Zanimljive Vijesti Iz Medija (nevezano uz vutru)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
sad ce da promene recept za guaranu garant, ja jos patim za cipiripi kremom, onim oldskul.
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ahahahahah

Ukidaju se lajkovi: "Naši životi više neće imati smisla"
Ljute se influenseri jer će izgleda morati da promene posao. Naime, ubuduće njihovi pratioci na Instagramu neće moći da vide koliko lajkova imaju fotografije ili snimci niti kome se te objave dopadaju. Testiranje se već obavlja u Kanadi, Irskoj, Italiji, Japanu, Brazilu, Australiji i Novom Zelandu.
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
ionako izlaze nove platforme svake godine a stare se polako gase i tako u krug, nista novo, oni su uradili ono sto su hteli. sad idemo level up :rasta:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ajde sad da vidimo ko je faca i radi dobre fotke, sada su šanse malo izjednačene svima jer broj followera i lajkova na slici je sugestivan, instagram raja sa polu-mozgom nije svjesna toga. Ista fora kao dva birca, u jednom gužva, a na terasi pored nikoga, i svaki novi gost oće u onu prvu birtiju jer misli da je bolja jer je gužva. Za one prodavačice vlastitog dupeta koje se foliraju, kao nešto vježbaju, nema nikakve razlike, opet će im drkaroši poklikati lajkove.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
brte...!!!
Samo na području Clevelanda potrošnja opioida doseže 135 prepisanih kutija za svakog odraslog građanina. ??????

a ovo :D
Četiri petine svih današnjih heroinskih ovisnika u SAD-u nisu počeli s džointom, nego liječničkim receptom za neki opioid kao lijek protiv bolova.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ovo je vec cirkus, nikako smesno

"Vrata nisu zatvorena": Anđelina protiv Trampa u trci za Belu kuću?
Poslednjih godina bilo je spekulacija da bi holivudska glumica Anđelina Džoli mogla da uđe u trku za novog predsednika Sjedinjenih Američkih Država. I sama glumica je u nekoliko navrata nagoveštavala da ta "vrata nisu zatvorena".

ma da mi je jedna kejt blancet pa nek ide zivot : P

Ljubav sa robotima i šta ako stvari krenu naopako
Koliko god to danas neobično i bizarno zvučalo, u budućnosti će seks sa robotima verovatno postati normalna stvar.
 
Poslednja izmena: