Zanimljive Vijesti Iz Medija (nevezano uz vutru)

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.723
12.584
398
ono kad je tesko da pakujes???

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Beograd -- Kompanije Matoni 1873 i PepsiCo obavile su akviziciju 100 odsto kompanije Knjaz Miloš, srpskog proizvođača mineralne vode i bezalkoholnih pića.

flop87

član od 2008
09.02.2018
653
3.027
163
sad ce da promene recept za guaranu garant, ja jos patim za cipiripi kremom, onim oldskul.

Poslednja izmena:

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.723
12.584
398
ahahahahah

Ukidaju se lajkovi: "Naši životi više neće imati smisla"
Ljute se influenseri jer će izgleda morati da promene posao. Naime, ubuduće njihovi pratioci na Instagramu neće moći da vide koliko lajkova imaju fotografije ili snimci niti kome se te objave dopadaju. Testiranje se već obavlja u Kanadi, Irskoj, Italiji, Japanu, Brazilu, Australiji i Novom Zelandu.

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.351
6.331
258
Morocco
ionako izlaze nove platforme svake godine a stare se polako gase i tako u krug, nista novo, oni su uradili ono sto su hteli. sad idemo level up :rasta:

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
Prijatelj Foruma
16.10.2009
2.992
5.021
258
50
ajde sad da vidimo ko je faca i radi dobre fotke, sada su šanse malo izjednačene svima jer broj followera i lajkova na slici je sugestivan, instagram raja sa polu-mozgom nije svjesna toga. Ista fora kao dva birca, u jednom gužva, a na terasi pored nikoga, i svaki novi gost oće u onu prvu birtiju jer misli da je bolja jer je gužva. Za one prodavačice vlastitog dupeta koje se foliraju, kao nešto vježbaju, nema nikakve razlike, opet će im drkaroši poklikati lajkove.

• Sviđa mi se
Reactions: likfrik

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
580
5.493
233
Zamislite sta tek izvoze u druge drzave kad ovo sami sebi rade....Mamicu im kaubojsku..

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.723
12.584
398
brte...!!!
Samo na području Clevelanda potrošnja opioida doseže 135 prepisanih kutija za svakog odraslog građanina. ??????

a ovo :D
Četiri petine svih današnjih heroinskih ovisnika u SAD-u nisu počeli s džointom, nego liječničkim receptom za neki opioid kao lijek protiv bolova.

• Sviđa mi se

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.723
12.584
398
ovo je vec cirkus, nikako smesno

Poslednjih godina bilo je spekulacija da bi holivudska glumica Anđelina Džoli mogla da uđe u trku za novog predsednika Sjedinjenih Američkih Država. I sama glumica je u nekoliko navrata nagoveštavala da ta "vrata nisu zatvorena".

ma da mi je jedna kejt blancet pa nek ide zivot : P

Koliko god to danas neobično i bizarno zvučalo, u budućnosti će seks sa robotima verovatno postati normalna stvar.

Poslednja izmena:

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
4.723
12.584
398
ovaj lik je car!
a raketle mu lice k'o iz stripova 30ih ili filmova 50ih :D

Kompanija Spejs Eks, biznismena Ilona Maska, lansirala je prototip nove rakete - Starhoper, koja je prošle noći uspešno obavila svoj drugi probni let.

• Sviđa mi se