Zanima me kako poceti,kako u rizlu umotati i gde naci rizlu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

VINA

Banned
Banovan
06.04.2011
0
0
0
33
Sve me to zanima i ako mozete da pomognete hvala,nisam jos probala ali rodjendan se blizi i hocu da probam samo sto ne znam kako se to koristi.Kako je kad se proba,cula sam da ima raznih od koji se covek smeje,smori..ako neko moze da me uputi zahvaljujem.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
VINA je napisao(la):
Sve me to zanima i ako mozete da pomognete hvala,nisam jos probala ali rodjendan se blizi i hocu da probam samo sto ne znam kako se to koristi.Kako je kad se proba,cula sam da ima raznih od koji se covek smeje,smori..ako neko moze da me uputi zahvaljujem.
:eek:hno:,nevjerujem ja ni da je 12 god. :icon_lol:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Molio bi da se ne odgovara na ovakva pitanja. Nema smisla poticati nekoga i učiti kako se puši itd.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
prvo se informisi o posledicama koriscenja marihuane, pre svega pravnim. onda razmisli koliko su ti pouzdani ljudi sa kojima bi pusila. sigurno ti nije cilj da cela skola i kraj sazna da pusis travu, ponajmanje roditelji i murija. i razmisli koliko stvarno zelis da probas da li je cisto radoznalost, ili imas potrebu za otvaranjem novih vidika u zivotu. ako je radoznalost onda ti toplo preporucujuem da odustanes. svi ljudi koje ja znam da ih je radoznalost vukla, nisu mogli kasnije da kontrolisu svoju radoznalost, i sada su neki na dopu, a ima i onih koji na zalost vise nisu medju zivima. moja licno sreca je da sam ja imao razloge zasto sam poceo da pusim travu, i imao sam jasno definisan stav da me druge droge ne zanimaju, inace bih sada i ja bio na heroinu. kada jasno utvrdis da to stvarno zelis i da nije puka radoznalost i dokazivanje pred ekipom javi se, pa cemo ti objasniti sve sto te zanima. pozz do tada
 
30.05.2011
43
6
0
43
Ovako odi na wikiki tam ce ti sve ljepo objasniti onda kad sve to tam procitas vrati se na post i pitaj kaj ti nije jasno :) i trava je stetna u neumjerenim kolicinama kao i alkohlol ako pusis nemoj pusit zbog ekipe ne isplati sea sve ostalo je na tebi :sick::sick:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
:eek:hno:Ma bravo, odgovaraš na temu staru pola godine koju je otvorila članica koja je bila punih 24 sata član ovog uvaženog foruma. I kakva pobogu wiki, pa to se nauči usput, kao što naučiš voziti bicikl, eh ta današnja mladež, bez interneta i mobitela ko bez glave :icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.