Zanimljive Vijesti Iz Medija (nevezano uz vutru)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.06.2015
142
137
43
Saud Nišić je tada, zajedno sa E.S. u centru Sarajeva, u ulici Ferhadija, pokušao oteti torbu jednoj starijoj gospođi.

Međutim, u tome su ga spriječili građani, koji su ga pretukli i predali policiji, a Saud Nišić se prilikom toga doslovno upišao i uneredio u gaće od straha i batina.
:banana123::banana123::banana123::lol:

58065ca3-d180-49d3-9d89-16c40a0a0a64-saudnisic.jpg
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Sramota... jos nam samo trebaju nekakvi americki agenti za "suzbijanje" droga. Pa recimo Kolumbija je Amerikancima tek nakon visegodisnjeg rata protiv kartela i kad vise nisu imali opcija, dala zeleno svjetlo da se upletu.. a mi u nasu drzavu pustamo kojekakve americke jebivjetre.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
A tko u Ameriku uvozi kokain iz kolumbije? CIA i DEA, i tim novcem se djelomicno i financiraju...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Sve jasno i slazem se.Medutim ja to gledam na ovakav nacin.Mozda ti iz DEA-e "prosvijetle" glave ovim nasim konzervativcima da se hvataju posla oko pravih krimosa koji valjaju kile,tone,a ne da napadaju ekipu koja sadi za ljek i rekreativu i stavljaju nas u isti kos.Pa zamisli da ovima iz DEA-e ovi nasi pokazu dokumentaciju oko slucaja sa padom 3,4 stabiljke.Znaci sva papirologija,sudovi,odvijetnici...za tri stabiljke u jednom kvadratu stana!?Pa ovi bi ostali zaprepasteni iako mislim da su njima interesi oko spajanja ovi koje je naveo Metalmaniac;)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
sve im hebem demokratsko napredno, ukinuli (zabranili) postere na vukajliji !!!

nema vise segacenja sa vlascu.
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Isss tri godine već growaju, a ni reflektore još nisu stavili...
A najjače je kako su im prve godine često susjedi dolazili u stan vidjeti što oni to sade u stanu, jer su svi odmah posumnjali da uzgajaju marihuanu :facepalm:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Zašto antički kipovi muškarca imaju mali penis?
Ako ste se nekad u životu našli ispred antičkog kipa golog muškarca verovatno ste primetili savršeno izvajane mišiće - i mali penis.

Istoričarka Elen Oredson kaže da su ljudi u antičko doba smatrali da velike penise imaju muškarci koji su "glupi, pohotni i ružni". Smatralo se da su muškarci sa malim penisima racionalniji i inteligentniji.

Dokazi o tim antičkim idealima mogu se pronaći i u zapisima iz tog vremena, poput komedija pisca Aristofana.

Ljudi su tada verovali da, što je penis u muškarca manji, to su veće šanse da će on više "misliti" svojim mozgom, nego penisom.

1096585722590f6b056d2fd806504836_v4_big.jpg


e sad... nista mi nije jasno, s jedne strane ukapirao sam one nase, glup ko q, ili oce ga ko budalu q,
ali mi rimljani nisu jasni... odakle onda, bonus penis pax in domus?

:lol:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Korisnici droge u Britaniji masovno se "vinstondiraju"

Nova britanska novčanica od pet funti, koja je u opticaju tek nešto više od pola godine, zadaje probleme mnogim Britancima. Jedan Hindus vegetarijanac nedavno je glasno negodovao zbog toga što polimerska banknota sadrži i svinjsku mast.

Međutim, među onima koji se najviše žale na tu novčanicu su korisnici droga, pošto im jača plastificirana banknota ostavlja posekotine na nosu kad pomoću nje pokušavaju da ušmrkuju kokain.
Čak su smislili i izraz za taj način samopovređivanja. Ko se poseče ovom novčanicom taj se "vinstondirao", zbog toga što se na njoj nalazi lik Vinstona Čerčila.