znat smotat da ti pri dnu nebude mlohava pljuga. nije loše pa eto ak već nečeš kartonski fic probaj s ovim
(btw tamošnje kmice to zovu marocan style , naravno :))
istu foru sam vidio u barceloni, ostatak cigarete izmrve u ruku i mjesaju sa shishem u ruci...
dobro je sto oni motaju u listice,pa normalno izdrzi pljuga, ali da je veca mislim da i nebi bas...
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
@Frula
e lega, bas me zanima kako ce ispasti taj drveni flok (ako ga napravis) a nadam se da hoces...
pa obvezno javi od cega si napavio flok i kako! totalno me zanima... ja sam isto namjeravio pravit to al cu se ovaj put manit corava posla pa cu prvo vidit kak tebi bu išlo stim i jel se to opce isplati zaje.avat stim. aj neku slikicu i tekstic (ako ga ikad slozis- a nadam se da hoces :D)
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
ja sam cuo da se trava ne filtrira. ja sam probo pusit sa filterom od cigara i napusio sam se isto kao i s normalnim filterom
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
5-8%thc-a se zadržava u fiteru od cigareta, 20-30-ak % se trubom izgubi htc-a

sad izračunaš, da imaš neki dobar gens ima 10% thc-a

travu mješaš 50:50 s duhanom:
max5% thc-a u trubi ->

2% od toha ode u zrak ili filter

=
od cijele trube 3% je thc-a

na 100 dimova 3 su čisti thc

i ko tu koga kolje, vi trubu ili ona vas

budite pametni pa koristite vaporizatore

ja najzadovoljniji šopingom u GB, tamo nabavio vaporstar
šalju i pošom ovamo
vaporstar.co.uk