Zanima Me...

  • Začetnik teme San Pedro de Peyote
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

San Pedro de Peyote

Guest
Ko je napravio dizajnerski ovaj sajt i èije je vlasništvo...ne u smislu ime i prezime, nego gde žive ti ljudi i èime se bave....
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Gledao sam jednu emisiju o vladaru Turkmenistana Saparmyrad Niyazov znanog i po nadimku Turkmenbashi sto u prevodu znaci vladar Turkmena. Sav novac u turkmenistanu je sa njegovim likom, svudje su njegove slike, redovna lektira djeci su njegove pjesme, svake godine se bira novi vladar i naravno svi jednoglasno vicu Turkmenbashi, kad Turkmenbashi kaze da ove godine ne zeli da bude vladar svi se pobune i ljube mu ruke da ostane i da oni ne znaju sta ce bez njega,sve statue u gradu su sa njegovim likom, svaki dan se otvara na glavnom trgu stranica knjige zakona/pjesama koju je Turkmenbashi napisao, po cjeloj drzavi ne mozes da se okrenes a da ne vidis njegov lik i jos mrzi me da pisem...

Pa posto sam vidio da oces da stvoris drzavu mozda mene postavimo kao "vlasnika/diktatora" vutra.org domena zvanog Vutrabashi ::histerija

image002.jpg

niy100.jpg



Inace:

Ideja da se sajt zove vutra.org - Kobaja.
Registracija Vutra.org domena - Vutragenjo
Placanje Hostinga jos ide iz moga dzepa mada sponzor i posto sajt postaje veoma prometan bogami morace sponzor da plati slijedecih 6 mjeseci ili ga skidam.

Sadrzaj i ideje sajta:

Boodah
Greenman
Slo Era
Embrlajzer (sve slabije dolazi)
Robot Minimal (ne dolazi nikako)
Smokemashine HR (mozda novi moderator/ministar za uzgajanje naravno ako on pristane)

Vutragenjo dizajn i skripte Kobaja.
 
S

San Pedro de Peyote

Guest
Ja sam ....( Kratko ) ...Fasciniran...

Koliko košta ta registracija i na koju adresu, tj. koji raèun da ti šanem pare, može i za dve godine...i iz iskustva znam da je bolje tako na godinu dvije uplatiti, nego na više...Ima to svoje.

Avramov avatar se menja iz trena u tren pa ne stižem da mu pretpostavim Duhovni Oblik ili doprem do duhovne analize, ali zahvaljujem se na ovakvoj informatici i pruženim podacima. Ne šalim se povodom reèenog - stoga koliko i na koju adresu...sem ako ne želiš da ja lièno odem i platim gde veæ treba?

Ako budem ja to trebao ad personae da uradim, poslaæu nekog od svojih liènih emisara koji Uživaju veæ duže vreme da rade za Mene, iako nemam državu još ::uladu pošto i sam imam par sajtova ali neke ne bih da pokazujem još...( Niste stasali...) a neke upravo doradjujem tako da mi vi dodjete kao jedna terasa pri Rezidenciji, ono zarasla u bršljan i lozu...


Drugo, možemo da napravimo sistem plaæanja - to nije nikakav problem, da svake godine neko plati ili da uradimo pak da se daje neka vrsta donacija od strane svih posetioca, kako ko god želi...zrno po zrno pogaèa.


Stoga, Uvaženi Domostrojitelju Diktature nekadašnje drevne organizacije Vutra.Org, koje se svi seæamo kao vrlo napredne za svoje vrijeme, i sa poštovanjem mislimo na nju a tek što je izgovaramo sa sveèanim držanjem glave i èela, Vutrabashi, ako budete hteli da prodajete ovaj domen i sajt javite Mi se, može i u snu, na relaciji [email protected] . Moguæe je da bih savesno radio na utaji ovog imena i na njenom spontanom zaboravu, jer mi zvuèi pregrubo, da se ne izrazim Perverzno, ali to je zato što sam ja Perverzan a ne naziv.

Meni bi iskreno, bilo žao da se dogodi da ukinete ovako sjajan forum i sajt, ali šta mogu da uradim, uradiæu ako s Vaše strane, Cjenjeni Vutrabashi, postoji interesovanje.


Moje poštovanje ostaje neumanjeno
sa sve dostojanstvom koje želim primjetiti i kod Vas.

Arhitekta Arherrarhije
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Kad sam rekao da skidam mislio sam na skidanje sponzora koji jos nista nije platio ali ako mu priprijetim da cemo skinuti baner platice rekao je godinu dana hostinga.


Sto se tice imena necemo ga mjenjati ali mozda izbacujemo novi sajt uskoro samo o legalizaciji. Javite se na email info at vutra org ako zelite pomoci.


Donacija moze trenutno preko paypala ali posto niko od vas nema paypal ni kreditne kartice onda :-(

Nadamo se da cu srediti donaciju uskoro malo bolje da moze da prima kreditne kartice i preko zice bankovnih racuna da prima lovu. Bilo je govora o nekim mobilnim telefonima. To mi nije bilo jasno.

Mada mozemo se dogovoriti za neki postanski servis. Ima nas po cjeloj bivsoj jugi pa da skupljamo lovu preko pisma u postansko sanducetu.

Ja kao vladar Greenmana bih postavio da prikuplja lovu sa postanskog sanduceta baza Beograd.

Boodah baza Zagreb a slovenci nek placaju kreditnom karticom :)

Naravno vodit ce se stroga evidencija gdje je koja para stigla i gdje se utrosila. Trosenje samo za legalizaciju...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Cu da streljam za autorska prava!!!Podseti se malo imena sajta 'bem ti sunce,i teb i ovom Avramu hakeru...kume! :petak ~)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
E ne znam vise ne sjecam se ali sve sam mislio da je on. Ima masu od tada ne sjecam se. Sjecam se da si me ti krstio kao Vutragenjo :)





Uh da jos da napomenem da dosta sadrzaja je napisao Gospodin Zeko iz Amsterdama.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
kum :D

pa ja hocu da uvedem SMS donacije, odnosno "donacije" jer mora nesto da se prodaje... samo da smislim sta (jedna velika slika "hvala na donaciji :D")

a sto se mog AVRAMTARa tiche - klik
 
S

San Pedro de Peyote

Guest
CENZURA!

ovakve poruke su za PM... poslao si mi PM sa istim ovakvim sadrzajem, odgovorio sam ti... nema potrebe da zapocinjes svadju ovde, jer ako mi neko dira ono sto volim mogu da budem jako zajeban...
diskusiju nastavi na PM, ako hoces, ovde pisi o prvobitnoj temi



ovo nije moj text, avrame od vitza.

naravno da nije, samo bi budala cenzurisala samu sebe...

ja sam cenzurisao, malo si skrenuo offtopic

ili nastavi diskusiju na prvobitnu temu ili ide lock...

i nemoj da me zoves tako...
 
S

San Pedro de Peyote

Guest
Necu te zvati ni uopste.
Ti se vredjas ja se shalim. Daleko je to , A., od dizajnerstva i kulture istog. Mnogo treba covek da bude KULTURAN da bi njegov dizajn bio merilo njegove vrednosti...a ti se vredjas...Zakonom , je zabranjeno da neciju poruku brises i umesto nje napises sta ti mislis da treba a ne napises da si ti to uradio. Ispada da sam sebi napisao a to sto ovi tvoji drugari ovde znaju kako to ide na ovom sajtu/forumu, NE MIJENJA STVAR. Zamisli da ti ja napisem negde CV a da te ne pitam i opisem te kako ne bi volio jer imam to pravo na mestu koje sam ja kreirao?
Izvlacenje konteksta i dijametralno konfigurisanje eto da ti se ne prebaci nesto a zapravo je to, i onda ja izrazim divljenje dizajnu kao takvom o sajtu a tebi ze izgleda ne svidja da mi se svidja dizajn? OPROSTI, necu vise rijec jednu jedinu o TVOM sajtu da prozborim, ni ovdje ni bilo gdje. I ako me ko upita sta mislim o TVOM dizajnu evo ti kazem na glas, necu nista da kazem da se dogodi da si ti shvatio kako tebi odgovara i da se ne dogodi da neki levi lik nastrada jer si ti odlucio da je on ja, a da ga prethodno nisi pitao, jeli on ja.


O dizajnu sam rekao sta sam imao, i nemoj mi vise nikada pretiti, ni nalik tome. A ja tebe necu ni nazivati ni zvati...necu te cak ni podrzati cak i kad mi se nesto dopada, jednom recju zaboravio sam da mi se neko mjesto dopalo, u prvi cas... Evo necu ni dolaziti neko vrijeme, sem ako stvarno stvarno ne budem pozvan bilo pozivom bilo necijim pitanjem, da mu preko PM pomognem ili izadjem u susret...A kad ti dozivis mojih skoro vec 38 godina, i ostanes ovakav namcor kakav si, neka ti bude prosto da budes i u pravu za sve sto cinis, usput se braneci da je Canabis, sveta biljka, jer si ti privatio taj naziv i to tepanje njoj, jer je to tako Fancy! Ja svejedno misljenje o tebi promeniti ne mogu vise.

Stojan Stratimirovic Mladji
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Oh Boze kako je ovaj lik prso... LSD? Sta je u pitanju?

1) ja ne mislim da je weed fancy, uzimam je jer mi odgovara, i nigde se ne hvalim kako sam IN jer varim
2) nikada ne bih ni dosao na tvoj CV (sta god to znacilo), hocu reci board, a vec mi se desavalo da me menjaju/brisu
3) cenzura je dozvoljena, naravno, ako odes u offtopic, sto si i uradio, i ako vredjas druge...
4) ne zanima me tvoje misljenje o meni
5) posto se jos uvek nisi vratio on topic, zakljucavam temu... ako neko od admina/moderatora misli da ce ovde biti price o zapocetoj temi (kvalitet dizajna/codinga/sadrzaja sajta) neka otkljuca

over&out!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.