Zanima ne nesto...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.07.2012
15
1
3
32
E pa ovako,oktobra sam isao njivom i mislim da sam naisao na biljku.. Tamo su bile i divlje (ono sto raste kraj puta) ali meni je ovo izgledalo rasno i imalo je hedove.Bio sam ostavio da se susi,i preterao sam malo ali jbg.. Bilo je presuseno,srolao sam i upocetku nikakav rad ali posle 2 sam imao onaj HIGH osecaj kao na pravoj samo sto je bila presusena kad sam je ja pusio,sad ne znam po vasem misljenju da li je ovo hed (cvet) od prave ili od te divlje,bas me zanima.. hvala (Inace se dosta ovako razumem nego ocu vase misljenje) :D I OBAVEZNO idite "continue to the media" :D


http://imageshack.us/photo/my-images/685/imag0072iy.jpg/?sa=0



http://imageshack.us/photo/my-images/268/imag0073su.jpg/?sa=0
 

marley trix

Aktivan Član
23.05.2012
69
72
18
33
ne postoji "divlja" to bi bila industrijska konoplja,a fazon je sto je ona identicna ovoj "pravoj" osim sto ne sadrzi ni malo thc-a u sebi,tako da te ne bi mogla puci ako je industrijska vec bi imao glavobolju od popusene 2 buksne
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ja 'obožavam' kad mi netko iščupa biljku :eek:hno:

I sada se postavlja pitanje da li je ta biljka industrijska ili biljka koja sadrži više od 3 % thc-a....

Mene više interesira zašto si ti to iščupao?
Odgovor mi se nameće jedan.Mislio si da je ova druga.
Neki članovi ovdje su doživjeli to iskustvo,da im počupaju biljke ili biljku....tako da,hehe :clap:
Već ako voliš čupat gotovo,ne piši o tome.
:spliff: palim....
 
19.07.2012
15
1
3
32
Kontam ja sve,ali kod nas se to zove divlja "wild grass",sad sto vi drugacije zovete,ne znam..
Inace za informaciju,nisam celu biljku vec sam hed iscupao,a i videlo se da je neko "mozda" zapostavio to.. jer bi je vec iscupao.
A i nije me briga,jer u ovom kraju vecinom su teski narkomani koji bi samo uvalili i zajebali coveka,a ja nisam imao nameru da celu biljku iscupam iako je bila zapostavljena i nekog je verovatno grizla savest sto je zasadio i mrzelo ga je da obilazi to.. A zar nije Industrijska ona ista kao prava?Kolko ja znam divlje su drugacije od Industrijske i mogu da imaju neke jadne hedove ali su mali i nikakvi..
Vecina cupa biljke i nije ih briga dal se neko trudio ili ne,pa da sam i ja zasadio biljku i da bi je ostavio na milost i ne milost bas bi voleo neko da mi makne jer bi ispao budala sto sam je ostavio tako...
 

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
Darkenize102 je napisao(la):
Kontam ja sve,ali kod nas se to zove divlja "wild grass",sad sto vi drugacije zovete,ne znam..
Inace za informaciju,nisam celu biljku vec sam hed iscupao,a i videlo se da je neko "mozda" zapostavio to.. jer bi je vec iscupao.
A i nije me briga,jer u ovom kraju vecinom su teski narkomani koji bi samo uvalili i zajebali coveka,a ja nisam imao nameru da celu biljku iscupam iako je bila zapostavljena i nekog je verovatno grizla savest sto je zasadio i mrzelo ga je da obilazi to.. A zar nije Industrijska ona ista kao prava?Kolko ja znam divlje su drugacije od Industrijske i mogu da imaju neke jadne hedove ali su mali i nikakvi..
Vecina cupa biljke i nije ih briga dal se neko trudio ili ne,pa da sam i ja zasadio biljku i da bi je ostavio na milost i ne milost bas bi voleo neko da mi makne jer bi ispao budala sto sam je ostavio tako...

Haha, onda ti je oprošteno :p nije ista kao prava, naime industrijska konoplja u sebi sadrzi THC manji od 0,2 posto ili tkao nešto koliko se sećam dok ove ostale ako si gledao strainove imaju više od 1% :) dakle trebalo bi ti dobrih grama da bi se naduvao od industrijske al prije toga ti nebi bilo dobro xD .. :smoke18:
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Mora da je to zaista neki smjesni narkoman ,,prvo ju posadi i onda ju zapusti,,smrdi mi to jako ,neka igra ,,zavera ili kaj vec,,pusti te zajbancije,,,ko zna sta oni zele stime postici,,

ma razmisljo sam dali da riskiram i spamam ,,odlucih se za riziko,,,,,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smokey McPuff
19.07.2012
15
1
3
32
I say "narkoman", didn't think "stoners" "narkoman" is other thing.. good night my people :smoke18: and smoke weed. :D
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Darkenize102 je napisao(la):
(Inace se dosta ovako razumem nego ocu vase misljenje)

kako se to razumeš a ne umeš prepoznati industrijalku ?!
:) ne ide mi to u glavu,al ajd :p
drugo,
karma je zaebana stvar....
seti se ovoga ako ti neko nekad očerupa sajt :p
 
19.07.2012
15
1
3
32
Mi ovde nemamo industrijsku konoplju ljudi kako da vam objasnim.. znam sta je to ovako sa neta,i znam da uopste ne radi,a i cuo sam price od matorih da je to raslo u njihovo vreme po njivama i da su to neki pusili u nedostatku duvana,ali to i wild grass nije isto,sve jedno ni ne cimam se oko toga,nego drug se bio setio toga,jos je imao sliku,pa neki su tvrdili da nije prava neki da jeste pa zato sam cisto stavio.. mozda je kod vas drugacije,ja sam iz severne Srbije,ovde samo ljudi gledaju kako zajebati druge u vezi vutre ili uvaliti..
sve jedno zasadio sam domaju i ne brinem se ni zasta :D
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Frenki ubuduće nemoj to radit, samo zato što je biljka negdje u zabiti nije zapuštena, a vi ostali, sjetite se da niste uvjek sebi growali nego da ste bili prepušteni volji i milosti dilera i da ste u to vrijeme naišli na biljku kao on malo bi vas bilo moralnih.

Što se same biljke tiče, slaba je slika ali mislim da si hed prerano ubrao i onda loše osušio, teško da je industrijska jer zašto bi itko sadio jednu ili dve industrijske, pogotovo uz put, industrijska konoplja ako je dozvoljena mora biti zaštićena barem znakom i ogradom, a što se tiče divljih, isto tako nevjerujem, cannabis je više tropska biljka, kao da nadješ stablo grejpa 20 km od Zagreba, vjerojatno neće biti divlji grejp.

Prema tome vjerojatno to je nečiji krv i znoj tak da je šupčinski krast, zato moraš shvatit ekipu koja te "napala" jer su oni svi doživili kradju, a isto tako možeš maznut jednom od tih svojih "narkomana" ko će te nać i poizbijat zube. :)
 
23.06.2013
3
0
0
E ljudi meni treba pomoc imam biljku mozda je 25cm iz saksije zalivam uredno ali nisam djubre nikakvo stavio,i pocinje da mi se suse donji listovi izgleda da sam preterao sa zalivanjem bio bi stvarno zahvalan ako bi mi neko objasnio sta da kupim da mi ona opstane.
 
23.06.2013
3
0
0
Ne secam se brate da sam rekao da nemam fotoaparat :p resicu to u skorije vreme da dodjete do slike stvarno bi mi bilo zao da mi propadne.zvacu vas sve na druzenje ako uspe :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.