Zamjene za hessi proizvode!!??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.02.2009
5
0
0
35
tio bi pocet nesto uzgajat malo sam trazio po netu nasa sam proizvode al su od hessia i trebale bi mi zamjene eventualne za te njihove proizvode napomena ovi se svi dodaju u vodu u tekucem su stanju pa bi htio neke priblizno takve


wortel complex
tnt complex
super vit
fosfor plus
bloei complex
 
02.02.2009
5
0
0
35
ja sam to vidio na jednom cd-e gdje je objasnjen cjeli postupak lijepo al on koristi sve od tog hesia ja sam iz jednog gradica u hrvatskoj gdje nemogu nabavit te gore proizvode a nebi tio narucivat preko neta ili nesto malo mi je to kriticno...e pa mi u tu svrhu tribalo ovo gore znaci zamjene...jer njemu je recimo ovaj wortel za bolji cvrsci korjen itd...pa me zanima ima li ista slicno u nasim poljoljekarnama i to....
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
www.***********

Sponzor sajta nudi ti Hesi proizvode. Ako ne želiš kupovati preko neta... pravac Slovenija. Super gnjojiva koja možeš nači u trg. centrima su Composanini .za vegetaciju 7-5-6 i cvjetanje 3-6-6i imaju sve mikroelemente.
PS: Znam na koji filmić misliš ali nemožeš samo na njemu temeljiti grow: malo čitat forum a ako si vizualni tip imaš na youtubeu jošbarem 5 sličnih filmića:sun2:
 

FreddyF

Aktivan Član
23.09.2008
107
2
0
36
citaj brate.... nemoze ti nitko reci ono do cega trebas sam doci... hesi nije nista drugo nego obicno gnojivo. gnojiva imas u svakoj cvjecari. prouci malo sastave i primjenu, te nadi nesto sto najbolje odgovara za tvoj grow, biljku etc.... komplet gnojiva "zamjenu" neces nigdje naci...
ako pzbiljno mislis uzgajat onda mjesec dana nemoj nista pisati nego samo citaj forum i sve ce ti bit jasno....
 
02.02.2009
5
0
0
35
e sad kad si vec reka ta gnjojiva fala na tome,nasa sam i zamjenu za onaj za korjen to se nadje hormon u ljekarni taj neki(imam mu i ime)....al nisi ti mene razumio meni netribaju od hesia jer mi je totalno nepristupacno doci do slovenije dok dodem do slovenije mogu otic avionom i do nizozemske i uzet to,al ja uparavo to hocu izbjec tribalo bi mi u hrvatskoj za kupit proizvode slicne...znaci koje vitamine da mu uzmem umisto ovih supet vit jer se oni non stop daju...sta umisto bloei itd...p.s za koliko vremenski to dode ako narucim prek neta
 
10.01.2009
10
1
0
38
mene zanima koliko treba s cime zaljevati. tamo na uputama pise koliko tjedana i sve, ali ne pise recimo koliko treba staviti u 10l teglu
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
ma pishe garant.....
cca ide nekih 10ml na 1 litru (preporucena doza) a ti stavljas pola preporucene znaci...
al oprez... ovisi kolko tij e gnojivo koncentrirano... ovako je kod mene ...
mora na boci pisat...(ili jeto iz bureta točeno gnojivo XD)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
badger badger je napisao(la):
cca ide nekih 10ml na 1 litru (preporucena doza) a ti stavljas pola preporucene znaci...
To zna i on vjerovatno,ali mislim da pita koliko toga razrijeđenoga uliti u teglu od 10l.
Ja bi to odoka,da se navlaži,provati više,manje,točno hehe!Jer za tegle nema uputstva.
Ma zaliješ slobodno,neka je kvalitetan odvod(drenaža),višak jednostavno iscuri,kad vidiš da je procurilo,staneš,nemožeš se zajebati.
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
e kontam ja sad sta je on pito.... ali zasto je on to pito????
omjer gnojiva s vodom nam je jasan jel?
e sad tebe zanima kolko vode (te zagnojene) da prolijes po maloj jel?
pa ko i dosad zalijes kolko joj treba znaci ko normalno zaljevanje samo s ovim buckurisem st si pomjeso...
nije bitna kolicina vode koja ide unutra (mislim bitna je jel neces pitar od 1litre zaljevat s 3litre vode) al ako dobro zamješaš gnojivo u vodu s kolko god vode da zalio (sto se tice gnojenja) neces pogriješit...
vald..
XD
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Razrijediš pola nego šta piše da razrijediš,več nisi pretjera,i zaliješ dok ne procuri i ovlaži sve,kapiš?
Tako možeš u posudu od litre uliti 5,ako višak curi 4.5l(primjer) češ skupljati po podu.Nemožeš pretjerati u zaljevanju,jedino u razrijeđivanju.Opet nemora ni procuriti,uhvatiš rutinu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Shamman203