Zamrzivač, autoflower grow, scrog, 250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Prijatelju flušaj to pusti da se osuši dobro pa ih dobro nahrani pa punovo flušaj pa u mrak! Ja bi tako napravijo i taman si tamo oko specifikacije sto se tiče od klijanja do sazrevanja kako oni računaju i ne zaboravi smoke riport!:puuuh::

Edit: Čini mi se da imaju snage da se još udebljaju brkate! Zadivljen sam kako do sada napreduju posle toliko cimanja! Još jedno 20 dana najviše :drull:!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Ne može ti nitko tocno rec,osim tebe samoga...ako nemas mikroskop,nabavi ga i cekaj omjer koji tebi pase...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Pa ono...debljaju, neka više neka manje...al super to izgleda, s obzirom na okolnosti! Planiram da ostavim još neke dve nedelje ovako, pa za 14 dana flush i nekoliko dana da se prosuši zemlja fino i NOŽ! Nemam mikroskop jbg, ali probam i tako procenjujem. Za sada sam malo više počeo da čupkam bubble gum (daj bože da pretekne neki cvet do kraja) i mogu reći da fino radi, opusti mi telo i napravi vakuum u glavi, raspričam se fino...puknu mi oči-zadovoljan! Ove dve ne diram. Ak49 je tako kompatan, hedovi su tvrdi, debljaju svaki dan i baš mi se dopada kako to izgleda. Big bomb je imala najviše problema i cvetovi su najslabije razvijeni, al primećujem poslednjih dana da je krenula, s obzirom da s njom ide i 75-85 dana cvetanja,mislim da ima vremena da se ugoji. Ali zato na dodir miriše jače od svih i lepi kao sam đavo! često se ušunjam da umastim samo prste njome i mirišem ih po pola sata! heheh... :D
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Radna subota...ceo dan s dokonim tetkama u teretani! Mislim: još samo par sati, sat,deset jebenih minuta da odem, skinem sa sebe oklop i sperem prazne sate života pod vrelim tušem! Al cvrc! Nema tople vode! Nema veze, pomaže i topao box kad gurneš glavu unutra, inhaliraš svaki zaboravljeni kutak mozga i umreš i vaskrsneš; donese te roda, tu pred svojim očima se rodiš...i već osećaš dim kako ti srećom ispunjava pluća, kosti i tetive...taj trenutak, nemerljiv i beskrajan, postane samo tvoj, sebično i bezobrazno tvoj! I nema veze što si već juče ostao bez devojke, što si dužan ko Grčka i što ti ćale nema pametnija posla i veći cilj nego da te ubedi kako si promašaj i greška kosmičkog savršenstva...da da, sve to na trenutak nestane...hm...već sagoreva! Tooo je taj trenutak da još jednom probaš, taj poslednji presudni trenutak pred berbu! Reeežii...jedan, dva, tri...i sad sedim ovde pokidan ko dugme...i nastavljam da čekam taj dan D...!:puuuh::
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
dok cekas evo jedan prigodan :)
2ccow46.jpg
 

Strain Hunter

Aktivan Član
16.09.2013
100
398
63
Citiram Power Seed-a ''ja testiram dve nedelje pred kraj, taman da procenim pa nekad skinem i ranije ako mi se svidja rad :)''
>> Stara iskusnjara :D
 
Poslednja izmena:

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Evo, drugari, da napravim jedan rezime pred berbu, dakle:
- Autosi uzgajani pod Hps 250w, sa CT-om u zamrzivaču
- Režim svetla 24/7 od početka do kraja! (dokazao da može, a i račun nije drastično veći. Oko količine prinosa videću na kraju, ali prilično sam zadovoljan sa onim što vidim, ali siguran sam da bi to bilo puno bolje na ovom režimu da nije bilo cimanja.)
-Najviša temperatura u boxu zabeležena je 34c, a najniža 19c; vlaga je bila 60% -70% u vege, 40-50 % u cvetanju.
- LSt je rađen od druge nedelje, a početkom cvetanja napravljen je Scrog koji je tri puta rasturan zbog problema, tako da je grow nastavio bez mreže, ali su biljke većim delom zadržale formu kakvu su imale pod mrežom. Prilikom pomeranja i vađenja biljke su u tom periodu pretrpele oštećenja, lomove grana, temperaturne stresove itd, tako da su ubrzo počeli određeni problemi sa lišćem, što je o nekoj meri smanjilo puni potencijal ovog growa, ali sam pusto biljke da se bore, pružajući im ono što je do mene i verujem da je to ispalo dobro, kako je moglo da bude. Big bomb je odlična biljka i super miriše, lepo opušta dugo ne popušta, ali nije uspela da se dobljno brzo oporavi, pa su cvetovi daleko od punog potencijala. Bubble gum je solidne cvetove napravila i dobra je za priču i zevanje u film. Ak49 ima najtvrđe i najkompaktnije cvetove, najlepše za oko, ali tek ću videti kako će voziti...
- Od đubriva korišćen HESI ( super vit, tnt, bloom complex i P+)
- Ovako na prvi pogled zadovoljan sam kako to na kraju izgleda, radi, koilko ima toga na granama! Za par dana sečem pa ću imati realniju sliku. Naravno,moglo je to više i bolje, ali takođe je to moglo da ispadne NIŠTA i deset puta gore...! :) I misli su već usmerene na novi grow... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.