Zanimljive Vijesti Iz Medija (nevezano uz vutru)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Kuda ide ovaj svet ...
A nije valjao ZUR .. nije valjao Ustav kojim su ti bila zagarantovana sva prava kao ljudskom biću, nepovredivost svojine i osnovnih sredstava za život ... hebiga .. nekad su skoro svi imali neki normalan izovor prihoda i samo su pijanice ostajale dužne kojekude ... sad su svi u dugovima do guše, to više nije ni sramota jer se reklamira preko televizije sa osmehom .... i naravno da treba još policije inspektora i izvršitelja da se otme i ono malo crkavice ako j ima ... ako je nema uzeće ti kuću, stan ...

Najviše mi krivo što su neka bolja vremena ostala u prošlosti umesto da budu u budućnosti ...
 

masan head

Aktivan Član
27.03.2012
768
15.805
333
Upravo to. Nije mi jasno jedino kakav covjek moras bit da bi uopce odradjivao taj posao kao npr. komunalci koje je grouchy spomemuo ili deloziranje obitelji s djecom itd. Kako im nije zao tog naroda? Kako moras bit jadan, moralno malen,to mi nikad nece u glavu uci...
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
U Sarajevu će 6. aprila biti otvoren prvi filmski muzej u BiH "Valter brani Sarajevo", u kome će posetioci moći da pogledaju sve što je vezano za jedan od najznačajnijih filmova u kinematografiji SFRJ.

Kako im nije zao tog naroda? Kako moras bit jadan, moralno malen,to mi nikad nece u glavu uci...

%
 
Poslednja izmena:

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
55822167_2329866450587911_7137525812412022784_n.jpg

Oni mogu preko ograde ... a kad potpišu presudu i pošalju privatnog izvršitelja onda ih boli uvo ..

Kako im nije žao ? Pa nemaju čime da žale .. to su prodane duše , sebičnjaci , goveda. I kad kažu da "samo rade svoj posao" to nije tačno -- u svakom od njih postoji sadista koji uživa u tome što radi - što kinji nekog , uživa u nemoći i iluziji svoje moći nad drugim ljudskim bićem ..

Ove govnare koji uništavaju ljudima živote , na sigurno sprovodi policija ... a nekog sprovodi u zatvor zbog džointa .....
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
pa zna se ko se vozi autobusima ! zemlja čuda .............
- nema organizovanog dovoženja - samo spontane kolone za Zrenjanin onomad ... a sad pauza
nego .. nešto se mislim ... možda je ipak malo ladno za velike istorijske događaje danas ?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa mislim ono...

Lima -- Bivši predsednik Perua Alan Garsija preminuo je nakon što je pucao sebi u glavu kada je policija došla da ga uhapsi.
 

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
392
1.923
143
31
Jbg vezano je uz vutru ali interesantno
skoro sam citao jednu studiju gdje su istrazivali, efekat anestezije na redovne pusace vutre i one sto ne puse i dosli su do saznanja da za ljude koji redovno duvaju je potrebna veca doza anestezije u odnosu na one koji ne duvaju da bi se dobio isti efekat. Meni je to interesantno radim na jednoj veterinarskoj klinici pa redovno radimo sa raznim anestetcima
a da ako neko ima problem sa kucnim ljubimcem slobodno moze da mi se javi u PP radim sa vrhunskim hirurzima i internistima i uvijek se mogu posavjetovati ako ja ne znam nesto. Vozdra
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ma joooooooook :D
a da vidis... kod mene u selu ima jedan specijalizovani kafe, uvoze kafu iz raznih delova sveta, indija, malezija, afrika, juzna amerika...
moze da se kupi i na grame, melju tu na licinom mestu, ja redovan gost, bem'ga kafoholik sam;
svi hvale, a za mene misle da sam ludak (mada sam samo naduvan) kad im dobacujem da je gmo, ahahahah
ne razumem kako ljudi ne shvataju da je kafa jedan od najgmoicnijih proizvoda u svetu?