Zanimljive Vijesti Iz Medija (nevezano uz vutru)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
a mi kao sumnjali??? :lol:


Po pitanju povlačenja američkih trupa iz Sirije, Tramp je rekao da će ipak jedan deo vojnika ostati u toj zemlji, kako bi štitio naftne bušotine.
"Mi smo osigurali bezbednost bušotina i zato će mali broj vojnika ostati u regionima gde ima nafte. Kasnije ćemo rešavati šta ćemo sa tim da radimo", zaključio je.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
juče banem na faceu na objavu dr. brbrbrbrića, doc-a koji je posložio prvi zakon u RH vezano uz kanabis, koji je došao do rezultata sa našom biljkom koji su ga ponukali da ipak navede kako je kompletna biljka hvale vrijedna, doktor koji vam ako imate problema zdravstvenih kaže da nijedan vid lječenja nemoze izopčiti, ni bolničko a niti kanabis ulje, govorimo o thc ulju...
kako je njegov "zakon", zaključak i predlog zakona bio prešokantan i liberalan, on je smjenjen i na njegovo je mjesto stavljen novi lik, normalno kreten po pitanju lječenja kancera, uzimanja kanabinoida....

no kako naš doktor ipak nije ostavio projekat bandi na volju, ostao je u temi, prati temeljito sve izmjene, analize, pa tako i društvene promjene u svijetu.
naljepio je neki post o amerima, kako je kongres izglasao neki dan slobodan "zakon" o kanabisu za cijeli SAD, prije nego Trump iskoristi to kao predizbornu kupovinu.
naglasak doktora je na tom članku što je EU američki isprdak, da se tako izrazim, pa on smatra da ćemo za godinu dana u EU imati identičan zakon, koji će vrijediti za sve članice, pa tako i RH...ima smisla, pogotovo ekonomski kad pogledamo....budimo optimisti i strpimo se još malo, možda taj šonjavi Trump ipak nama napravi uslugu....:)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne znam za vristanej, ali bila neka prica da u tim trenucima salju neke "signale" prema jednom od sazvezdja?
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Ne znam što mi uvek izbijaju ospice dok čitam ovakve članke .. Umne i dekorisane glave mlate praznu slamu i sad mi kao treba da im verujemo jer su drmrsci .... mitomani i ini .... Ai bar da znaju o čemu pričaju ili da bar govore istinu pa ajde de .. nego ko Švaba tralala .. marihuana je opasna droga koja izaziva zavisnost od heroina i pretvara mozak u kašu ( dr Grujićićka s ove strane ) Pa naravno da će PRAVI ljudi da sade ko i kod nas što pravi ljudi sade na crno - ali sade megalomanski ko i sve drugo što rade ...