Zamjena za Slavol

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Jel ko probao... takodje mikrobiološko, proizvodi Agrounik.... kasnije ću ga probati, sad samo pitam Vas ;)
 
Poslednja izmena:

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ene čoveka...dobro jutro dobri ljudi :D Znam i ja da čitam, ali mene zanima da li je ko probao, bio zadovoljan, pa da više nas krene u tom pravcu ;)

EDIT Jesi li gruvao njime Powere??? Zvuči mi kao logičan nastavak priče o Slavolu, i potencijalno poželjna kombinacina
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
sam da javim da ovaj
tera gren hobi radi odlično
radio kontrolu, ful isti uvjeti, već nakon trećeg gnojenja
vidljiva promjena u boji lista
a i zerko kaska za dugima, ne puno al se primjeti

u dobroj su zemlji, tera brill, ma napreduju ko blesave, ugodno sam iznenađen, il je taj early skunk tak divlji u startu, danas prvi put topirani
 
13.04.2012
24
90
13
41
powerseed da li si ekstrasol koristio i u cvetanju i da li se isti moze kombinovati sa slavolom,jedno zalivanje slavol a drugo ekstrasol?
sto se tice flosal-a da li se iskljucivo koristi folijarno i da li se isti moze koristiti sa slavolom,tipa jedno zalivanje slavol a drugo npk gnojivo+flosal folijarno?:rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa sad, mene moz da pitas i u temi u metorskom kutku, ne moras me prozivati ovde. koristio sam ekstrasol tokom celog growa, ali ne mesano nego jedno zalivanje vodom, pa jedno ekstrasol, pa jedno neko djubrivo, pa opet voda (ili kisa) :) mislim da mozes mesati slavol i ekstrasol, ja licno nisam. i ne bukvalno u jednoj kofi nego tako kako si spomenuo. ne znam nista za flosal, nisam ga koristio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
2013105448840f5a4cd1.jpg


ima vise tipova,ali je u sustini mikrobiolosko djubrivo i koren od njega zaista pobeli i dobija sitne dlacice kojima bolje upija hranljive sastojke iz zemlje. O biljci da ne pricam,zravo i zategnuto.

razlika posle jednog tretmana za svega nekoliko dana:
IMG_0422.jpg
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
pozdrav zanima me da li flosal ima ikakvog ucinka na prevenciju od pljesni/gljivica/mold pise da jaca biljku...
naprsko sam jednom sasusilo mi se pola listova.a imam osjecaj da bi mi uskoro se mogla pojavit.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
da kako imam biljku od 10 hedova našpricao sam samo 5 desnih a ljeve nisam dirao za par dana vratim se samo gdje sam spricao suhi listovi pucaju pod prstima
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
je malo cudno, al opet, flosal je ipak namenjen prihranjivanju dekorativnih i cvetnih biljaka, znaci sobnih, balkonskih i ukrasnih biljaka (Ficus, Dracena, Philodendron, Sheflera, Calathea, Pelargonium, Surfinia, Petunia, Verbena,) a ne spominje se njegova primena u ratarsko-povrtarskim kulturama. mozda ima neke veze sa tim, jer svojevremeno kad sam nameravao da uzmem sredstvo protiv biljnih vasi, i potegao za tim za sobno cvece a rekao im da mi treba sa chili paprike, u poljo-apoteci su mi rekli da to nije to niti za to i preporucili druge preparate u kesicama koji se razmucuju u vodi, znaci nisi savetovali nista vec razmuceno sa spricaljkom a namenjeno za sobno, balkonski i ukrasno cvece. il si samo malo vise preterao za dozom :)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
pa ne razmucuje se doza je ista samo sam iznad njih maglicu napravio ne znam da bi itko mogo sa onom prskalicom pogodit broj kapi po listu.nisam dugo prskao biljka od 1.5m stisno 5 puta svuda po malo.
jos je neko probao flosal pa mu je biljka bila manja od one sto nije prskana ocigledno ne valja za nasu biljku .baremne folijarno